בעיה דחופה! צריך עזרה כמה שיותר מהר! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה דחופה! צריך עזרה כמה שיותר מהר!

TapUdi

Recommended Posts

היום קניתי מחשב חדש

עכשיו קניתי הארדיסק חדש והכל טוב ויפה את 2 הישנים שלי העברתי למחשב אחר

מתוך 2 ההארדיסקים הינשים שלי פירמטתי רק 1 © ואילו את (g) לא פירמטתי

התקנתי את המערכת הפעלה, הכל טוב ויפה עד שבדקתי מה עם כונן

G הישן שלית בדקתי

והוא לא זיהה

אז עשיתי להארדיסק פארטישן ללא פורמט ועדיין הוא לא מזהה ומבקש פורמט ואני ממש חייב את החומר על הכונן הזה

!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער לומר לך אבל איבדת את כל המידע כשעשית פרטישן מחקת בעצם את ה FAT יש חברות מתמחות שיכולות להציל את זה אבל אני בספק אם מה שהיה שם שווה לך 1000$ מינימום

נ.ב. תקרא את חוקי הפורום על כותרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער לומר לך אבל איבדת את כל המידע כשעשית פרטישן מחקת בעצם את ה FAT יש חברות מתמחות שיכולות להציל את זה אבל אני בספק אם מה שהיה שם שווה לך 1000$ מינימום

יש דרכים הרבה יותר יעילות (וזולות, או חינמיות) להציל מידע שנמחק, פורמט ומה לא...

TapUdi, אם המידע נמחק, אני יכול לעזור לך לשחזר....אך אי אפשר כאן בפורום, אז תוסיף אותי בICQ אם אתה רוצה יותר עזרה.

אני לא כ"כ הבנתי איך יצרת פרטישן על הכונן שכבר היה עליו פרטשין (אלא אם כן הפרטישן לא ניצל את כל הנפח של הכונן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תנסה לכתוב/לקרוא מהכונן בשום פנים ואופן! עשית נזק חמור וכל פעולה נוספת שלך מחמירה אותו!

בעיקרון שהוא היה על UNPARTI היית צריך לתת את הHD למישהו שמבין בזה עכשיו די נידפקת כי חילוץ מידע כזה

יעלה לך בסביבות ה400$. אם אתה רוצה אני יכול לנסות ואם אני יצליח אז אני יקח ממך 50$, אבל אני לא לוקח אחריות

במידה ואני יכשל והחומר ילך כאפוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי לנחש כונן של 2000/XP והמערכת הפעלה היא 9x?

אם כן זה פשוט היה בNTFS ואז הרסת את זה כשעשית FAT במקום

עריכה: תחליף כותרת בהתאם לחוקי הפורום (כן אמרתי את זה כבר אבל עדיף לך הערה ממני מאשר מאחד האחראים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...