Crysis Warhead - הדיון הראשי - עמוד 39 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - הדיון הראשי

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תכלס המשחק רץ ממש טוב רק מה ... למשל

כאש יש ירידה בפריימים מ 60 ל 20+- ממש מרגישים את ההאטה כאילו המשחק עובד על 10 פריימים

אבל בכלל אם מגדירים את הכל כמו שצריך

יש לי הכל על GAMER, רזולוציה מקסימלית ל 24 שזה 1920X1200 והשחק רץ בין 70 ל 30 תלוי בשלבים ובעומס

רק מה .... נאלצלי לבטל את ה AA לגמרי כדי לשחק ברזולוציות כאלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אתם שמים את הקובץ?

לא הבנתי כלום בזה נכנסתי לתיקייה של ה HIGH, ורשום לי שם לשים את הקבצים בתוך התיקייה של FROST בלבד? מדוע?

בהתחלה גם כן רשום לשמור את הקובץ CFG.

אבל אני לא מוצא שום קובץ כזה בתיקייה הראשית של WARHEAD...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלת כבר.. אתה חושב שאם תחזור על זה יעזור ??

הAA בכל מקרה לוקח יותר מידי משאבים לעומת התמורה...

אגב, אני חייב להמליץ על המוד שהביאו פה לפני כמה עמודים

נותן גרפיקה טובה ומעלה את הFPS ומייצב אותו

זה תענוג לשחק עכשיו

אני ניסיתי וזה ממש לא עזר ...

באיזה מהם השתמשת ? יש איזה 6... אני הישתמשתי בזה שאמור לתת את הכי הרבה ביצועים והוא ממש לא עזר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שאתה כבר ניסית לשים את הקבצים,

אז היה קצת קשה לרשום איך בדיוק עשית את זה אני מבין..

במקום לרשום תגובה מפגרת יכלת לעזור איכשהו.

בכל מקרה לפי תגובות שרשמו באתר גם רשום שהמוד עוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:yelclap: אחלה מוד !

רואים יותר טוב והכרטיס שלי מתחמם פחות !

זה לא כזה מסובך אנשים.. אתם קוראים לעצמכם חנונים ?

תקראו את הREADME !

תיקחו את הקובץ autoexec.cfg

אני ממליץ לערוך אותו ולהוסיף את השורות הבאות במיקום המפורט:

Under con_restricted=0 put:

sys_budget_videomem = 512 - THIS IS THE VALUE OF YOUR VIDEO MEMORY! Warhead uses only 256MB by default.

sys_budget_sysmem = 2048 - This is the you dedicate to Warhead. Put 2048 if you have at least 3GB, adjust the value based on [Total - used by OS]

Under << Object Details >> put:

e_detail_materials_view_dist_xy = 8192 - This adjusts loading distance of specific entities (bush, tree ...etc.)

בקיצור אתם לוקחים את הקובץ autoexec.cfg ושמים אותו בתקיית Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis WARHEAD\Game

או איפה שזה לא יהיה ששמתם את תקיית המשחק.

אתם מוזמנים לשים גם את הקובץ level.cfg בתוך Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis WARHEAD\Game\Levels\frost

עד היום שיחקתי ברמת פירוט של GAMER והכרטיס שלי הגיע ל80 מעלות, עם השינוי הנ"ל רוב ההגדרות עולות למכסימום (זה כל מה שהשינוי עושה, משחק בהגדרות האלה) והכרטיס שלי מגיע רק ל75 מעלות ! זמן הטעינה ירד וכמעט ואין לי גישות לכונן הקשיח ! (נראה לי שזה קשור לשורות הנוספות שכתבתי פה, שימוש נכון יותר בזכרון ויש לי 786 מגה על הכרטיס מסך, זה הבדל משמעותי !)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sys_budget_sysmem = 3512

detail_materials_view_dist_xy = 8192

חובה להוסיף תשורות האלו ! פשוט שיפור אדיר !

עוד משהו

http://www.crymod.com/filebase.php?fileid=559&lim=0 זה עושה שלרובה אטום תיהיה פיזיקה נורמלית

+

http://www.crymod.com/filebase.php?fileid=629&lim=0 מפה לשעשועי פיזיקה, היא מלאה אובגקטים ויש מגדל שאם מטפסים ללמעלה שלו יש שם כמה רובי אטום שרוצים, פשוט כיף ! בום אחד וכל האובג'טים עפים לכל עבר ! מדהים... אולי כל אחד ישים פה את המודים שהוא אהב, יש המון מודים ברשת והרוב לא משהו...

ד"א סיימתי תמשחק, אחלה משחק ! שיפור רציני מהקודם, את הקודם לא כל כך אהבתי, אבל זה פשוט מעולה ! ואפילו הביצועים לא רעים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sys_budget_sysmem = 3512

detail_materials_view_dist_xy = 8192

חובה להוסיף תשורות האלו ! פשוט שיפור אדיר !

עוד משהו

http://www.crymod.com/filebase.php?fileid=559&lim=0 זה עושה שלרובה אטום תיהיה פיזיקה נורמלית

+

http://www.crymod.com/filebase.php?fileid=629&lim=0 מפה לשעשועי פיזיקה, היא מלאה אובגקטים ויש מגדל שאם מטפסים ללמעלה שלו יש שם כמה רובי אטום שרוצים, פשוט כיף ! בום אחד וכל האובג'טים עפים לכל עבר ! מדהים... אולי כל אחד ישים פה את המודים שהוא אהב, יש המון מודים ברשת והרוב לא משהו...

ד"א סיימתי תמשחק, אחלה משחק ! שיפור רציני מהקודם, את הקודם לא כל כך אהבתי, אבל זה פשוט מעולה ! ואפילו הביצועים לא רעים..

כמו שכתוב בהודעה שלי, את הsys_budget_sysmem תכוונו לכמות הזכרון שאתם מייעדים למשחק, כלומר כמות הזכרון שיש לכם במחשב פחות 1024 (1 ג'יגה) שהולך לתפעול המינימלי של מערכת ההפעלה.

נ.ב.

סיימתי את המשחק פעמיים :-) פעם על נורמל פעם על קשה. משחק קצר מאוד (סביבות 4-6 שעות משחק). ולא ממש הרגשתי את השיפור במנוע לפני שעשיתי את השינויים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר יותר במסודר איפה להוסיף את השורות האלו ואיזה מהקבצים להעתיק?

אני משחק על 1024X768 כל ההגדרות על MAINSTREAM והמשחק עדיין מקרטע...

אולי השיפור הזה יעזור לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק נראה פשוט נורא עם הטוויק הזה שSHADOW נתן להוריד...

מה גם שאם אני מקצה 512MB ווידאו למשחק אני מתחיל לקבל ארטיפקטים מוזרים

קיצר המשחק הזה דפוק מבחינת אופטימיזציה ואני מאוכזב ממנו.

דרעק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^^^

למה שתקצה רק 512MB מתוך 4GB שיש לך ???

מבחינת אופטימיזציה הוא עבר המון (!) ביחס לקריסיס הראשון - ואכן הוא מציג בצועים קצת יותר טובים מהראשון - מתבטא בעיקר במחשבים ה"חלשים" (שלך לא נכלל בקטגוריה - לפי המפרט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...