Aerocool Aqualia vs Thermaltake Aquarius II vs SK7+SF2+5*80MM - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Aerocool Aqualia vs Thermaltake Aquarius II vs SK7+SF2+5*80MM

massinvallus

Recommended Posts

לי יש SK7 + SF2 {מפרט ראשון בצד} והמעבד באוברקלוק ל-2GHZ בלי מתח נוסף והטמפרטורה 30 במנוחה ומקסימום 34 במאמץ

מאמץ = 3DMARK2001 + PRIME95 ביחד.

המארז הוא צ'יפטק אלומיניום שכבר לא נמכר בארץ עם חמישה מאוררי צ'יפטק

איך הרעש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בדיוק את אותו הדבר אפילו מארז אותו אחד רק לא מאלומיניום וכמות המאווררים יותר בגלל ששמתי עוד אחד בדלת של המארז.

בכל אופן לי הרעש ממש לא מפריע אפילו כשSF2 שעל ה SK7 במהירות 3500 הוא לא רועש בכלל אני אפילו יושן לידו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אני יכול להגיד לך שהוא רועש הרבה פחות במהירות 3500 מאשר הוולקנו7+ שהיה על מהירות הכי נמוכה שלו שזה גם היה 3500 וגם כשהוא כן משמיע רעש אז הרעש שלו לא מחריד ומפריע לאוזו בצורה נוראה כמו של הוולקנו7+ או כל דלטה שזה פשוט סילון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון כן מכיוון ששאר המאווררים אם הם גנריים הם לא מסתובבים במהירות יותר מהירה מ 2700סל"ד וזה לא מפיק הרבה רעש אם המאוורר תקין ומשומן כראוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כדי להנמיך את כמות הרעש אתה חושב שאני יכול ללכת על מארז ENERMAX CS3181 ו5 מאווררים ג'נריים (כולם 80מ"מ למעט אחד 120) ובמקום הSK7+SF2 לקנות Aerocool DP-101? זה יכול להחזיק OC די כבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כדי להנמיך את כמות הרעש אתה חושב שאני יכול ללכת על מארז ENERMAX CS3181 ו5 מאווררים ג'נריים (כולם 80מ"מ למעט אחד 120) ובמקום הSK7+SF2 לקנות Aerocool DP-101? זה יכול להחזיק OC די כבד?

לפיד דעתי לו OC כבד לו כדאי ללכת על ה DP 101. ה 120 לא יעשה לך רעש בכלל כמובן אם לא תריץ אותו במהירות עצומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...