Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 24 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

עזבו זה סתם הייפ המשחק הזה נראה לי, מישהו הולך לחזור אליו בזמן הקרוב אחרי שהוא גמר אותו?

בטח.. אני הולך לחזור אליו ואני בטוח שעוד הרבה ישחקו בו שוב לפחות עוד פעם אחת אחרי שסיימו אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו זה סתם הייפ המשחק הזה נראה לי, מישהו הולך לחזור אליו בזמן הקרוב אחרי שהוא גמר אותו?

ברור. אני משחק אותו כרגע כילד טוב ירושליים, ברגע שאשחק שוב אבחר בדיוק ההיפך, מה שאומר שהרבה מאוד משימות ישתנו מקצה לקצה (למשל העיר מגהטון וההחלטה האם להציל אותה או לא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גמרתי אותו על טוב ירושלים ועם בילד של צלף אני בטח אחזור ואשחק רע עם בילד של MELEE ן EXPLOSIVES או משהו בסגנון, אבל לא מייד , הסיפור עובד אצלי חזק ואני צריך לשכוח אותו לפני שאני אשחק עוד פעם

נ.ב. קצת

screenshot6eo0.png

screenshot13cu9.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיקר שאתם נהנים.

אני חזרתי לשחק X_COM ENEMY UNKOWN -גרפיקה חרא, משחק פי מיליון יותר מעניין.

תנסה ja2 עם או בלי המוד 1.13 . אתה יכול לשחק גם silent storm אם אתה אוהב את הג'אנר (לפי דעתי sentinels עדיף על הראשון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה ביקורת ליאצי

כן הוא הדגיש את שני הדברים הכיפים במשחקי fallout :

1. אחרי שאתה מדבר עם מישהו אתה ישר מרוקן לו את הכיסים.

2. האויבים מתים בצורה גרפית מאוד .

אני בעיקר אוהב שאפשר לירות לאנשים בראש.... :xyxthumbs:

היום השגתי סוף סוף את הdecleration of independance והרובוט בסוף עצבן אותי עם הרעיונות המטומטמים שלו אז יריתי לו בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלחו לי על הבורות...

אבל הבנתי מאיזה משימה (u have to shot them in the head שיש איזשהו רובה שcrawley רוצה.. השאלה היא האם יש אפשרות להשיג את הרובה בלי להרוג אותו ולקחת לו את המפתח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סעמק, המשחק מפוצץ בבאגים (כמו כל משחק טוב). ה- מפגר ברמות, ביחס למשחקי FPS, אבל ביחס למשחקי RPG הוא סביר. המשחק קשה בטירוף לא משנה באיזה רמה, מזל שהטעינה לוקחת שניות. התחמושת זמינה כמו כוכבת פורנו בתולה ורוב האויבים צריכים מחסנית שלמה+ בכדי למות. המשחק תפס לדעתי די טוב את המהות של סדרת fallout. חבל שהצד של ה-FPS לא מומש בצורה הכי טובה.

צודק מאה אחוז .. משחק זוועתי מחקתי אחרי כמה שעות בלתי אפשר לשחק קשה בטירוף ואין כמעט שום תחמושת ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלחו לי על הבורות...

אבל הבנתי מאיזה משימה (u have to shot them in the head שיש איזשהו רובה שcrawley רוצה.. השאלה היא האם יש אפשרות להשיג את הרובה בלי להרוג אותו ולקחת לו את המפתח?

ספוילר

מה שהוא רוצה זה שיריון מיוחד (http://fallout.wikia.com/wiki/T-51b_Power_Armor)

אתה יכול לשכנע/לגנוב 3 מהמטרות בלי ממש להרוג אותם (כל מה ש CROWLY רוצה זה המפתחות שלהם) אבל את TENPENY אתה חייב להרוג בשביל לסיים את הקווסט

אז אתה יכול או להביא ל CROWLY את המפתחות (והוא ילך להשיג לעצמו את השיריון) או ללכת בעצמך לקחת את השיריון (פעולה זו גם תגמור לך את הקווסט)

אני לקחתי את השיריון, הוא עולה על ה POWER ARMOR האחרים במשחק, והמינוס היחיד שאפשר לתקן אותו רק אצל מוכרים. אבל עם אתה משדרג את סוחרי הקרוונים (דרך הבחור בעירה עם מלכת הנמלים ואיש הרובוטים ) 500+200 הם מגיעים ל84% תיקון ואז אין בעיה לשמור על השיריון ברמת תיקון שמשאירה את הנתונים שלו עליוניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק מאה אחוז .. משחק זוועתי מחקתי אחרי כמה שעות בלתי אפשר לשחק קשה בטירוף ואין כמעט שום תחמושת ..

בהתחלה באמת אין הרבה תחמושת אבל אחרי שאתה מוצא את המקומות הנכונים או בוחר ב-PERK שמביא הרבה תחמושת, אתה מסודר. אני אחרי כמה עשרות שעות של משחק ויש לי בערך 2400 כדורים ל-LASER PISTOL, בערך 300 כדורים ל-SHOTGUN וכמה מאות כדורי 10MM. דרך אגב, חלק מהתחמושת נתתי לשותף שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...