להשכיר דירה בגיל 15 - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להשכיר דירה בגיל 15

Yair Tz

Recommended Posts

עניתי לך בפרטי.

תציין לי שם את הסכום + -[אין לי כוח לעשות חשבונות :lol:] בוא נראה עם ילד ב15 עובר אותי

עריכה- אני חייב לומר לך שזה בדיוק מה שאני מרוויח, אבל אתה רק בן 15 [ילדים בגילך רואים רק שטר של 100 שח]

תחסוך [תקשיב לבעל הנסיון]

אתה מדבר איתי על לקנות מכונית בגיל 20? אתה יכול בית חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

תציין לי שם את הסכום + -[אין לי כוח לעשות חשבונות :lol:] בוא נראה עם ילד ב15 עובר אותי

עריכה- אני חייב לומר לך שזה בדיוק מה שאני מרוויח, אבל אתה רק בן 15 [ילדים בגילך רואים רק שטר של 100 שח]

תחסוך [תקשיב לבעל הנסיון]

תראה, בכל חודש ההכנסות עולות - בתקווה שהשוק הזה יישאר חי לעוד הרבה זמן אני מסודר.

כמו שאמרתי, אני מכניס לבנק בכל חודש כ-20% מהכסף.

אני זקוק למספר חודשים בכדי לקנות את כל הרהיטים, אתחיל לחסוך כבר עכשיו.

תודה לכל המשתתפים בדיון, נתראה בעוד כמה חודשים! :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רע בזה שתרשום כאן?

גם אותי זה מעניין, ועוד הרבה...

אתה חתיכת מפונק אם אתה רוצה לקנות ריהוט חדש.

תאמין ליש שביד2 אתה תמצא את אותו ריהוט במצב חדש בחצי מחיר.

אם אתה לא רוצה לגדול להיות מסכן, או פשוט אם אתה רוצה שישאר לך קצת כסף לחיות, תוותר.

עדיף אפילו לקנות איזה LCD חמודה לסלון ו בהפרש בין משומש לחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית חושב שהוא מזבל את השכל.

הייתה לי קהילת פורומים בעלת מעל ל15 אלף משתמשים,כל חודש היו לי אלפי הקלקות במודעות.

זה כיסה את ההוצאות+הכנסות אבל בואו נגיד ככה,שאין מצב שהוא יכול להרוויח ככה בשביל בית או מכונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית חושב שהוא מזבל את השכל.

הייתה לי קהילת פורומים בעלת מעל ל15 אלף משתמשים,כל חודש היו לי אלפי הקלקות במודעות.

זה כיסה את ההוצאות+הכנסות אבל בואו נגיד ככה,שאין מצב שהוא יכול להרוויח ככה בשביל בית או מכונית.

קהילת פורומים סטייל put something meaningless here-f דוגמת shit-f וכדומה זה בכלל בקצה השני של העולם לעומת מה שאני עובד בו, אז בבקשה ממך לפני שאתה אומר שטויות תלמד ותחקור קצת לעומק של העסק.

לכל המעוניינים בעסק, אני מצטער אך זה נחשב בגדר מעין פטנט. אני לא מתכוון לפרט על איך זה עובד. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קהילת פורומים סטייל put something meaningless here-f דוגמת shit-f וכדומה זה בכלל בקצה השני של העולם לעומת מה שאני עובד בו, אז בבקשה ממך לפני שאתה אומר שטויות תלמד ותחקור קצת לעומק של העסק.

לכל המעוניינים בעסק, אני מצטער אך זה נחשב בגדר מעין פטנט. אני לא מתכוון לפרט על איך זה עובד. :)

אשמח לשמוע על העסק שלך מבלי שתפרט על ה"פטנטים" שלך,זה שאתה אומר שאתה מרוויח משכורת של 5 ספרות לא מצביע על העובדה שאתה אכן מרוויח דבר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PTC

Paid To Click

כן,ואתה יכול דרך זה להרוויח מספיק כדי לממן פנסיה להורים שלך ולממן גם טיסות לחו''ל לכל הקרובים.

קודם כל אם אתה משתמש בשירות של אז הם לא טיפשית,ככה שבו נוריד את ה"פטנטים" שלך,דבר שני אין מצב שאתה מקבל מספיק הקלקות בשביל סכומים כאלו,ידרשו עשרות אלפי הקלקות כל שבוע בשביל דבר כזה.

ובוא נגיד ככה שבספק גדול שיש לך אתר כזה גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן,ואתה יכול דרך זה להרוויח מספיק כדי לממן פנסיה להורים שלך ולממן גם טיסות לחו''ל לכל הקרובים.

קודם כל אם אתה משתמש בשירות של אז הם לא טיפשית,ככה שבו נוריד את ה"פטנטים" שלך,דבר שני אין מצב שאתה מקבל מספיק הקלקות בשביל סכומים כאלו,ידרשו עשרות אלפי הקלקות כל שבוע בשביל דבר כזה.

ובוא נגיד ככה שבספק גדול שיש לך אתר כזה גדול.

אין לי מושג מה אמרת כרגע, אבל זה ממש לא קשור לא לגוגל ולא לטיסות לחו"ל :screwy:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג מה אמרת כרגע, אבל זה ממש לא קשור לא לגוגל ולא לטיסות לחו"ל :screwy:.

אתה פועל בשיטה שאנשים לוחצים על Ads וככה אתה מקבל כסף בהתאם למספר ההצבעות על אותן פרסומות.

ככה אתה עובד?,בוא נגיד ככה שאתה חרטטן :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...