Server OF NOD - עמוד 54 - הבוק הרשמי - THE END - עמוד 25 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Server OF NOD - עמוד 54 - הבוק הרשמי - THE END

arkadur

Recommended Posts

• תגובות 549
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אלי בהצלחה בהמשך

אבל רק שתדע ובלי להעליב אני לא מכיר עוד בן אדם שלא סגור על עצמו כמו שאתה לא סגור על עצמך חחחחח

אם אין לך מה לעשות עם המארז הכפול ואתה מוכן לתרום אותו או למכור במחיר סימלי אני אשמח

מחכה לעדכונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא נעלב, אני פשוט לא מוכן להתפשר,

בקשר למארז, אני ממש רחוק מלתרום אותו או משהו בסגנון, אולי עכשיו הוא לא משמש אותי, אבל אני אמצא לו שימוש בעתיד

במידה ומישהו מעוניין בו - כבר אמרתי, אני אתן את כל הפרטים בהודעה פרטית, ובבקשה, מי שפונה אלי שיהיה רציני.

עדכונים בקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי הרבה זמן שלא הגבת באמת התחלתי לחשוב שיהיה עדכון ענקי/ החלפת מארז שוב (בכללי הצמד הזה לא נראה לי משהו)

אתה מטורף :smile1:

1.לגבי העיצוב מארז לדעתי כדאי לך לצבוע אותו לשחור כמו השחור המקורי של המוצארט, ולהאיר אותו באדום.

2.אני אישית מעדיף יופי על שקט, אף פעם לא קרה לי שהמחשב הפריע לי לישון, נראה לי שלדים יפריעו כבר יותר מרעש (תקח בחשבון להוסיף מפסק ללדים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המאווררים של אנרמקס,אני כימעט בטוח שראיתי אותם במחיר שבערך70 שקלים למאוורר 12CM בKSP.

אגב,לפי דעתי המוצארט עדיף,כול השילוב בין המארזים הוא יותר מדי עבודה וזה לא שהמוצארט קטן מדי...טוב נו אולי קטן בשבילך :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן באמת לסבול את הרעש רק כדי שיהיה קצת לסטייל למארז?הרי אתה לא תביא את כל הולם כדי לראות את זה נכון?ואתה לא יושב במחשב עין אחת על המסך ועין שנייה על המארז...

טוב אני סתם יחפור לך בקיצור עדיף באמת שקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם 965 תיכף יהיה ישן

הכל מתיישן.....

גם אנחנו ....

ואין מה לעשות !

ואם קרוספייר של 4850 וQ6600 מספיק לפותח התראד.

מי אני ומי אתה שנגיד לו שהם ''ישנים'' ''לא חזקים'' וכו' וכו' ?

אם הוא אוהב אותם , מה רע?

ואגב , ב''מודינג'' ומי שחושב שהוא באמת יודע להביא תוצאות יפות .

המפרט לא משנה.המוד עצמו זה כל הפואנטה.

זה שבדרך כלל שמים מפרט חזק עם מושקע , זה כי יש אמצעים

יש מודים פנטסטיים שיכולים להיות מדהימים ולא רואים אחלה מערכות

אבל בתוך יש פנטיום 478 .

(ושוב , אם זה מספיק לשימושים , אז מה רע? )

וכול להיות מחשב I7 965 , עם מגעיל ודוחה שעשו לו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות וההתייחסות שלכם.

שברתי קצת את הראש, וההחלטות הם:

המארז ישאר בצבעו הטבעי, מכיוון שמיותר לצבוע שלד במילא בקושי יראו אותו עקב ריבוי הרכיבים, וגם שאר החלקים יהיו מכוסים בפרספקס או באלומיניום

מערכת המאווררים במארז תתבסס על 2 סוגים, לדים אדומים של קולרמאסטר, אלא אם כן הסדרה החדשה של אנרמקס תמצא באחת מהחנויות

, ומאווררים שקטים בעובי של 38MM,

כדי להשתיק את כל הרעש ש13 המאווררים יעשו, אני אשתמש בריאו בס,

המארז ממוקם בערך כמטר מהראש שלי, כך שהשקט חשוב.. לצערי שהמערכת הייתה מורכבת ועובדת "זכיתי" לישון עם 10 מאווררי 120 בעוצמה מקסימלית,

ואם זה לא הספיק, המאווררים של הכרטיסי מסך עם הקירור סטוק השלימו את המאלכה.. :-X

החומרה שלי לא כזאת ישנה, ואני עדיין לא מתכוון לעבור למערכת I7 מסיבות כלכליות, והן מסיבות של כדאיות

במידה ואני אחליט לשדרג, אני פשוט מוציא את החומרה ושם חדשה.. כל המערכת נשארת.. מקסימום קונים בלוק או 2 לצ'יפסטים.. כל השאר מתאים.

המיכלים שהוזמנו במקום המיכלים שיש לי היום מתאימים יותר, ויתפסו יחד מקום של מאורר 120 בודד, ימוקמו באזור הלוח אם בחלקו העליון..

sidewindercomputers_2060_10585924

תהליך ההרכבה הסופית מתחיל ביום ראשון!

עד אז - שבת שלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, כמו שכבר אמרתי, יהיה עדכון ביום ראשון

לאחר שהוצאתי מהמוצארט איזה קילו אבק, ביצעתי שטיפה לרדיאטורים (לא שטפתי אותם עד היום),

לאחר מכן, התחלתי לבצע "טרום הרכבה" למערכת, לצורך למידה, ומדידות עבור רכיבים עתידיים

אני אחסוך במילים ואתן לתמונות לדבר

צמד טריפלים בגב המארז

img4112z.jpg

עוד

img4113.jpg

ומהצד

img4114.jpg

לאחר המדידות, די שמחתי, הייתי בטוח שאחד מהטריפלים יחסום לי את הגישה ליציאות הלוח אם בגב המארז, למרבה המזל - הוא חוסם רק את יציאות הPS2 שאני לא משתמש בהם,

בנוסף הוא חוסם לי גם את חיבור המתח לספק הכוח, אבל מצאתי פיתרון די יצירתי כדי לפתור את הבעיה

רדיאטורים כפולים בתוך המארז

img4115.jpg

מלמעלה

img4116k.jpg

הרכבת הלוח ושאר הרכיבים:

לוח ומשאבות:

img4117.jpg

עוד תמונה

img4118.jpg

משאבות, והיציאות בגב המארז שיובילו אל הרדיאטורים המשולשים

img4120.jpg

וכך זה נראה מבחוץ

img4121l.jpg

עוד

img4122p.jpg

כפי שניתן לראות, חיתוך חלק מפלטת הלוח נותנת לי נגישות אל המעבד, במידה ואני ארצה להחליף מעבד או להחליף בלוק.

img4123.jpg

צד שני : הספק

img4124.jpg

כמו שכבר אמרתי - חיבור המתח לספק יפריע לרדיאטור, ולכן הספק צריך להיות עם טיפ-טיפה אופסט שלילי

img4125p.jpg

דבר שניתן לבצע בקלות בעזרת ספייסרים זכר-נקבה (אני יחליף את אלו בארוכים יותר, פשוט זה מה שהיה לי לצורך ההדמיה)

img4132n.jpg

עוד

img4134.jpg

שמרתי בצד את הכיסוי לספק

img4135.jpg

ואני אסיר את הגריל המקורי של הספק, ואתקין את הגריל הזה על הפרספקס

img4136c.jpg

וכמובן שלא שכחתי את ברזי הניקוז

מבט פנימי:

img4130e.jpg

חיצוני

img4131.jpg

זהו להיום

אני ממתין למיכלים שכנראה יגיעו בסוף שבוע, ויותקנו מעל למשאבות בצד של לוח האם

המשאבות הקטנות ימוקמו ככל הנראה מתחת לספק, או במפרצי 5.25,

עדכונים נוספים בסוף שבוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...