כמה שלאות על הכרטיס מסך HD4850 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שלאות על הכרטיס מסך HD4850

EITANPP0

Recommended Posts

יש לי כמה שאלות על הכרטיס מסך HD4850

1. הכרטיס יריץ לי משחקים כבדים וחזקים על הכי גבוהה [high] כמו המחשקים האלה: crysis, cod4, ועוד משחקים כבדים מהסוג הזה.

2. יהיה לי מסך 22' אז הכרטיס יהיה בסדר עליו, כאילו הגרפיקה תיהיה בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובה היא כן וכן, כמובן שככל שהמסך גדול יותר יש צורך בכרטיס מסך חזק יותר כדי להריץ משחקים על רמת פירוט גבוהה ברזולוציה הטבעית אבל הכרטיס הזה יספיק.

כמו כן זה תלוי מה שאר המערכת שלך, מומלץ שתרשום פה את המפרט המלא של המחשב שלך כדי שנוכל לראות שהכרטיס יתאים ולא יהיה צוואר בקבוק וכדומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: מאיפה שמעת את זה?

הכרטיס חם זה נכון, אך לא היו משחררים אותו לשוק אם הוא היה מסוכן או נשרף כתוצאה מזה.

יש לך אפשרות בדריבר (קטליסט) לשלוט על המאורר, כך שלדוגמא אתה יכול להגביר את עוצמתו בקלות ל 45 אחוז והמעלות יצנחו צניחה חופשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: מאיפה שמעת את זה?

הכרטיס חם זה נכון, אך לא היו משחררים אותו לשוק אם הוא היה מסוכן או נשרף כתוצאה מזה.

יש לך אפשרות בדריבר (קטליסט) לשלוט על המאורר, כך שלדוגמא אתה יכול להגביר את עוצמתו בקלות ל 45 אחוז והמעלות יצנחו צניחה חופשית.

אולי מספיק כבר עם השטות הזאת ?? זה כבר נהייה מסוכן להטעות ככה משתמשים.

קביעה בפרופיל למהירות של 45% מורידה את המהירות שבה המאוורר אמור להסתובב ולא מעלה אותו. אתה בסה"כ תראה ירידה משמעותית במנוחה.

תחת מאמץ הדרייבר מרים את מהירות המאוורר אפילו לאזור ה 50% ומעל.. אז מה שאתה עושה בקביעת המהירות ידנית ל 45% זה להגביל את המאוורר ולא לשפר בעצם כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הולך להיות לך מפרט זהה לשלי ! (אני על אובר קלוק של 4000)

אין דבר שלא רץ חלק לגמרי אצלי על הכי גבוההוברזולוציית 1680 . (מסך 22 אינצ')

לא רואה שום סיבה ללכת על 4870 . מסך 24 ומעלה זה כבר כן .

למסכי 22 רק 4850 במיוחד במחיר של כ**** שקלים (אסור להגיד על גבי הפורום הבנתי ...) ;D בקיצור דרך הקנייה הקבוצתית מHWZONE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הולך להיות לך מפרט זהה לשלי ! (אני על אובר קלוק של 4000)

אין דבר שלא רץ חלק לגמרי אצלי על הכי גבוההוברזולוציית 1680 . (מסך 22 אינצ')

לא רואה שום סיבה ללכת על 4870 . מסך 24 ומעלה זה כבר כן .

למסכי 22 רק 4850 במיוחד במחיר של כ**** שקלים (אסור להגיד על גבי הפורום הבנתי ...) ;D בקיצור דרך הקנייה הקבוצתית מHWZONE

ולפני שעשית את הoc הביצועים היו גם טובים או סתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי באיזה משחק = אם קרייסיס בראש שלך אז HD4850 זה לא התשובה הכי טובה..

כבר ב 1280X1024 יהיה לך קשה לשים פילטרים על AAX4 ו AFX16 ב VERY HIGH.. בלי שום פילטרים אין בעיה.. או לסרוגין להוריד רזולוצייה לאיזה 1280X720.. (כמו שאני עושה..)

ולגבי זה -

אתה בטוח? חשבתי שהוא עובד על הרבה פחות....

אם הטעתי אני מצטער.

כן אני בטוח. אתה יכול לבדוק בקלות לבד. תפעיל FURMARK בחלון בזמן שבמקביל פתוח לך GPU-Z.. תראה לבד שמהירות המאוורר עולה ככל שהטמפ' עולה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...