מערכת המפרטים המומלצים מעודכנת ל2.9.08! - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת המפרטים המומלצים מעודכנת ל2.9.08!

Dr. n00b

Recommended Posts

יש כמה סייגים בנוגע למפרט ב-14,750 ש"ח:

-CFX של 4870X2 הוא אוברקיל למסך 24 אינץ', 4870X2 יחיד יעשה את העבודה, ועולה בחזיתות אחרות:

*לתכנון של OC הייתי עולה למשהו יותר רציני מהלוח אם הזה, דוגמת ה-P5Q Deluxe שמכיל 16 פאזות

*לתכנון של OC הייתי עולה בקירור ל-Thermalright Ultra 120 Extreme

*כמו כן יש כאן מקום להוסיף עוד דיסק קשיח של 500GB, או להחליף את הדיסק הקשיח לאחד של 750GB שאת חלקם אפשר למצוא ב-550 ש"ח, ואפילו אחד ב-430 ש"ח

*כמו כן לתכנון של OC הייתי עולה לזכרונות 1066Mhz

*הירידה ל-4870X2 תאפשר לחסוך עוד 400 ש"ח בספק הכוח ולרדת לאחד של 650W של קורסייר

*כמו כן הייתי עולה במארז ל-Lian Li PCP60 שהוא גם איכותי וטוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בהחלט אופציה ראויה* למפרט חלופי.

נוצר מפרט חלופי שדי מקביל להמלצות שלך, עם עודף תקציבי קל - שנווט לרמקולים איכותיים יותר.

* יש לציין שאני חושב שזה טירוף מוחלט להוציא כל כך הרבה כסף על מפרט מחשב. מבחינתי מפרט החלומות הוא זה ב19K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם ה-E5200? נשמע כמו יורש ראוי לסדרת ה-E2XXX בתג מחיר של 400 ש"ח, מכפלה גבוהה יותר ותהליך ייצור של 45 ננומטר. גם מבחינת נתונים טכניים הוא לא כ"כ נופל מה-E7200 ויתרה לכך מכיל מכפלה גבוהה יותר, מה שיכול להיות יעיל ב-OC. הוא יכול להוות בחלק ממפרטי הגיימינג אלטרנטיבה לאתלונים ללא כל ספק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר, כדי ליעל את ה מאגר ולמנוע כאב ראש, וגם לצמצם אותו:

רוצים תקציב מומלץ?!

שתהיה דעת רבים...

למשל ב 3000 שקלים, למשחקים,

בדיון, כך יתגבש המפרט המומלץ, ותהיה סיבה להכניס אותו למדור...

בטיקטק אפשר לגבש מפרט ככה שזה לא צריך להיות תהליך ארוך

וכהה יהיה לך תקציב אולטימטיבי לשימושך, נגיד 2-3 כאלה לא יותר...

אבל כשיש מיליון מפטרים מומלצים זה יכול לבלבל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם ה-E5200? נשמע כמו יורש ראוי לסדרת ה-E2XXX בתג מחיר של 400 ש"ח, מכפלה גבוהה יותר ותהליך ייצור של 45 ננומטר. גם מבחינת נתונים טכניים הוא לא כ"כ נופל מה-E7200 ויתרה לכך מכיל מכפלה גבוהה יותר, מה שיכול להיות יעיל ב-OC. הוא יכול להוות בחלק ממפרטי הגיימינג אלטרנטיבה לאתלונים ללא כל ספק...

E5200 מסתמן כחלופה פוטנציאלית, ולא רק הוא - Q8200 על אף ה-4MB מטמון שלו מסתמן כאוברקלוקר רצחני במחיר תחרותי.

הבעיה היא - עדיין לא יצאו באופן רשמי בעת שדרוג המפרטים, ואין עדיין אף ביקורת רשמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שתמיד אומרים בפורום כל הכפולי טובים יותר למשחקים מאשר המעבדים עם 4 ליבות ורק בעתיד שיצאו משחקים שתומכים במעבד QUAD המעבדים כיום יהיו חלשים מדי האם זה נכון? כי ראיתי שהכנסתה בתקציבים הגדולים מעבד מרובע ליבות

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר לקרוא ל-Q8200 אוברקלוקר רצחני עם מכפלה 7?! :s05: פרט לכך הוא לא מציג שום יתרונות על פני ה-Q6600 פרט לתהליך ייצור של 45 ננומטר ותמיכה בסט הפקודות SSE4.1 שרק אולי תתן לו ייתרון על פני ה-Q6600 אבל לא יותר מזה.... שלא נדבר על זה שהוא עולה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ואתה מסתמכים על שמועות לגבי הQ8200, היות ואין אפילו לא ביקורת אחת לרפואה. בגלל זה הוא לא במאגר.

בכל מקרה, ובלי שום קשר, ואני מקווה שהשיחה הזאת תסתיים כאן, כי הדיון הזה הוא בנוגע למפרטים המומלצים - Q8200 עושה 3.6GHZ על אויר בלי בעיה לפי מה שמתרוצץ ברשת. עם מכפלה 7. Q6600 נתקע לרוב על 3.2-3.3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש סיבה לכך שאין התייחסות לזכרונות בקצב שעון של 1066MHz, שלא שולבו באף אחד מהמפרטים?

לגבי מפרט לגרפיקה הומלץ על לוח של (ASUS (P5Q, האם לחלופין אפשר לשלב לוח של כדוגמת GA-EP45-DS3R שנראה שלא נופל ממנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...