Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 21 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

יש גם את הבחור ההוא במגטון אבל אתה צריך להיות רע כדי שהוא יבוא איתך

מבין אלה שרשמת אני הכי אוהב את המוטנט (אבל הוא מת לי :'()

נכון - שכחתי ממנו. יש לי קראמה טובה אז הוא לא מצטרף אליי.

איך הצלחת להרוג אותו? אפילו בקרבות נגד הבהמוט הוא שרד לי. מה עשית - ירית בו?![br]פורסם בתאריך: 15.11.2008 בשעה 12:36:14

יש גם את הכלב, ועוד כמה מלווים שיצתרפו אליך רק אם יש לך קארמה נמוכה (ז"א אתה רשע).

אפא הוא נמצא? לא ראיתי אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב , סיימתי, חביב, קצת מבעס שזה דומה יותר מדי לאובליויון, כלומר מתחיל להיות משעמם כשהדמות חזקה. אבל אולי אני אמור לשחק ב

HARD.

SPOILER!

בסוף, לא הבנתי, אפשר לעצור את מטהר או שסתם נותנים לדברים לקרות?

אז ככה:

אתה יכול להכניס את הקוד במכונה, אם לא ניחשת אז זה 216 שזה הציטוט מהברית החדשה שאמא שלך אהבה (21:6), או שאתה יכול להגיד לבחורה מאחוות הפלדה שמלווה אותך במשימה להיכנס במקומך ולהכניס את הקוד. מי שנכנס פנימה מקריב את החיים שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניה ואם אתה שולח אותו אז אתה לא מת ואתה יכול להמשיך לשחק ?

אחרי שסיימת את המשחק, לא משנה באיזה סוף בחרת, אתה לא יכול להמשיך לשחק יותר.

אני בכוונה לא מסמן את זה כספוילר כי זה משהו שחשוב מאוד לדעת למי שמשחק ורוצה לחקור את כל העולם.

לשמור את המשחק אחרי המשימה the american dream כי אחרי זה כבר אין דרך חזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי לקטע של ה V112 טיש שם סימולציה מעצבנת ,איך אני מפריד בין הבעל ואישה?

יש עוד אפשרות חוץ מלבצע את כל המשימות המעצבנות של ה"ילדה", אם תסבובב קצת בעיר ותדבר עם אנשים יתנו לך רמז לגבי הילדה ואיך אפשר להביס אותה.

תדבר עם אנשים על הזוג אתה כבר תבין איך :xyxthumbs:

בכלל את כל הקטע הזה עדיף לא לעשות עם מדריכים... אחד הקטעים שאני הכי אהבתי במשחק (סוףסוף היית צריך לחשוב קצת)

באמת אחת המשימות הטובות והמצחיקות ביותר במשחק, אהבתי מה שרואים אם מנסים להסתכל ב PIPBOY :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תדבר עם אנשים על הזוג אתה כבר תבין איך :xyxthumbs:

בכלל את כל הקטע הזה עדיף לא לעשות עם מדריכים... אחד הקטעים שאני הכי אהבתי במשחק (סוףסוף היית צריך לחשוב קצת)

אני מסכים שאין צורך לעשות מדריכים, אך כמות המחשבה שהמשחק דורש ממך יחסית לאחרים בסידרה- או יחסית לRPG אחרים - היא נמוכה. בעיקרון המשחק הוא עלבון לאינטילגנציה.

זהירות ספויילר.

אמרו שלמשחק יש 200 סופים שונים. זאת אומרת שאם הם שירשור של 7 מקומות שהשפעת עליהם (כמו בסוף של המשחק השני) - אז זה די מעט יחסית למשחקי RPG.

זהירות עוד ספויילר

אתה לא יכול לסחור עבדים כמה שאתה רוצה. אתה לא יכות להצטרף לENCLAVE, ואתה לא יכול להצטרף למוטנטים.אי אפשר להרוג שום דמות שקשורה לקווסטים עתידיים למעט AMATA וTHREEDOG.

ועוד אחד אם כבר התחלנו (וזה באמת ספויילר אמיתי) :

אין שום השפעבה של הSTATS שלך על מהלך הקווסטים במשחק. למעשה אתה יכול להתחיל עם דמות עם 1 בכל הSTATS ועדיין לסיים את המשחק בדיוק באותה דרך כמו עם כל דמות אחרת. המרווח של להיות רשע או טוב הוא מגוחך כאשר יש רק נתיב אחד לסיפור. זה כמו לשחק תסריט של סרט - ובפרקים הראשונים בסדרת FALLOUT הסיפור היה כל כך מפותל והSTATS שיחקו משחק כל כך חשוב עד שהיה למשחק ערך שגרם לך לרצות לשחק בו שוב עם דמות חדשה

ועוד משהו שאני מגדיר כספויילר

אם לשאול את OBLIVION - כל הDLC (downloadable content( של המשחק יהיו מעט מידי ומאוחר מידי. אז גם שם אין מה לצפות לישועה.

אני רק מקוה שיצאו מודים TC לעולם של FALLOUT1 או 2.

הנה לינק שמראה מה הדבר הכי קיצוני שאפשר לעשות עם המשחק הסופר לינארי עלר משחק תפקידים הזה :

http://www.gamesradar.com/f/fallout-3-how-to-be-an-evil-sob/a-20081112114547929031

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא מצליח לעבור את הקטע הזה ממש מעצבן עם הבעל והאישה

דיברתי עם האנשים ,קראתי על זה שהבעל בוגד וכו ...,וגם שיש איזה משהו בבית הנטוש ,לא מצאתי אבל .

יותר מעניין אותי איך אני גורם להם להתגרש ???

נערך על ידי מנהל הפורום: שים לב לכתוב בצהוב שורה של ספוילר או להצהיר על כך בתחילת ההודעה, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק טוב מאוד, ממש נהנתי, אני די בטוח שמצאתי את כל המקומות הנשקים והשריונות המיחדים של המשחק

בקשר לסוף , עצור ספוליר לפניך :

מאז שהשגתי את המוטנט מלווה אני נישארתי איתו (הוא בנוי כמו טנק בקושי חוטף נזק, עמיד לקרינה, וחמור סחיבת ציוד מעולה, בנוסף הנשק ברירת מחדל שלו חזק, ושלא כמו הפאלאדין אני לא צריך לדאוג לו לתחמושת ושריון טוב ששמתי לו, כי הוא לא יכול.צריך שום דבר שהבאתי לו)

קצת טיפשי שיש לך אותו בסוף, ויש לך אופצית טקסט לבקש מהבחור שעמיד לקרינה להיכנס למקום שיש בו המון קרינה, הוא אומר זה הגורל שלך

כאילו מה???

"שמע לא בקנטה שלי להיכנס לשם, אני מזה שמיייייח שהצלת אותי מכלא שהייתי בו שנים ואני מת עלייך וכל זה. אבל בחאיייית כנס אתה ותמות טוב, זה שלי לא יקרה כלום , סבבה. אבל זה הגורל שלך!!!! ....למות :)"

היה לפחות צריך להכניס אופציה להשתמש בו לסוף, אולי להקשות על התנאים לקבל אותו וכו, אבל הפרס הוא שאתה לא צריך למות

התיאור שלך בסוף צריך להכיל "והוא הקריב את עצמו כי הוא לא מספיק חכם לשכנע תחבר שלו לעזור"

סתם עצבן אותי קצת :)

]נ.ב. האקדח של החיזר = אדיר[color/]

]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...