אתה יודע שאתה מכור למחשב כש... V2.0 - עמוד 15 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתה יודע שאתה מכור למחשב כש... V2.0

nnfyrbsnss

Recommended Posts

• תגובות 627
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה באמת מכור למחשבים אם אתה הולך ברחוב רואה מחשב עם מארז ג'נרי זרוק וכתוב עליו P III inside וחושב לעצמך "גרוטאה...", אבל עדיין לוקח אותו כדי להוסיף אותו לאוסף המחשבים הגנריים שזרוקים בחדר שלך :silly:

שאתה לא זורק אותם אפילו שהחדר נראה כמו מזבלה, בטענה ש'יבוא יום ואני ימצא לזה שימוש', כאשר השימוש היחיד שלו זה לספק מקום מסתור לג'וקים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשעל הארון יש לך משהו כזה

cimg3186rg0.jpg

משליטת הסדר, מפקחת הנקיון (אמא שלי) זרקה באכזריות את הקופסא של הספק והמארז של המארז. אבל את הקופסא של הלוח אם והזכרונות החבאתי...

:xyxthumbs:

למה נשים לא מבינות אותנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשעל הארון יש לך משהו כזה

cimg3186rg0.jpg

משליטת הסדר, מפקחת הנקיון (אמא שלי) זרקה באכזריות את הקופסא של הספק והמארז של המארז. אבל את הקופסא של הלוח אם והזכרונות החבאתי...

מפחיד אחי. גם אצלי בול ככה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שלי ואני הגענו עם אמא להסדר פשוט - אל תזרקי שום דבר, עלול להיות שם משהו יקר שאנחנו מאוד נתעצבן אם יגיע לפח. מדי פעם כמובן היא מבקשת שנצמצם את כמות הקופסאות בבית, אנחנו מצמצמים את כמות הקופסאות בבית, וחיים ביחד בשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא אוהב לזרוק דברים שאני לא משתמש בהם, אבל הקופסאות פשוט יפות מידי...אם זו היתה סתם קופסת קרטון לא היתה לי בעיה לזרוק אותה.

אבא שלי בכלל לא זורק כלום. הוא שומר כמה הארדיסקים SCSI בנפח של 1GB (המון, נכון?), ועוד עשרות כבלים וכרטיסים. הוא שומר גם מארז (ג'ננרי מן הסתם) עם 3 בליי (פירקתי את המאורר למשהו אחר) ויש לי חשדות כבדים שהלוח בכלל מקולקל. אבא המארז הזה עדיי ןאתלנו, כבר 5 שנים בערך.

ואני לא מדבר על המסך CRT 15 אינץ' שהוא שומר על הארון...לדעתי החיבורים בכבל שלו חלודים כבר...ככה שהקופסאות בחדדר שלי זה כלום (היו לי עוד אבל אמא שלי "ביקשה" לזרוק אותם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...