תצפיות מהארץ - [פרארי F430 בארץ] - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תצפיות מהארץ - [פרארי F430 בארץ]

ConRoe X Fire

Recommended Posts

למה בחלומות, אל תהיה פסימי? ;D

אני לא מדבר על הרכב הספציפי הזה, אלא על מכוניות מהסוג הזה, הישנות, אין כאלו טרנטות זולות?

(וכמה בכלל עולה מכונית ישנה? נגיד פיאט פונטו מהישנות או משהו סטייל ג'אסטי, אבל שלא יתפרק לי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 183
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

פשש יפות. לידיעת כולם מי שמעלה תמונה הנה לחסום את מיספר הרכב :xyxthumbs:

עכשיו, אם נחשוב על זה עוד פעם, מה הטעם בדיוק? מה זה ייתן בדיוק? כאילו מה אז אם הוא נוסע כל יום הוא גם צריך לחסום את המספר? נגיד ואני רואה את המספר? מה יקרה?

רק שוטר או מישהו שיש לו גישה למסוף משטרתי יכול לראותהיכן הבן אדם גר וזהו, זה הכל, לא טלפונים ולא כלום. נו אז מה? אז רק בגלל תמנוה עכישו יחליטו לגנוב?

עוד דבר, תחשוב בהגיון, אם מישהו גונב קורבט או יוקרה, יהי קצת קל לזהות אותו אתה לא חושב? כאילו זאת לא מאזדה 3 לבנה כן... אם הבנת את הנקודה, ודרך אגב לרוב או לכולן יש איתוראן או אזעקות ומיגינויות שמראות היכן נמצאים הרכבים (הביטוח מחייב בדרך כלל על רכבים כאלו), ככה שבשעת צרה ידעו מה ומי ואיך.

עוד דבר מעניין, הרי אף אחד לא מפרסם פה איזה מערכות אאודיו יש להם, מה יש להם שם, סך הכל תמונה של זה הכל, לא מידע מפורט יותר מזה, אם היו רוצים לגנוב, היו גונבים.

עכישו לאחר שחשבנו על כל זה, היש הגיון במה שאמרת? לא נראה לי. ;):xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, איפה אפשר למצוא מכוניות בסגנון הזה

http://i319.photobucket.com/albums/mm464/NavigatorXJ/ChevroletCorvetteC319701.jpg

בזול?

(שאני אומר זול, אני מתכוון לזול בשביל ילד בן 17 שלא עובד ורוצה מכונית זולה)

אתה מודע לכך שדלק יעלה לך יותר מהמכונית?

ואם אתה צריך חלק או תיקון או משהו, הון תועפות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כ"כ עצוב שבארץ כ"כ נדיר למצוא פרארי ופורשה, כשבארה"ב אם אתה נוסע בכביש ולא רואה 5 פרארי בדרך אתה צריך , כמובן ששם המחירים הרבה יותר זולים מחיר מחירון של פורשה 911 חדשה מהיבואן למשל עולה 230 אלף שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...