Server OF NOD - עמוד 54 - הבוק הרשמי - THE END - עמוד 34 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Server OF NOD - עמוד 54 - הבוק הרשמי - THE END

arkadur

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 549
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ההתחלה של הסוף

כולי נרגש לבשר לכם כי סוף כל סוף - הסוף הגיע,

לאחר שנה של מחשבות, מאמצים ועבודה לא פשוטה, הגעתי לתוצאה הרצויה.

יש כמה שינויים מהתוכנית שהייתה לי, כך הם דברים פעוטים וזניחים.

הזכרונות עם הבלוקים - הועברו לטובת הדומינייטור (אני מעדיף אותם על הלוח הזה)

הבלוקים לקשיחים - בוטלו, אני אמכור אותם ככל הנראה.

אי לכך ובהתאם לזאת - הלופ הרביעי בוטל.

כמו כן

הרדיאטורים "השמנמנים" שלי פורקו לטובת הפרוייקט החדש (פרטים בקרוב), וכל מיני דברים נוספים נשמרו בצד כדי לחסוך בעלויות הפרוייקט.

במקום, החלוקה שלי היא כזאת

לופ 1: מעבד: משאבת 355, רדיאטור 2X120 של סוויפטק, עם מיכל של XSPC (משותף גם ללופ השני) , עם בלוק HT3.0

לופ 2 : לוח: משאבת 355, רדיאטור 2X120 של סוויפטק עם המיכל של XSPC, בלוקים של מוספטים +גשר צפוני +גשר דרומי של EK

לופ 3: כרטיסי מסך: משאבת 655 עם מיכל של EK , יחד עם בלוקים לכיסוי מלא למערך CF של 4850

img5662g.jpg

img5663.jpg

img5664.jpg

img5669zp.jpg

img5671t.jpg

img5672.jpg

img5673l.jpg

img5674u.jpg

img5649k.jpg

img5650.jpg

img5651.jpg

img5652x.jpg

img5653u.jpg

img5654g.jpg

img5655.jpg

img5660.jpg

img5661q

הדברים שנותרו לעשות הם:

1. לחבר את הצמה של הכוננים הקשיחים אל קונקטור מודולרי של ספק .

2. להסליב את הכבלים של הUSB , הדלקה וריסט .וכו'

עדכונים נוספים בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה יפה, עקבתי אחרי כל הפרויקט שלך(למרות שאני לא זוכר את ההתחלה, כי הוא היה ארוך כ"כ)

אבל באמת כל הכבוד, וסחטיין על ההתמדה. :xyxthumbs:

ובנושא זה, כבר הגבתי בנושא אחד עם השיר הזה, אבל ההתחלה שלו מתאימה פה(חוץ מזה שזה שיר מצויין)

שוב, כל הכבוד!

סופ"ש נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תזכיר לי מה השם שלך? אני חייב לחרוט בזיכרוני את שמו של האגדה המהלכת של HWZONE :)

פרוייקט מדהים, אהבתי את כל העבודה שלך והתוצאות מרשימות וזוהרות (למרות שנראה לי שיש יותר מדי אדום, אבל זה מתאים ללוגו שלך אז נוותר על עניין "עודף האודם") מה שכן, אני מאוד סקרן לדעת מכיוון שאין לי נסיון עם מערכות מים, כשאתה מכבה את המחשב אתה צריך להוציא את המים מהצינורות? ואם המחשב נמצא כבוי כמה ימים רצוף (אולי ספק נשרף, או אתה בטיול והמחשב סתם עומד בצד) אתה חייב לרוקן את הצינורות מחשש שתיהיה דליפה?

עבודה מדהימה, אני לא אשאל את העלות של היצירה כי אתה כבר הודעת שאתה נמנע מזה, אבל אני בטוח שהיא עלתה לך יחסית סכום נכבד. אבל היי, התוצאה משתלמת :D

מחכה לפרוייקט הבא שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 שאלות :

1) איך הביצועים של הApollish ?

2) מאיפה (או איך הכנת) את המחבר לכמה קשיחים ?

1. עדיין אין לי תוצאות מוכחות, התרשמות ראשונית? שקטים מאוד, ונותנים תפוקה לא רעה בכלל.. מעבד במנוחה על 20 מעלות,

כמו כן, הם מאוד יפים, אפשר לשלוט על התאורה בנפרד - ויש להם חיישן טמפ' שמגביר את המהירות כתלות בטמפ'.

2. קניתי כבלים בנפרד, בצבעים הסטנדרטיים, קצת סליבינג, קצת שרינקים, ומחברים בצבע הרצוי, ועם הרבה סבלנות ועבודה קשה מגיעים לתוצאה הרצוייה.

לזה שמעלי:

אם זה באמת הכרחי, אז השם הוא אלי.

אין דבר כזה - יותר מידי אדום ;D

שהמערכת כבויה - המים פשוט עומדים בלי לזוז (אין סירקולציה) - ואין צורך לעשות שום פעולה, שאתה מפעיל את המחשב - המים מתחילים לזוז

כמובן שהמערכת מאוד מאוד שקטה ואני מאוד מרוצה מהתוצאה שהגעתי אליה.

כמו כן, בלוג ניתן לראות המון סוגים של סידור הצנרת והסדר של הרכיבים בלופים השונים - דבר שהשקעתי בו מחשבה לא מעטה בגלל הסיבה של פירוק והרכבה

דבר נוסף, אם ראית, בצידו הימני התחתון של המארז - ישנם ברזי ניקוז, שדרכם אני מרוקן את הנוזל במערכת ...(ואני מקווה שאני לא אעשה זאת בתקופה הקרובה.

בקשר לפרוייקט הבא: יש למה לחכות... פוסט "רשמי" יתפרסם בתקופה הקרובה.

יום טוב , ותודה לכם על התגובות. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקט מאוד

המשאבות כמעט ולא נשמעות -

המאווררים - גם אם אני מתאמץ - אני לא שומע אותם, הם רצים על 900 RPM

וזה עוד מבדיקה ללא דלתות ופאנלים, אני מניח שהחלקים הללו יהיו מורכבים, והמארז יהיה בתוך המקום הייעודי שלו עם כל העץ מסביב - אני לא אשמע אותו בכלל

כלומר - השגתי את המטרה שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...