Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 61 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

אני באמת לא מבין מה אנשים מתרגזים מזה. יש לי תחושה שכל מה שהמפתחים של FO1 ו 2 עשו נחשב אוטומטית ללגיטימי, וכל מה שהמפתחים של FO3 עושים אוטומטית נתפס בחשדנות ומיד באים אליהם בטענות שהם מקלקלים את הסדרה.

כאמור חייזרים, חלליות (חללית שהתרסקה על כדור הארץ) וכלי נשק חייזריים היו כבר ב FO1:

http://fallout.wikia.com/wiki/Alien_Ship

אז אי אפשר לבא בטענות אל המפתחים של FO3 שהם הביאו יסודות זרים לעולם המשחק (כמו למשל אם היו מכניסים למשחק זומבים ורוחות רפאים למשל, כלומר יצורים על-טבעיים).

ובכלל כמו שאמרתי ב FO2 דווקא היו דברים הרבה יותר מופרעים ומטורפים, שלא פעם שברו את "הקיר הרביעי" (http://en.wikipedia.org/wiki/Fourth_wall), מה שלי אישית קצת הפריע במשחק כי זה היה כבר מוגזם. פה דווקא FO3 לא נסחפו בקטע הזה.

וזה לא היה "EASTER EGGS", אלא זה היה מפגשים מקריים שהיית נתקל בהם די הרבה, לא איזה משהו חבוי שהיית צריך ממש לחפש אותו ונמצא באיזה מקום נסתר.

שוב אתה משווה EASTER EGG ש95% מהאנשים אף פעם לא נתקלו בו למשחק שלם על חללית חיזרים.

קיצר אין לי כוח להתחיל בזה שוב, בכל מקרה דין FO3 זה ממש לא דין FO2

כי FO3 אם כי הוא משחק מוצלח לדעת הרוב ששיחקו במקוריים הוא ממש לא המשך רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אתה משווה EASTER EGG ש95% מהאנשים אף פעם לא נתקלו בו למשחק שלם על חללית חיזרים.

קיצר אין לי כוח להתחיל בזה שוב, בכל מקרה דין FO3 זה ממש לא דין FO2

כי FO3 אם כי הוא משחק מוצלח לדעת הרוב ששיחקו במקוריים הוא ממש לא המשך רציני.

שוב, זה ממש לא נכון. הדברים ה"מוזרים" ב FO2 לא היו easter eggs. נקודה. אלה היו מפגשים רנדומליים שלא יכולת לעבור את המשחק בלי להתקל בהם כמה עשרות פעמים טובות.

http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_2_special_encounters

(מומלץ לקרוא את זה גם בלי קשר, סתם בשביל הצחוק למי שלא זוכר)

שנית, עצם המושג של חייזרים וחלליות הוא מושג שכבר קיים בהחלט ב FO1 ו FO2, לכן לא מדובר בהכנסת אלמנט זר למשחק.

http://fallout.wikia.com/wiki/Aliens

על שתי נקודות אלה אין מה להתווכח כי זה פשוט עובדות.

אם FO3 הוא משחק מוצלח, אם הוא יורש מוצלח של רוח הסדרה, אם טוב שעשו אותו או לא' אם זה משחק תפקידים או רק משחק אקשן - כל אלה שאלות לגיטימיות שאנשים יכולים להתווכח עליהן כמה שהם רוצים. זה לא קשור לנושא של ה DLC הבאה.

מה שטענתי זה שפאן-בויז של הסדרה תמיד באים בכל טענה קטנונית לFO3 ולכל מה שקשור למשחק. לפעמים ממש שלא בצדק כמו במקרה הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו

FALLOUT 3, איך יעבוד על המפרט הבא:

intel 2 duo E6300 1.86ghz@3ghz

2x 1GB 800mhz

ati radeon 1900xt @ core: 682 memory: 780

רזולוציה של 1920X1200

גרפיקה הכל על הכי גבוה, ובלי AA ואולי AF 8X

יעבוד? או שעדיף כבר במחשב הבא ולא לשחק את זה עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...

זה שהם היו מפגשים רנדומלים זה לא אומר שהם לא היו EASTER EGGS ::)

מעבר לזה גם אם תתאמץ רוב הסיכוי שלא תעשה את כולם במשחק, אני למשל ששחקתי במשחק כמה וכמה פעמים ואף פעם לא נתקלטי בחללית (בניגוד לכמה קטעים ממונטי פיתון).

בנוסף כל הקטע של החיזרים זה לא אלמנת זר אלא חלק מ FO CANON הרי העלילה היא ארה"ב מתמקדת בארה"ב בשנות 50 ( ולמגזיני "ספרות זולה" מכאן גם הרבה מהתוכן) וחלק מימנו גם AREA51 שמימנו ברחו החיזרים הללו כביכול...

כמו כן הם הוסיפו דברים יותר מעצבנים לFO1 DIE HARDS כמו הDEATH CLAWS המדברים אבל הם הסבירו ושילבו את זה יפה מאוד בתוך העלילה...

בניגוד ל BETH שכזכור לך בELDERSCROLLS קיבלה שבחים רבים על סיפור וערך מוסף בזמן שב OBLIVION הם עוד כתבו כמה ספרים ב FO3 אני אישית לא ראיתי לא עלילה לא ערך מוסף ולא נעלים, בקושי תיאורים של הנשקים היו :kopfpatsch: וזה היה הכול מאוד מבולגן ולא נוח לקריאה.

מעבר לזה אתה כנראה שלא שמת לב אני לא מתווכח שFO3 הוא משחק טוב, הוא פשוט טוב לקהל יעד אחר...

ואני ממש לא אחד מה FO DIE HARDS אני הייתי בין התומכים בBETH שסוף סוף הרימו את הפרויקט וגם לגבי נושא התלת המימד והREAL TIME

מה חבל שBETH כמו הרוב המוחלט של החברות חשבה קודם כל על הכנסות והחליטה להתאים את המשחק לילדי הקונסולות ואנחנו רואים את התוצאות בשטח...

קיצר טטען מה שטטען אבל לעשות סיבוב על חללית של חיזרים זה לא CANON ונראה יותר כמחסור חמור במקוריות או חוסר רצון לבזבז רעינות טובים על FO3 כאשר הם כבר מתכננים את FO4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זומבים?! ??? כאילו UNDEAD ממש?

כי ghouls ב FO זה פשוט אנשים שעברו מוטציה בגלל הקרינה הרדיואקטיבית.

לא יודע ממש, עוד לא שיחקתי בה

אבל ראיתי טריילר בYT

וזה נראה כמו זומבים כאלה

אני יודע מה זה הGHOULים האלה (שיחקתי במשחק) והם לא נראים כמו GHOULים

תגידו

FALLOUT 3, איך יעבוד על המפרט הבא:

intel 2 duo E6300 1.86ghz@3ghz

2x 1GB 800mhz

ati radeon 1900xt @ core: 682 memory: 780

רזולוציה של 1920X1200

גרפיקה הכל על הכי גבוה, ובלי AA ואולי AF 8X

יעבוד? או שעדיף כבר במחשב הבא ולא לשחק את זה עכשיו?

על רזולוציה כזאת גבוהה ופול אפקטים אני לא בטוח שזה ירוץ חלק

אולי אם תוריד לרזולוציה יותר נמוכה כמו 1280X1024

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר

כשאתה מוריד רזולוציה בLCD איכותי זה כמו שתשים פרטים על low

אז מה עשינו פה?

קודם כל לא צריך להסחף ולהיות ז*** גרפיקה ;)

כשמדובר על מסך עם רזולוציה גבוהה מאוד זה לא נורא בכלל להוריד קצת את הרזולציה (ולשמור על אותה פרופורציה של 16:10).

למשל אצלי במסך 22 אינץ אני יכול להוריד רזולוציה מ 1600:1000 ל 1400:900 וזה כמעט ולא מורגש.

חוץ מזה שאם אתה משחק על רזולוציה גבוהה אז אין כמעט צורך בAA ופילטרים שונים כי במילא זה מיועד יותר לרזולוציות נמוכות.

בקיצור, זה לא צריך למנוע ממך לשחק את המשחק, גם אם זה לא יהיה על המקסימום של המקסימום זה עדיין יראה טוב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני לא יודע אם יש לי חושי ראייה מפותחים או לא אבל מספיק שהרזולוציה לא במקסימום וזה הורג לי את העיניים

רקעים לווינדוס אני לא מוריד בגלל הקטע הזה אפילו, שלא לדבר על הinput lag שקיים ב A00 של המסך שלי 2408wfp

מקסימום שנה הבאה, לא שווה לקנות מעבד עכשיו ולא שווה לקנות כרטיס מסך עכשיו הולכים לצאת דברים חדשים וזה לא העיניין של תמיד יוצא משהו חדש, אלא שnvidia הולכים להפציץ לפי מה ששמעתי וגם לאינטל לא חסר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני לא יודע אם יש לי חושי ראייה מפותחים או לא אבל מספיק שהרזולוציה לא במקסימום וזה הורג לי את העיניים

רקעים לווינדוס אני לא מוריד בגלל הקטע הזה אפילו, שלא לדבר על הinput lag שקיים ב A00 של המסך שלי dell 2408wfp

מקסימום שנה הבאה, לא שווה לקנות מעבד עכשיו ולא שווה לקנות כרטיס מסך עכשיו הולכים לצאת דברים חדשים וזה לא העיניין של תמיד יוצא משהו חדש, אלא שnvidia הולכים להפציץ לפי מה ששמעתי וגם לאינטל לא חסר

ככה אתה תישאר עם המחשב שלך שנתיים.

ולנושא החייזרי, במשחק הזה יש חללית שהתרסקה גם מצאתי אותה כששיחקתי בו

http://www.youtube.com/watch?v=iZ-acDmeK1w

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רקעים לווינדוס אני לא מוריד בגלל הקטע הזה אפילו, שלא לדבר על הinput lag שקיים ב A00 של המסך שלי 2408wf

גם כשאתה רואה ב 720P זה נראה לך גרוע?

אני ממליץ לך לנסות להוריד רזולוציה קצת ולבחון בעצמך, ושוב ברזולוציה גבוהה כמו אצלך ממילא אין ממש צורך בפילטרים שונים, זה סתם מכביד שלא לצורך ולא ממש משפר את התוצאה (בהשוואה לרזולוציות נמוכות).

ככה אתה תישאר עם המחשב שלך שנתיים.

תכל'ס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...