אתה יודע שאתה מכור למחשב כש... V2.0 - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתה יודע שאתה מכור למחשב כש... V2.0

nnfyrbsnss

Recommended Posts

• תגובות 627
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

משהו מאוד מוכר ותסכימו איתי:

כשאתה משחק בסימולטר אתה מרגיש "בבית" ומתחיל להניע את הגוף שלך, או אם מישהו משגר אליך טיל אתה חייב להזיז את הראש. :smile1:

אני לא ככה אבל אח שלי ככה...

אתה צריך לראות אותו משחק UNREAL....

הולי שיט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אני חייב להוסיף על זה

זאת לא התאפקות רגילה, אתה עובר מישיבה לעמידה ואז בא לך לחרבן כולך קופץ והכל, אבל אתה לא תלך לחרבן, אתה תסיים את המשימה שלך ואז תטוס כמו טיל לשירותים ;)

ואז מגלה שאין נייר :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה כל חצי שנה שנה מוצא סיבה למה העכבר מקלדת זכרון לא טובים מספיק ובסוף אתה מוצא את עצמך עם מגירה עם 10 8 מקרופונים 5 עכברים 3 מקלדות ועוד חחחחח

ושאתה משחק פיפא אתה שם מגנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהייתי ילד ומשחק בניד פור ספיד השני שיצא אז שמתי בגדים בערך כמו של הנהגי מרוצים וחשתי נהג מרוצים. :kopfpatsch:

שאתה אומר לעצמך שעוד 5 דקות אתה הולך לישון וכל פעם דוחה את זה ואז בסוף עוברות 5 שעות.

שאתה לא שם לב מה שמביאים לך לאכול מרוב שאתה שקוע במסך.

שאתה מפעיל את המזגן אפילו שאתה מת מקור בשביל להוריד עוד כמה טמפרטורות במחשב ולעלות את האוברקלוק.

שיש לך 2 מסכים וגם זה לא מספיק לך , אתה חייב עוד מסך כדי לחסוך בזמן הפעולות שלך (ווינאמפ , מסנג'ר \ אייסיקיו , כללי).

שאתה כבר פעולות במחשב מהרגל ואתה פתאום קולט את עצמך נכנס לאותו אתר 3 פעמים באותה דקה ובקושי זוכר שהיית שם כבר.

שאתה שונא שנוגעים לך במחשב כי אתה פחד שיהרסו לך אותו או ישנו לך את הסדר בו.

שאתה מחפש כל מני דברים שישנו את המחשב שלך והיפכו אותו לפצצה עיצובית.

כשיש לך במגירות ציוד ישן שנהרס או התיישן ואתה לא זורק אותו כי אתה חושב שבאמת תעשה איתו משהו בעתיד.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה מנסה חימצא סיבות למה "דווקה ה quad הזה כל כך טוב" שאתה צריך ליזרוק עילוו כסף

ושאתה מיתרגש כל פעם שחבר או אתה קונים חלק חדש למחשב ועושים מיזה מסיבה

מבוסס על סיפור אמיתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה מנסה חימצא סיבות למה "דווקה ה quad הזה כל כך טוב" שאתה צריך ליזרוק עילוו כסף

ושאתה מיתרגש כל פעם שחבר או אתה קונים חלק חדש למחשב ועושים מיזה מסיבה

מבוסס על סיפור אמיתי .

SO TRUE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...