Server OF NOD - עמוד 54 - הבוק הרשמי - THE END - עמוד 31 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Server OF NOD - עמוד 54 - הבוק הרשמי - THE END

arkadur

Recommended Posts

תודה רבה על התגובות, :)

בקשר לשאלה שנשאלה - הצורב נרכש בKSP, במחיר של 335, בשביל 20 ש"ח אין טעם להזמין אותו מחו"ל.

יש התקדמות קטנה, סיימתי את המוד עבור המיכל החיצוני, בכך שהצד החיצוני שלו הפך שחור, וכל שנשאר הוא "פס" עדין בטבעת הפנימית של פרספקס אדום זוהר

שיזהר בשעה שהלדים יאירו

כמו כן, מיקמתי את הסמל המיוחל במיכל,

והתחלתי עם עבודות חיווט.. הספק כבר בפנים, ואני בתהליך ייצור של כמה כבלים מותאמים אישית לפרוייקט

עדכונים נוספים יגיעו בקרוב

תהנו.

img4995s.jpg

img4996d.jpg

img4998q.jpg

img4991e.jpg

img4992c.jpg

img4993q.jpg

img4994h.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 549
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא תפסתי נכון את הגודל של הסמל, חשבתי שהוא יהיה הרבה יותר גדול...

או שיש סמל נוסף יותר גדול ועליו חשבתי?

לא חסרים לי סמלים.. ייצרתי במגוון גדלים.. הענקיים בגודל של 15 CM יהיו על הדלתות של המארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסמל שלך הוא מהמשחק C&C או משהו כזה? או שפשוט המצאת אותו?

המודינג נראה מדהים, אומנם אני לא הגבתי פה הרבה אבל קבוע ראיתי את העבודה שלך ופשוט מדהים!

תכלס הכול מחובר, רק נותר להזרים מים ולהדליק :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משחק אסטרטגיה ישן שאחד הסמלים בוא היה זנב כמו הסמל של פותח התארד, שכחתי את שם המשחק אז ניחשתי בית רד אלרט לC&C ופשוט רשמתי C&C. אין לי מושג באמת איזה משחק זה היה. אז תהיתי מה מקור הסמל.

עריכה:

צדקתי! אז המקור הוא כן C&C.

http://www.jeboscreenshots.com/images/screenshots/284940208067command-and-conquer-3-screenshot-5.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד אלי - נראה בנ*ונה!

אהבתי במיוחד את המיכל, אשר מכיל בעצם 2 מיכלים מחוברים, ואת אופן החיבור שלה אל המשאבות (זה בעצם מן טופ למשאבות).

נ.ב נשאר לך אולי כחצי מטר-מטר מהקפיץ, שתוכל למכור לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משחק אסטרטגיה ישן שאחד הסמלים בוא היה זנב כמו הסמל של פותח התארד, שכחתי את שם המשחק אז ניחשתי בית רד אלרט לC&C ופשוט רשמתי C&C. אין לי מושג באמת איזה משחק זה היה. אז תהיתי מה מקור הסמל.

עריכה:

צדקתי! אז המקור הוא כן C&C.

http://www.jeboscreenshots.com/images/screenshots/284940208067command-and-conquer-3-screenshot-5.jpg

:kopfpatsch:

הוא התכוון לפליאה על זה שאתה לא יודע בלי לתהות מייד מה הסמל הזה....

זה אחד הדברים המוכרים בעולם הגיימינג.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור,

אני לא רואה אייך זה בעייתי, במקרה של הכרטיסי מסך האלו -כל הצ'יפים הם כלפי מטה ומקוררים ע"י הבלוק .

ואני לא חושב שיש פליטת חום כזו מהלמעלה של הכ.מסך - ככה שהפרספקס לא חוסם שם כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות, אני אתייחס למס' נושאים שהעליתם:

C&C היא סדרת משחקים מאוד מצליחה, ולא מדובר רק במשחק בודד שהיה בתחילת שנות ה90.. גם היום המשחקים מוצלחים ומהנים, למרות שיש לי נטייה לשחק יותר בישנים..

מן הסתם אתם יכולים להבין בעצמכם שאני מעדיף את NOD על פני הGDI (טפו ;) )

כשהתחלתי את הפרוייקט, היו לי כמה רעיונות, בסופו של דבר החלטתי לבסס את הפרוייקט על NOD, וזה מה שאתם רואים היום.

בקשר לכרטיסי מסך,

זה ממש לא מפריע, אין שום סיבה שזה יפריע, הכרטיסים מקוררים בעזרת מים, ועוד עם בלוק כיסוי מלא (זכרונות, מייצבי מתח וליבה)... לא נשאר מה שיתחמם

דני: עבור דברים כאלה - להבא, פנה אלי בפרטי בבקשה

עדכונים נוספים, בקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...