אתה יודע שאתה מכור למחשב כש... V2.0 - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתה יודע שאתה מכור למחשב כש... V2.0

nnfyrbsnss

Recommended Posts

• תגובות 627
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה כתוב בחתימה של מישהו:

אתה יודע שאתה פריק מחשבים כשאתה מנסה להעיף זבוב מהמסך בעזרת סמן העכבר. זה הרגע קרה לי. זה היה מפחיד.

קרה לי המון

חחח... זאת החתימה שלי! :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא באמת יודע עד כמה אני מכור כרגע... אבל עוד מעט אני יוצא לטיול לחודשיים, במהלכו כנראה אגלה עד כמה באמת אני מכור D:

סמוך עלי- אתה מכור.

רוב האנשים פה מכורים.

למזלי, אני לומד וזה מגביל אותי בזמן מחשב לכן יש תהליך של- בחופש מתמכר, בלימודים נגמל בעל כורחי וחוזר חלילה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמוך עלי- אתה מכור.

רוב האנשים פה מכורים.

למזלי, אני לומד וזה מגביל אותי בזמן מחשב לכן יש תהליך של- בחופש מתמכר, בלימודים נגמל בעל כורחי וחוזר חלילה...

כנ"ל, אם כי מצבי משתפר גם בלי הלימודים D:

הממ, תסתכלו על הציטוט השני בחתימה שלי

הבן אדם הזה מכור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

..כש-במבחן ב"שם" אתה רושם את הכינוי שלך מהפורום. (אצלי לפחות, במבחנים באנגלית קבוע.) :smile1:

כבר שלוש שנים :smile1:

אתה יודע כשאתה מכור למחשבים כשאתה לפני מבחן וחושב כמה זה יתן לך

אתה מכור למחשבים כשאתה יכול להקליד על שתי מקלדות באותו זמן (עושה את זה עכשיו :smile1:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא דיברתי על כלום, תאשים את מי שכתב את מה שבחתימה שלי

עריכה: אה, זה אתה, שינית שם... כן^^

מה יש? אמא שלי התלוננה שהמכונה איטית אז העצתי קצת את הקצב . הטמפ' נפלאות זה בא עם מים מובנה. קצת התקשיתי להכינס לביוס אבל הסתדר בסוף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר שלוש שנים :smile1:

אתה יודע כשאתה מכור למחשבים כשאתה לפני מבחן וחושב כמה זה יתן לך

אתה מכור למחשבים כשאתה יכול להקליד על שתי מקלדות באותו זמן (עושה את זה עכשיו :smile1:)

איך לעזאזל אתה מקליד על 2 מקלדות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך לעזאזל אתה מקליד על 2 מקלדות?

בלי בעיה.

נכון אתה כאילו מחלק את המקלדת בראש לשני חלקים, אחד לכל יד? אז אתה לוקח את החלק הזה ולוקח אותו על כל מקלדת. מה אתה מרוויח מזה? טיפה יותר מהירות מהאזורים ששייכים בראש לשתי הידיים (ואחרי קצת אימון גם מעבר יותר מהיר כשאתה עושה הרבה על אזור של יד אחת), אבל בעיקר שאם יש לך באחת מהן כפתורים שלא עובדים ואתה עצלן מכדי לקנות חדשה זה מפצה על זה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...