סוף העולם? WTF? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוף העולם? WTF?

nnfyrbsnss

Recommended Posts

• תגובות 150
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אמ..... שמע.... בעיקרון..... הם עושים את זה בקנה מידה משמעותית יותר קטן

עדיין מעניין לראות מה יקרה, אם אחרי כל הרעש והכסף לא יקרה כלום אני ממש יתבאס.

תגידו נגיד ובאמת נוצר חור שחור, יש דרך "לסגור" אותו?

חור שחור סוגרים עם דבק מיוחד, ניתן להשיג רק במסעדה שבסוף היקום אם מזמינים ארוחת ילדים ב-42 ש"ח.

כפי שכבר ציינו כאן, הנושא נטחן בפורום כולל הבאת ציטוטים רלוונטיים ונוסחאות שונות. הסיכוי שהעולם יחרב בשל הניסוי הזה קטן מהסיכוי שהשמש תתפוצץ באופן ספונטני במהלך השנה הקרובה. אנשים לא מבינים שבמדע מעשי אין 0 או 1, הכל סיכויים, אבל שמדען אומר "סיכוי מאוד מאוד קטן" הוא מתכוון ל-"תשכח מזה, זה בחיים לא יקרה" בשפת ההדיוטות.

שלא לדבר שנמאס מכל הטכנופוביה ושנאת האקדמיה הנוטפת מכל הכתבות האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד הנושא הזה נתחן דיי חזק בפורום וטכנולוגיה + CERN פרסמו אלף ואחד מסמכים אשר מפרטים כל סיכון ואת הסיכוי שזה יתרחש. חלק מהדברים בכלל לא הגיוניות כגון חורים שחורים, אחרים בעלי הסתברות של 0.0000001% שזה יקרה. זה לא הניסוי הראשון ולא האחרון במאיצי חלקיקים.

עם סיכוי כזה להידרס אני לא חוצה כבישים !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח.... סוף העולם ביום רביעי :silly: לי הוא יהיה כי יש לי מבחן משווה באלגברה וכל החופש שיחקקתי לי במחשב לכן אני לא מוכן וההורים שלי לא יודעים ציונין נמוכים ממאה... אם מגיעה חיה כזאת הביתה בשם90 אז אני מת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חור שחור סוגרים עם דבק מיוחד, ניתן להשיג רק במסעדה שבסוף היקום אם מזמינים ארוחת ילדים ב-42 ש"ח.

חחחחחחחח גדול

אז כמו שכבר אמרו פה בוא נארגן קנייה קבוצתית של לום כמו ב half life .

אני מזמין לום 600 מלמטר עם חריטה של גורדון עילו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אחי, מה אכפת לך, תחרבן ותמרח חרא על הקירות סוף העולם מגיע ווואוו!

:silly: :silly: :silly:

יום רביעי סוף העולם :lol: :lol: :lol: :lol:

:screwy:

:lol: :lol: :lol:

הרגת אותי הזכרת לי עכשיו בדיוק מה עשיתי על הדלת משרד של המפקד שלי :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב לציין עוד משהו לא ממש קשור.... את הטיפשות וההלחצה של המדיה בארץ!

אני חזרתי היום מתקופה יחסית ממושכת באנגליה ושם עקב תמיכה מסיבית של הפרלמנט בפרוייקט מדברים על זה כבר הרבה זמן ולא רק בשבוע שלפני.

מה שמעניין זה שהכותרות שם הן משהו בסגנון "האם הניסוי יהיה הצלחה מסחררת?", "שחזור המפץ הגדול - האם זה יתאפשר" (זה רק רוח הדברים אני לא זוכר ממש את הכותרות) אבל בארץ זה חייב להיות "האם סוף העולם מגיע ביום רביעי?!"

יש סידרה שלמה (לא שודרה בארץ) של אמריקאי אחד שהבין שהוא חי עם אומה של מפגרים ויצא לחקור למה הם מפגרים (סורי, לא זוכר את השם שלו) אחד הדברים שהוא מצא זה שסיבה משמעותית להתנהגות האמריקאית זה שהם כל הזמן מולחצים ע"י התקשורות, התקשורת גורמת להם לעשות דברים מתוך פחד ולא מתוך הבנה וחשיבה.... כניראה שאותו הדבר צפוי לעם היושב בציון....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...