HOT - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HOT

huber

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואולי לא?

ואולי כשיורד שלג בחוץ ואתה רואה ילדים משחקים בחוץ אז רוב הסיכויים שזה ילדי יס שפשוט לא קולטים כלום בשלג?!

אולי

איפה שאני גר, בפעם אחרונה שירד שלג השנה הייתה 1991

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שלא היה לכם YES MAX לא ראיתם

גם אני נורא אהבתי את AXN בהוט והסרטים אבל עם הYES MAX זה עולם אחר לגמרי מקליט מה שבא לי ורואה אח"כ ....

מריץ פרסומות (תמיד רואה ב10 דקות השהייה ) פשוט ליגה אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני נורא אהבתי את AXN בהוט והסרטים אבל עם הYES MAX זה עולם אחר לגמרי מקליט מה שבא לי ורואה אח"כ ....

אוקיי...

כמה הם שילמו לך עבור זה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אלטרנטיבה אחרת והיא באינטרנט.

יס מקס לא יעזור כשאין תוכן איכותי ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק אני לא מאמין, עד שהביאו סדרות טובות לשם כמו פאנקד ופימפ מיי רייד הערוץ יורד ?

כוסעמק איתם, גם CN היה אחד הערוצים הכי אהובים עליי.

יאללה, תביאו שלטים ולפידים!, מחר אנחנו מפגינים מול המשרד של HOT!!

נ.ב - מישהו יודע איפה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי...

כמה הם שילמו לך עבור זה?!

אז זהו שלא צריך שישלמו לך להמליץ על מוצר טוב. מי שלא התנסה במוצר הזה או דומיו (בעצם מעין קל לשימוש) לא יבין כמה זה נוח לבחור מה לראות ומתי לראות ולא להיות מוכתב על פי הלוח שידורים השרירותי של החברות. גם אם אין הרבה תוכן, בתור אחד שיש לו אולי שעה ביום בממוצע לראות טלוויזיה (באמצע השבוע כמובן) אני רוצה לבחור מה אני אראה בזמן הזה ולא להיות מוגבל למה שמשדרים באותו רגע.

וד"א - מי שחושב שבהוט יש יותר תוכן לא התנסה באמת בשניהם. בתור אחד שהיה לו תקופה ארוכה ועבר ל YES אני יכול להעיד שלי אישית היה הרבה הרבה יותר מה לראות ב YES. להוט יש נטייה למחזר תכנים יותר ממסטיק לעוס בפה של פרחה. כל ה AXN והביפ שלהם זה סדרות מלפני שנים ועונות שהם ממחזרים שוב ושוב ושוב. זוועה של תוכן ושירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...