תצפיות מהארץ - [פרארי F430 בארץ] - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תצפיות מהארץ - [פרארי F430 בארץ]

ConRoe X Fire

Recommended Posts

אישית עכשיו חזרתי מארה"ב , ואיזה מימוש ... הכל קישקוש .

אנשים קונים מכוניות יפות בחול מכמה סיבות :

1.זול יותר יש ליסינג מטורף שם , בקושי משלמים !

2.מניסיון 50% מהיום שלך אתה באוטו , לפחות ככה בלוס אנגלס.

אז אם אתה 50% מהיום שלך באוטו הייתה רוצה שיהיה לך נוח ויהיה לך אוטו יפה , כמו שכל אחד רוצה בית יפה ונוח עם בריכה וכל הפיצרים , ככה גם ברכבים.

3.נסעתי אחרי מספיק אנשים עם מכוניות מטורפות בכבישים רגילים,הרים,וכביש מהיר,ולהגיד לכם תאמת 90% זקנים,נשים עם ילדים,או סתם קוקסינלים ,לא ראיתי אחד שנוסע בלמבורגיני,פרארי,מזרטי,קורבט... מהר . כולם נוסעים לאט בקצב רגיל אפילו איטי מידי.

אז להגיד שבגלל שיש כבישים מהירים גדולים בחול ובגלל זה שווה לקנות שם מכוניות יפות זאת שטות.

תשמע , אם היה לי פה בארץ אחת מהמכוניות שרשמת , גם אני הייתי נוסע לאט ככה שכולם ייראו אותי נוהג בה וימותו מקנאה!! :) חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 183
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

נעשתה כאן עבודה די טובה, והשקיעו לא מעט, רק המכה מקדימה פשוט כואבת :'(

חבל שאין לי תמונה מחזית הרכב, זה היה עוזר לי יותר להחליט

מצד אחד,

הפנסים האחוריים הוחלפו לחדשים יותר (אפטר מרקט),מן הסתם..

הג'אנטים, אכן של M5 מאותו הדגם

במפר אחורי של M5

מצד שני

הדוד האחורי שמופיע בתמונה, לא יגיע בחיים על M5, ולרוב, כבר לא תראה אותו (השנים עשו את שלהם, וגם אם הבעלים רצה להשאר עם מ.פליטה מקורית, הוא היה משדרג את הדוד, ולא שם דוד של 300 שקל, וסופית ב50 שקל)

למרות שאז הM5 הייתה מגיעה גם עם טסות!

החצאית לא שייכת לM5

כמו כן, M5, אמורה להיות נמוכה יותר, ולא כפי שמוצג בתמונה

יש 2 אפשרויות

1. הבן אדם לקח קיט חיצוני שלם של M5, והרכיב אותו על הרכב שלו

2. הרכב הוא באמת M5.

הדבר שמכריע הוא האנטנה, M5, לא הגיעה מעולם עם אנטנה חיצונית בצד שמאל

לדעתי?

ככל הנראה מדובר ב520 (לפי הדוד בעל היציאה היחידה), וברמת אבזור M טקניק (שאני לא יודע אם הייתה זמינה בזמנו)

ובעלים שפשוט שם את תווית הM מאחור (כמו רבים בארצנו)

זאת הסיבה ההגיוניות ביותר לשים יד על ג'אנטים של M5, מבלי שתהיה לך M5 , בייחוד שהג'אנט הספיציפי הזה יוצר עד שנת 95.

במידה ומישהו חולק עלי, אשמח לשמוע ולהחכים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה מדגם מייצג ממה שאני ראיתי בארץ (שלא לדבר על הלוטוס והפרארי מבלגיה).

DSC00670.jpg

DSC00672.jpg

DSC00674.jpg

DSC00675.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

DSC00698.jpg

DSC00701.jpg

DSC00757.jpg

DSC00763.jpg

DSC00793.jpg

DSC00794.jpg

DSC00797.jpg

DSC00833.jpg

DSC00834.jpg

DSC00835.jpg

סליחה על האיכות ועל זה שאני לא יודע לקטלג חלק.

תהנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו שלא קשור אבל אני רוצה לספר

בקיץ שעבר הייתי ברומניה וראיתי את אחד הדברים היפים ביותר שאפשר ליראות

למבורגיני מורצאלגו שחורה נותנת פתיחה עד הסוף מרמזור האוטו פשוט נעלם והרעש היה מדהים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...