שיא הפיגור! קניתי קריאייטיב 128 תציעו לי הצעות סבירות - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיא הפיגור! קניתי קריאייטיב 128 תציעו לי הצעות סבירות

eyal

Recommended Posts

תגיד לי באיזה זכות אתה קורא לאנשים פה מתלהבים?

הבן אדם ביקש עצות לגבי כרטיס קול אז הצעתי לי לו אתה הצעת שלא יקנה וזה סביר אבל אל תבקר עצות של אחרים

אתה מוזמן להעיר ולהוסיף לעצות אבל אל תכפיש משתמשים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תגיד לי באיזה זכות אתה קורא לאנשים פה מתלהבים?

הבן אדם ביקש עצות לגבי כרטיס קול אז הצעתי לי לו אתה הצעת שלא יקנה וזה סביר אבל אל תבקר עצות של אחרים

אתה מוזמן להעיר ולהוסיף לעצות אבל אל תכפיש משתמשים אחרים

אמרו לך שאתה נודניק ?

שלא לדבר על זה שהעצות שלך לא מי יודע מה שוות בדרך כלל.

ויש לי זכות לעשות כל מה שאני רוצה, כל עוד לא כתבתי קללות ולא עברתי על כללי הפורום שאני די משוכנע שאתה לא טרחת בכלל לקרוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא טרחתי לקרוא את הכללים

אבל לפחות אני מנסה לעזור לאנשים ולא להשמיץ אותם

וגם אם אני לא מבין כמוך אז מה? לפחות אני מנסה לעזור ומביע את דעתי בניגוד לאנשים אחרים פה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא טרחתי לקרוא את הכללים

אבל לפחות אני מנסה לעזור לאנשים ולא להשמיץ אותם

וגם אם אני לא מבין כמוך אז מה? לפחות אני מנסה לעזור ומביע את דעתי בניגוד לאנשים אחרים פה...

אם לכתוב שמישהו מתלהב זאת השמצה אז אתה לא מבין את המושג של המילה השמצה. מילא, אני לא מתכוון להתווכח איתך. לא בשביל זה עינקודר משלם הרבה כסף על ההפעלה של האתר הזה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי אני לא בא לפה להתווכח

ואני מעריך כל בן אדם שיושב וכותב ומנסה לעזור

אני רואה גם שאתה מנסה תמיד לעזור ומשתדל כמה שאפשר וזה גם מה שאני מנסה לעשות אולי אני לא עושה את זה באותה רמה כמוך אבל אני מנסה

אין טעם לריב אז בוא נסגור את העניין וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יש עליו soundmax כמו אצלי

זה לא קריאטיב וזה בסדר גמור אני משתמש בו ואין לי שום בעיות חוץ מקצת עיוות ברמות גבוההות מאוד

ואני משתמש במגבר עם 4 בלי שום דסר אחד והכל עובד מ-צ-ו-י-ן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה"כרטיס קול" שיש על הלוחות אם לפנטיום 4 של קריאייטיב לא רע בכלל בתנאי שמעדכנים לו את הדרייברים. הוא יותר איכותי לטעמי מה - AC97 שמגיע עם לוחות אם שמבוססים על צ'יפסט של VIA.

אסור לשכוח שזה עדיין לא כרטיס קול בחומרה, הוא מעמיס על המעבד יחסית לכרטיס PCI והוא לא מאד איכותי. הציון שלו הוא "בסדר" ולא יותר מזה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...