שיא הפיגור! קניתי קריאייטיב 128 תציעו לי הצעות סבירות - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיא הפיגור! קניתי קריאייטיב 128 תציעו לי הצעות סבירות

eyal

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

;)קניתי מחשב חדש עם כריאייטיב 128 תעזרו לי לתקן את הטעות ולקנות כרטיס קול יותר טוב

ובמחיר עד 250 ש"ח

אני חושב שבכלל קברו אותך עם כל המחשב החדש שקנית...

תגיד אתה יודע של איזה חברה לוח האם במחשב שלך? כי ממנו בד"כ נובעות כל הבעיות הקבריות של המחשב שלך, שתיארת בנושאים אחרים.

ולגבי הקריאטיב 128, זה לא כרטיס כזה רע, אם אתה משתמש בשני הוא יכול להיות מעולה בשבילך, כי יש לו צליל לא רע בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה"פיגור" הגדול יותר יהיה לבזבז כסף על עוד כרטיס קול ברגע שיש לך קרייאטיב 128

ההבדלים בין הכרטיסים לא מצדיקים קנית כרטיס נוסף.

הסיבה היחידה שאני רואה לקנות Live או Audigy יהיה בשביל התמיכה ב5.1 בשביל סרטי . במצב כזה

כדאי (לדעתי) ללכת על הלייב הזול בגרסת ה5.1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקניתי ידעתי ודווקא כולם אמרו לי שזה לוח טוב והמחשב שלי מחובר למערכת עם 4 רמקולים אז חשבתי שהכריאייטיב חלש מידי בביצועים כי אני משחק בעיקר ושומע שאני מוריד

יש דרך לברר במחשב עצמו איזה חברה יצרה את הלוח אם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקניתי ידעתי ודווקא כולם אמרו לי שזה לוח טוב והמחשב שלי מחובר למערכת עם 4 רמקולים אז חשבתי שהכריאייטיב חלש מידי בביצועים כי אני משחק בעיקר ושומע שאני מוריד

יש דרך לברר במחשב עצמו איזה חברה יצרה את הלוח אם?

אם זה לא רושם לך את זה בצורה יפה כשאתה מדליק אותו(באיזה שהוא מקום במסך הראשון של הBIOS), אז סביר להניח מאוד שמדובר בחברת קברים, שתצטרך תוכנה כמו סנדרה לזהות אותה, וזה גם בלי התחייבות שזה באמת היצרן של לוח הקבר שיש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה לא רושם לך את זה בצורה יפה כשאתה מדליק אותו(באיזה שהוא מקום במסך הראשון של הBIOS), אז סביר להניח מאוד שמדובר בחברת קברים, שתצטרך תוכנה כמו סנדרה לזהות אותה, וזה גם בלי התחייבות שזה באמת היצרן של לוח הקבר שיש לך.

lol

לא עזוב rofl

לא חשוב, עד 250 שקל! 5.1 עולה איזה 350 במיוחד עם השער של הדולר, אלא אתה ממש חתיכת עושק קברים ואז אתה קונה את הvalue שגם נראה לי עולה יותר מ250 שקל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה העניין?

קבר וקבורה זה מחשב דפוק שבנוי מחלקי קבר(חלקי מחשב ממש זולים ודפוקים), ש"קוברים"(דופקים אנשים בעסקת מחשבים) איתם אנשים.

זה כמובן, בנוסף למשמעות הנוספת שיש למילה קבר, כשמדובר במחשב שנעשק מילד בן 15~ ע"י עושק קברים ונמכר, אחרי שעבר חמש ידיים ואפילו יותר, לאיזה סטודנט מרושש ברווח של 500%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם אנחנו חוזרים לנקודת ההתחלה:

אין לו שום סיבה להחליף את כרטיס הקול שלו.

זה לא העניין

העניין הוא שיש כמה שמתלהבים להראות שיש להם ידע ואז הם זורקים באוויר כל מיני הצעות >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם כל מה שאתה צריך זאת מערכת 4.1 אז גם הכרטיס של אפאצ'י ACS-200 שהוא זול, ומגיע עם כניסה ויציאה אופטית וכבל אופטי הוא קניה לא רעה במחיר נמוך מ-200 ש"ח (בחנויות מחשבים כמובן, לא בחנויות קברים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...