Server OF NOD - עמוד 54 - הבוק הרשמי - THE END - עמוד 28 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Server OF NOD - עמוד 54 - הבוק הרשמי - THE END

arkadur

Recommended Posts

אני חושב בכיוון של לייצר בלוקים בקרוב... נראה לאן אני יגיע עם זה

סביר להניח שאני יתחיל עם דברים פשוטים כמו בלוקים לזכרונות שלא דורשים יותר מידי תחכום.

אם אתה רוצה יעוץ תודיע לי... יש לי עדיין מהדגמים הגרמניים שראיתי אצלהם בפורומים ובעוד כמה מקומות... מאוד פשוטים לבניה במיוחד עם זה שיש לך כרסומת. רק תגיד אם יש לך תנור בשביל לאפות אותם כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 549
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

על זה אני מדבר.. סביר להניח שאני ייצר רפליקה לבלוקים של AQUA COMPUTER|

הכי פשוט שיש... פס אחד לכל אורך הבלוק, הברזה של G1/4 בכל צד, וסנפירים מאלומניום שאני אכין מזוויות פשוטות וטובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה מכין "עוגת שכבות" רק את האמצעית חורטים ובתחתונה אפשר להוסיף תצורות בשביל להגביר העברת חום.... קלאסי טוב ופשוט

הייתי ממליץ לך ללכת לאתר ישן שנקרא ZFZ אבל הוא לא קיים לצערי... היו לו כמה מדריכים טובים לבלוקים האלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא לא..

2 שכבות, אלומיניום ופרספקס לטופ

את האלומיניום אני יכרסם למחצית מהגובה שלו, לא צריך יותר מזה.. אין צורך בעוד שכבות או תוספות של O RINGS מיותרות..

הכי פשוט - הכי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי דיבר על ORING? בשביל זה דיברתי על 3 שכבות... רק האמצעית עוברת כרסום מלא מצד לצד (בגלל זה קל להכין גם בלי כרסומת)

אתה אבל יכול לעשות 2 שכבות עם התחתונה מכורסמת ופשוט לאפות אותם.. ORING זה בעיה תמיד כשאתה רוצה לעשות אותו כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי אלי

בנוגע לחוסר הכוח

תחליף מנוע לאחד באותו הגודל רק 3ל פאזות וחזק יותר ואז אתה מסודר !

אבל על תתפרע יותר מידי בהספקים למה אתה בסוף טטחן תמערכת ההנעה שלה לא נראה לי

שהצירים והמסייבים שלה יסחבו כפול הספק .. אתה תחיל לראות בלאי עצום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סחטיין על הציוד החדש אלי! :xyxthumbs:

מקדחת עמוד יש לי ואפילו אחת יותר רצינית שמגיע עם סטנד יעודי ששוקל כמה מאות קילו. השאלה היא מאיפה אני מקריץ את הלוח של ה-X ו-Y שיש לך.. (את ה-Z יש לי כי זה האופציה לכיוונון הגובה המגש של המקדח :silly:)

נראה לי גם מגניב כל הקטע של הכרסמת הזו ואני שוקל גם כן לקדם את הרעיון אצלי.

אגב, כמו שד"ר ביט הזכיר- אפשר לדחוף פנימה גם מנועים וסרבואים וג'ויסטיק ככה שאתה יכול ממש לשלוט בדו מימד עם הג'וייסטיק לתפארת. אם לא ג'ויסטיק אז D פאד כמו של 4 כיוונים.

השלב הבא- מכונת CNC וכרסמת רוטורית ויש לך מיני מפעל למודינג.. ;D

בהצלחה בהמשך! ממתין לעידכונים.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סחטיין על הציוד החדש אלי! :xyxthumbs:

מקדחת עמוד יש לי ואפילו אחת יותר רצינית שמגיע עם סטנד יעודי ששוקל כמה מאות קילו. השאלה היא מאיפה אני מקריץ את הלוח של ה-X ו-Y שיש לך.. (את ה-Z יש לי כי זה האופציה לכיוונון הגובה המגש של המקדח :silly:)

נראה לי גם מגניב כל הקטע של הכרסמת הזו ואני שוקל גם כן לקדם את הרעיון אצלי.

אגב, כמו שד"ר ביט הזכיר- אפשר לדחוף פנימה גם מנועים וסרבואים וג'ויסטיק ככה שאתה יכול ממש לשלוט בדו מימד עם הג'וייסטיק לתפארת. אם לא ג'ויסטיק אז D פאד כמו של 4 כיוונים.

השלב הבא- מכונת CNC וכרסמת רוטורית ויש לך מיני מפעל למודינג.. ;D

בהצלחה בהמשך! ממתין לעידכונים.. ;)

אני הצעתי רק להחליף מנוע למקדחה עצמה .. מקסימו אפשר לחלוץ את הפולי מהמנוע ולחרוט אותי לציר יותר עבה אבל שוב לא הייתי מתשגע עם זה

כי בכול זואת אתה מעמיס על שאר המכלולים שולא נדבר על העומס שירוץ על כול הקונסטרוקציה ...

אבל שוב אפשר לחשוב על זה ועם זואת עמוד מחרה איכותית ולא זבל סיני

הייתי הולך על שינוי המנוע ועושה ממנה מיני כרסומת קונבנציונלית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות,

בקשר לשאלות וההארות שנאמרו:

1. המקדחה עלתה לי בערך 400 ש"ח לפני 5-6 שנים בערך, ועובדת כמו ביום הראשון שלה

2. אין לי מחסור ב"כוח", וגם אם אני ישדרג מנוע - אני לא פותר שום בעיה - אלא רק יוצר חדשות, כך היא תוכננה לעבוד ויש לה די כוח.

3.הבעיה היא שאר המכלולים והמשקל העצמי הנמוך, צריך פשוט כלי מאסיבי יותר מבחינה של משקל, ומגש חזק יותר.

4. בקשר לCNC, אמרתי - אולי בעתיד.

5. מישהו יודע היכן ניתן להשיג בארץ O RINGS לפי קוטר ועובי? ניתן גם להזמין מחו"ל.

אם הכל יילך כמתוכנן - יש סיכוי שכמה בלוקים יזכו לראות אור בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה שלי אלי... וותר על הORINGS זה יעשה לך כאב ראש גדול. תלחים את הבלוקים, לפחות בהתחלה...

כול מקום רציני שמתעסק באטמים לאיטום מוצרי שמן ומיים ימצא לך פתרון :smile1:

יעקוב

להלחים זה גם פתרון אבל יצריך לאפינג ופילוס יותר רציני לאחר ההלחמה יהיה עיוות בתחתית הבלוק ואולי גם במכסה לא מה ששיוף והורדת שטח לא יפתור את הבעיה אבל זואת עוד עבודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אלי אתה עושה לי חשק לקנות גם מכונה ולהכין בלוקים

יש מצב אתה תמכור כבר בלוקים בקרוב? אני הולך להזמין הזמנה גדולה ב חודש הבא אולי יהיה בלוק תוצרת הארץ?

ומה לגבי POT אתה יכול להכין ? אם כן אני מעוניין

בהצלחה אחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יעקב, ההחלטה לגבי הORINGS, היא סופית, במיוחד שהתכנון שלי הוא בלוקים עם טופ מפרספקס וחומרים פלסטיים אחרים

אני ינסה לעבוד עם DERLIN וACTEL ..

אם הכל יילך כמתוכנן - אולי כבר בסוף השבוע הזה אני יקנה מתכות ויתחיל לעבד אותם

סביר להניח שאני יתחיל מבלוקים לזכרונות ולמייצבי מתח השונים,

השאלה היא האם בלוק שיהיה עשוי מאלומיניום יהיה מספיק טוב, או שאני יילך על נחושת בכל זאת.

עוד דבר שאני צריך לרכוש זה מברז G1\4, שעולה קצת יקר אבל אני כבר יודע היכן להשיג אותו, כך שאני ישמור על סטנדרט עבור המחברים לצנרת.

ברגע שיהיה לי את המברז ביד, אני אוכל לייצר מיכלים ושאר פריטים משלימים..

עדכונים בסופשבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...