סוף העולם? WTF? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוף העולם? WTF?

nnfyrbsnss

Recommended Posts

• תגובות 150
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חח אני מקווה שאתה יודע שאיינשטיין הגיע למסקנה שחומר צריך אנרגיה אינסופית על מנת לנוע במהירות האור מכאן שלא ניתן לבנות משהו שינוע במהירות האור =]

אתה יודע זה לא בדיוק ככה הרי כדי לנוע במהירות האור צריך אנרגיה אין סופית, ומה יוכל לספק את זה, חוץ מי מנוע שעובד על קור גרעיני קצת מסוכן אבל מה עדיף מאשר הניסוי הדפוק הזה. אין לי מוסג עם מישתמשים עם מנועים כאלו היום אבל מה שבטוח כדי להגיע למהירות כזאת צריך לההתיק חלליות מי משחקי כמו MASS EFFECT משחק ענק ואני ממש מקווה שזה מה שיקרה בעתיד :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע זה לא בדיוק ככה הרי כדי לנוע במהירות האור צריך אנרגיה אין סופית, ומה יוכל לספק את זה, חוץ מי מנוע שעובד על קור גרעיני קצת מסוכן אבל מה עדיף מאשר הניסוי הדפוק הזה. אין לי מוסג עם מישתמשים עם מנועים כאלו היום אבל מה שבטוח כדי להגיע למהירות כזאת צריך לההתיק חלליות מי משחקי כמו MASS EFFECT משחק ענק ואני ממש מקווה שזה מה שיקרה בעתיד :cool2:

נראה לי שאיינשטיין התכוון לכך שצריך אנרגיה אין סופית לשניה (ג'אול לשניה)

ואין מנוע שמסוגל לספק אין סוף ג'אול לשניה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי תאוריה כמה דברים חשובים שקרו בעולם באמת לא קרו- המסע לחלל,והנחיתה על הירח. למשל לא ניראים לי הגיוניים כי הרבה דברים בעולם שמורים בסוד, כזה סוד שאפילו המנהיגים הגדולים בעולם לא יודעים אליהם. נכון זה נישמע קצת מטורף אבל תחשבו על זה לרגע. וגם הסיפורים על סוף העולם, ברור שזה סוג של מניפולציה על העם בעת העתיקה הכל היה תלוי על דת וגם היום, אתם חיים בחלום תאמת אין יאשות אלוהית אלה בנאדם שרואה הכל,יודעה הכל,ומישתמש בנו כבובות בתוכניות הזדוניות שלו בטח כולם חושבים שאני :screwy: אבל תאמינו לי ב20 שנה הקרובים העולם הדפוק שאנחנו חיים בו יעלם וכל סיפורי הסבתא יעלמו איתו אנחנו אלה שהרסנו אותו כי אתם חיים בחלום והעיניים שלכם סגורות תיפתחו אותם מהר ליפני שהשינו יתחיל עם אתם שואלים על איזה שינוי אני מדבר, זה אותו שינוי שמאחד את ארצות הברית,קנדה,ומקסיקו למדינה אחת וזה לא קורה סתם יש סיבה ואני מניח שבעוד כ5 עד 7 שנים נגלה תסיבה שהם עושים את זה ותאמת סוף העולם באמת קרב. סוף העולם הוא ממשלה אחת ששולטת בכל העולם אולי זה נישמע לכם מוזר אבל אחרי שיקחו לכם את כל הזכויות כבנאדם זה יהיה סוף העולם של כל אחד ואחד מימכם. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת חבל. עד ש ATI גברו על NVIDIA? עד שפיתחו את ה QUAD , תחשבו איזו דרך ארוכה 486, פנטיום 1, 2, 3 ,4, DUAL ,

CORE 2 DUO, 2 QUAD, נצטרך להמציא את כולם מחדש... עד שאינטל סופסוף מחליפה תושבת, עד שגיבור מחשבים נסגרו? עד שאולמרט מתכוון להתפטר?

בחייאת, אנשים תחכו עוד קצת. אלפי שנים חייתם בלי מאיץ חלקיקים, לא תוכלו לחכות עוד שנה-שנתיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...