Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 26 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

איפה אני מקבל את המשימה של FORT CONSTANTINE?

THX

כשתגיע ל-underworld תפגוש שם את mr crowly שיבקש ממך להרוג 4 אנשים ולהביא את שלושת המפתחות כהוכחה. המפתחות האלו פותחים את הדלתות של fort constantine

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כך סיימתי את קו העלילה הראשי ולדעתי זה ממש מפגר שאי אפשר להמשיך לחקור את העולם אחרי הסיום ושאפשר להגיעה רק לדרגה 20 זה פשוט מאת מדי לעומת כל התוכן שיש לחקור.

הגעתי לדרגה 20 מהר יחסית ואז לא היה לי יותר שום תמריץ לעשות כלום כי פשוט אין לי לאן להשתפר ויש לי מספיק ציוד וכסף לעשות מה שאני רוצה.

כשאני חושב על זה המשחק הזה הרבה יותר מזכיר לי את SA מאשר את אובליויון,רק שיש לו קו עלילה ראשית קצר יותר ומשימות צדדיות רבות יותר.

(מעניין אם גם פה כשעושים את כל המשימות הדמות מקבלת חולצה שרשום עליה נצחתי את FALLOUT3 ;D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שאין צורך לעשות מדריכים, אך כמות המחשבה שהמשחק דורש ממך יחסית לאחרים בסידרה- או יחסית לRPG אחרים - היא נמוכה. בעיקרון המשחק הוא עלבון לאינטילגנציה.

זהירות ספויילר.

אמרו שלמשחק יש 200 סופים שונים. זאת אומרת שאם הם שירשור של 7 מקומות שהשפעת עליהם (כמו בסוף של המשחק השני) - אז זה די מעט יחסית למשחקי RPG.

זהירות עוד ספויילר

אתה לא יכול לסחור עבדים כמה שאתה רוצה. אתה לא יכות להצטרף לENCLAVE, ואתה לא יכול להצטרף למוטנטים.אי אפשר להרוג שום דמות שקשורה לקווסטים עתידיים למעט AMATA וTHREEDOG.

ועוד אחד אם כבר התחלנו (וזה באמת ספויילר אמיתי) :

אין שום השפעבה של הSTATS שלך על מהלך הקווסטים במשחק. למעשה אתה יכול להתחיל עם דמות עם 1 בכל הSTATS ועדיין לסיים את המשחק בדיוק באותה דרך כמו עם כל דמות אחרת. המרווח של להיות רשע או טוב הוא מגוחך כאשר יש רק נתיב אחד לסיפור. זה כמו לשחק תסריט של סרט - ובפרקים הראשונים בסדרת FALLOUT הסיפור היה כל כך מפותל והSTATS שיחקו משחק כל כך חשוב עד שהיה למשחק ערך שגרם לך לרצות לשחק בו שוב עם דמות חדשה

ועוד משהו שאני מגדיר כספויילר

אם לשאול את OBLIVION - כל הDLC (downloadable content( של המשחק יהיו מעט מידי ומאוחר מידי. אז גם שם אין מה לצפות לישועה.

אני רק מקוה שיצאו מודים TC לעולם של FALLOUT1 או 2.

הנה לינק שמראה מה הדבר הכי קיצוני שאפשר לעשות עם המשחק הסופר לינארי עלר משחק תפקידים הזה :

http://www.gamesradar.com/f/fallout-3-how-to-be-an-evil-sob/a-20081112114547929031

כל מילה בסלע !!! אני חזרתי לחפש מודים למשחק השני !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי חבר'ס !

אני ברמה 6 ופשוט אין לי תחמושת ואני לא מוצא עוד - אני ברמה שממש אין לי תחמושת לירות בכלל, והקרוואנים לא מוכרים כלום.

איך אתם משיגים תחמושת, ואיך עושים כסף ? הכי הרבה שהשגתי היה 300 וגם בזה אני קונה STIMPACKS.

אשמח לכל עצה / הארה.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי חבר'ס !

אני ברמה 6 ופשוט אין לי תחמושת ואני לא מוצא עוד - אני ברמה שממש אין לי תחמושת לירות בכלל, והקרוואנים לא מוכרים כלום.

איך אתם משיגים תחמושת, ואיך עושים כסף ? הכי הרבה שהשגתי היה 300 וגם בזה אני קונה STIMPACKS.

אשמח לכל עצה / הארה.

:xyxthumbs:

חפש ארגזי תחמושת, יש הרבה מהם כמעט בכל מקום, יגעת ומצאת תאמין

וכמובן שתחפש על האויבים שאתה הורג, בדרך כלל יש עליהם גם לא מעט.

חוץ מזה, תשקיע קצת בלחימה עם נשקים קרים או בלי בכלל, זה אף פעם לא מזיק לדעת את הדברים האלה כשאין לך תחמושת.

כסף - תעשה משימות ובעיקר תמכור חפצים שאתה מוצא. נסה למצוא שותף שילווה אותך, הם יכולים לסחוב בשבילך חפצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך?!?!?!

אני ברמה 20 ויש לי בממוצע 1500 מכל סוגי התחמושת.

תזכור זה משחק של חפרני RPG תעבור בכל מקום תאסוף הכול ותפרוץ הכול

אף פעם אל תמכור שום דבר שאין לו משקל, תאסוף דברים שיש להם יחס מחיר/משקל גבוה

כלומר לרוב נשקים ומגנים זה לא שווה כי מה ששוקל 8 ונמכר ב32 זה 4פקקים לקילו וכל בקבוק וודקא הוא 20 פקקים לקילו ...

ואם אתה שותה אלכהול אתה יכול לסחוב עוד 10 קילו ...

אל תשכח לעשות את המשימות של זאתי למשל בעיר המוקשים יש שם משהו כמו 70 מוקשים ויש להם מחיר מצוין...

אל שתכח לגנוב כל מה שזז, פשוט תשמור תעמוד בפינה תחכה שהם יתובבו ותגנוב הכול ...

ואם שום דבר לא עוזר תחפש קודים אם זה יהיה כמו ב OBLIVION אז הקוד יהיה

PLAYER.ADDITEM XXXXXXXX AMOUNT

תהנה.[br]פורסם בתאריך: 23.11.2008 בשעה 22:08:44

חפש ארגזי תחמושת, יש הרבה מהם כמעט בכל מקום, יגעת ומצאת תאמין

וכמובן שתחפש על האויבים שאתה הורג, בדרך כלל יש עליהם גם לא מעט.

חוץ מזה, תשקיע קצת בלחימה עם נשקים קרים או בלי בכלל, זה אף פעם לא מזיק לדעת את הדברים האלה כשאין לך תחמושת.

כסף - תעשה משימות ובעיקר תמכור חפצים שאתה מוצא. נסה למצוא שותף שילווה אותך, הם יכולים לסחוב בשבילך חפצים

תאכלס אני משחק את הטוב ועוד לא מצאתי אף אחד שירצה לעשות סיבוב איתי (רק כשהבאתי את המגילה אחת באה איתי זמנית)

ואני הייתי בכל מקום בחלק הימני במפה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם אל תמכור שום דבר שאין לו משקל, תאסוף דברים שיש להם יחס מחיר/משקל גבוה

כלומר לרוב נשקים ומגנים זה לא שווה כי מה ששוקל 8 ונמכר ב32 זה 4פקקים לקילו וכל בקבוק וודקא הוא 20 פקקים לקילו ...

ואם אתה שותה אלכהול אתה יכול לסחוב עוד 10 קילו ...

ואוו - ממש חשבת על זה הא...אני ינסה את הרעיון שלך.

תכלס אני גונב מכולם ופורץ הכול ועדיין אין לי תחמושת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עושה משהו לא נכון כנראה - כאשר הייתי במצב כמו שלך, ברגע שהרגתי RAIDER או כמה כאלו לקחתי את כל הדברים מהם, עשיתי FAST TRAVEL לסוחר כלשהו (לרוב למוירה במגאטון) ומכרתי את הדברים, עשיתי את זה כמה עשרות פעמים עד שהגעתי למצב מצוין שבו כרגע אני על רמה 16 עם 14,000 פקקים והמון תחמושת (120 טילים, כמה אלפי כדורים לרובה הלייזר ולפליימר, 130 STIMPAK וכך הלאה).

וכפי שציינו מעליי - אתה תמיד יכול למכור אלכוהול/NUKE COLA, הם קיימים בשפע במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי NUKA COLA - אני בד"כ משתמש בהם, לגבי האלכוהול כנראה שלא הערכתי כמה הוא שווה, עד היום הייתי לוקח בד"כ תלבושות או נשקים ומוכר אותם.

כשאני אגיע לרמה הבאה אני אבחר ב-PERK שנותן לי לסחוב 50 יותר וככה אני אוכל לאסוף הרבה יותר דברים לפני שאני חוזר ל-MOYRA למכור לה דברים.

אבל עדיין , אני שודד את כולם והורג כל מה שאני רואה ועדיין אין לי תחמושת מספיקה, אולי כדאי שאני אקח את ה-PERK שאומר שכל פעם שאני אפתח קופסת תחמושת אני אמצא יותר תחמושת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...