Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 19 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

גם אני חושב שזו טעות שהגבילו לשלב 20, אבל מצד שני יש מוד שמאפשר לך להגיע אפילו עד שלב 40 - חפש FALLOUT 3 MODS בגוגל ותמצא.

זהירות - ספויילר!!!

בקטע בו האנקלייב הורגים את האב במעבדה, ממש ממש ניסיתי להבין איך זה שיש לי LOCK PICKING ו SCIENCE ב 100(מה שאומר שאני יכול לפתוח כל דלת במשחק) ומספיק וחומר נפץ בשביל לפוצץ דלת של כספת ובכ"ז אני לא יכול לפתוח את הדלת שמפרידה בננו ולעזור לו. ממש ממש מטופש, די הרגיז אותי השרירותיות הלא הגיננית הזו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF, זה חלק מהסיפור... הוא אמור למות... אתה לא יכול לשנות תסריט של סרט בזמן שאתה רואה אותו... באמת...

אגב, לדעתי זה חסר תועל כל האזהרות ספוילרים האלה כי כולם גם ככה סקרנים וקוראים אותם :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חכם אתה - הא? זה סרט או משחק? כל הרעיון מאחורי RPG זה שאתה משחק את הדמות וקובע את החחלטות בשבילה, ככה שאו שהיו מפצלים את העלילה לשניים או שהיו שמים בננו מחסום הגיוני שלא יגרום לי לתהות למה אני לא פשוט פורץ את הדלת ומציל אותו. הבנת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהוא מבין את זה, זה עדיין לא מסביר אבל למה אי אפשר לפרוץ את הדלת יחסית ליכולות של הדמות, הם היו צריכים לתכנן מהלך עלילתי כזה שלא מאפשר לך בכלל לחשוב על האפשרות הזאת, לדוגמא יחידה שלמה של חיילי ENCALVE תופסים אותך בשבי ולוקחת לך את הנשק.

לדעתי, עוד חוסר תכנון..למרות שסה"כ עשו עבודה יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה מאוד מזכיר את Oblivion. הקטע עם שנות החמישים מזכיר את .

הבעיה איתו שהוא מלא בבאגים. נאלצתי לעבור לויסטה כי הוא היה נתקע לי המון פעמים על .

אני חייב לציין שמאוד אהבתי אותו למרות שלא התחברתי ל-OBLIVION.

מישהו אגב יודע איפה אני מוצא את המשפחה הזו שמתעללת ב-ARAFU או איך שקוראים למקום הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צ'ט, MOD. אפשר להגיע עד 40 אבל לא כדאי לעבור את ה 30 (יוצר איזושהי בעייה).

setgs iMaxCharacterLevel ### Sets the maximum level that your character can reach through experience gain. Replace the ### with the desired maximum level.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו אגב יודע איפה אני מוצא את המשפחה הזו שמתעללת ב-ARAFU או איך שקוראים למקום הזה?

אני צריך עזרה במשימה מיסי ווסט במגאטון

הגעתי למקום הזה וגיליתי את הגופות של ההורים שלה ועכישו אני אמור למצוא את אח שלה אבל אין לי מושג איפה לחפש ואת מי לשאול

הילד והמשפחה נמצאים בתחנת מטרו שיחסית קרובה לאזור היא נקראת northwest seneca station

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חכם אתה - הא? זה סרט או משחק? כל הרעיון מאחורי RPG זה שאתה משחק את הדמות וקובע את החחלטות בשבילה, ככה שאו שהיו מפצלים את העלילה לשניים או שהיו שמים בננו מחסום הגיוני שלא יגרום לי לתהות למה אני לא פשוט פורץ את הדלת ומציל אותו. הבנת?

זה כמו להתבכיין שאי אפשר להציל את המלך באובליביון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך עושים PICKPOCKET? אפשר לעשות את זה רק לאנשים מסוימים או לכולם?

אתה צריך לעבור למצב התגנבות (שהדמות שלך מתכופפת) ואז תלחץ על כפתור הפעולה (ברירת מחדל E) על הדמות, כאילו שאתה רוצה לדבר איתו, רק שככה תוכל לכייס אותו.

אגב, תנסה פעם לכייס מישהו ובמקום לקחת לו חפץ לתת לו רימון או מוקש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...