Server OF NOD - עמוד 54 - הבוק הרשמי - THE END - עמוד 30 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Server OF NOD - עמוד 54 - הבוק הרשמי - THE END

arkadur

Recommended Posts

לאחר זמן לא מועט, ההצגה נמשכת,

אני כבר בשלבים מתקדמים של ההרכבה הסופית, נשארו לי עבודות חיווט, ועוד כל מיני דברים זניחים

אתם תראו בתמונות שלפניכם את השלבים הראשונים של חיבור הצנרת, התחלת החיבור של הפנל הקדמי, יחד עם הכיסוי החדש למיכלי המים, שיצבע בשחור כדי שיתאים יותר למארז, וכל שישאר הוא הטבעת הפנימית הזוהרת

כמו כן, השתמשתי בפרספקס הנ"ל גם למתקון המיכלים השונים, וגם לחיפוי כרטיסי המסך

למי שזוכר את העמוד הראשון \ שני - הסמלים שיוצרו בCNC יופיעו ברחבי המארז, וגם על כרטיסי המסך

במפרצי ה5.25 , יש לי את צמד המשאבות עם המיכל המשותף\ ומתחתיהם עוד 2 מפרצים פנויים שיכילו ככל הנראה את הבלוקים עבור הדיסקים הקשיחים

המפרץ הבודד מעל לרביעיית המפרצים לא יוכל לשמש אותי מכייון ששם יש את פתח מילוי הנוזל במערכת, ולכן ככל הנראה אני אתקין שם מסך או מפסקים למיניהם

מלבד מפרץ 7", לא נשארו לי עוד מפרצים פנויים, ולמי שלא שם לב - אין לי כונן אופטי, לכן מצאתי SLIM , בגרסת SLOT IN ש"בולעת" את הדיסק ללא מגש

בדיוק מה שהייתי צריך, עם פנל תואם אני אשלב אותו היטב במפרץ, יחד עם חיפוי פרספקס עם חריץ עבור כניסת הדיסקים

אני עדיין ממתין למאווררים פנימיים למארז, ומדובר במאווררי APOLLISH של אנרמקס, אני שוקל שילוב גם של מאווררי YL מחוץ למארז

חבל על כל מילה שאני אוסיף, מעכשיו שהתמונות ידברו

img4916.jpg

img4917q.jpg

img4919m.jpg

img4920.jpg

img4921h.jpg

img4923.jpg

img4927b.jpg

img4928g.jpg

img4930z.jpg

img4931d.jpg

img4932.jpg

img4933b.jpg

img4934.jpg

img4935i.jpg

img4937g.jpg

img4938x.jpg

img4939.jpg

img4940s.jpg

img4941.jpg

img4915c.jpg

עדכונים נוספים בקרוב

שבוע טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 549
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מדהים מדהים מדהים.

יש לך כישרון, פשוט ידיים טובות.

אהבתי את הצורב הזה, יתן תחושה של קוואלטי וכל ההרכבה שם והחומרים והכל פשוט גורם לי לקנא...

יש לי שלוש מאווררים של אנרמקס, מצויינים, שקטים, מאוד יפים ויש להם בבאנדל גומיות למאווררים כדי למנוע ויברציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות

בקשר לצורב, כמון שכבר אמרתי, אין לי מפרצים מיותרים, המקום היחיד שהוא פנוי הוא מפרץ ה7" בחלקו העליון של המארז, שם אני מתכנן למקם פנל עם מפסקים שונים עבור המארז

וגם שם אני צריך לחסוך במקום..

עדכונים נוספים צפויים להיות מחר

לילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...