צורב YAMAHA לא קורא דיסקים מה זה אומר? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורב YAMAHA לא קורא דיסקים מה זה אומר?

ofer_mat

Recommended Posts

אחרי שנפתחו לי 2 תוכנות NERO הצורב הפסיק לקרא לי דיסקים אחרי עשרות ריסטרטים ...הסרת NERO...החלפה של תוכנת צריבה...

פתיחה של הצורב וניקויו - כלום לא עזר

יש הצעות אחרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה דגם של YAMAHA מדובר? ומה הכוונה לא קורא דיסקים מה הוא מנסה ואז פשוט לא מזהה שיש דיסק רייק או שהוא לא קורא כל דיבק אפילו עם נתונים צרובים עליו כבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצורב הוא לא SCSI

והוא לא קורא דיסקים גם צרובים וגם מקוריים

כלומר הוא גם לא "מתאמץ" לקרא את הדיסקים אני מכניס דיסק הוא קורא אותו שניה בדיוק ואז עובר למצב מנוחה

כאילו לא הכנסתי דיסק בכלל

דרך אגב פתחתי אותו וניקיתי את הראש ככה שזה לא לכלוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה ךשדרג לקושחה האחרונה של הדגם הנ"ל אם זה לא יעזור אז הצורב הלך הייתה לי בעיה בדיוק כזו בצורב אותו דגם עדכון קושחה לא עזר והחלפתי אותו כל עוד היתה אחריות ואני ממ שלא מאמין שיש אחריות לצורב שלך :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה אולי לעשות BOOT מהכונן...

תבדוק אם הוא מסוגל לקרוא דיסק ללא השפעת מערכת הפעלה/דרייבר...

ככה תוכל לדעת שזו לא תוכנה פגומה...

יכול להיות שעיקמת איזה פין, בחיבור שלו (תתפלא... קרה לי גם מצב, שהכונן עשה בעיות (אצלי בסוף זה היה מעבר ל שלא זיהה את הכרטיס סקזי, אבל אחרי שהחלפתי כרטיס סקזי... בטעות עיקמתי את הפינים 49 ו 50... ולקח לי עוד איזה יום למצוא את זה... תבדוק, אין לך מה להפסיד...)

אולי IDE דפוק? (לך תדע... אולי סתם זז...)

בדקת כבר את הדברים האלו?

בדקת אותו במחשב אחר?

(זה נשמע מפגר הרעיונות... אבל אני פשוט חושב על אלימינציה.. לבודד דברים שהם כן טובים, ככה יהיה מיקוד מדויק על הבעיה (שהיא לפי דעתי התפגרות הצורב... (וזו הסיבה שאני קניתי חדש... כי הוא ה ימאהה שלי מראה סמני התפגרות...)))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בעיה די נפוצה ב-YAMAHA

יש לי צורב X16 שמהיום הראשון עשה בעיות עם קריאה, החלפתי אותו 3 פעמים וזה לא עזר

לחבר שלי יש X8 שגם עושה אותם בעיות

כששמים דיסק המחשב פשוט קופא להרבה זמן. בדרך כלל בסוף הוא קורא את הדיסק אם המחשב לא קרס קודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...