Samsung 640GB איטי מהרגיל ? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung 640GB איטי מהרגיל ?

EnerGy

Recommended Posts

Speedfan לא "קולט" את הכונן שלי, למרות דSMART מופעל בהגדרות של הלוח אם.

בכל מקרה למה אתה כל כך בטוח שהכונן תקין לחלוטין ?

עריכה : צירפתי תמונה של מה שקיבלתי עכשיו בHDDTUNE. עכשיו זה הכונן של מערכת ההפעלה עם הPAGEFILE.

לפני זה כהיו איתו כוננים אחרים והוא לא היה הכונן הראשי לא היו נפילות כאלה וההמוצע הגיעו לסביבות ה60MB/s.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 321
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

עלה לי רעיון: מה פתאום Windows מזהה את הדיסק כ- IDE? בעקבות אי אילו חיפושים בגוגל, התברר שכנראה יש בעיה בזיהוי דיסקי SATA ב- Windows (כנראה גם בויסטה ולא רק ב- XP) וההמלצה היתה להתקין את הדרייברים של הייצרן. אני התקנתי את הדרייברים האחרונים של אביט כשהתקנתי את מערכת ההפעלה (לא מזמן, כשקניתי את הדיסק), אבל הם היו עתיקים. אז הורדתי דרייברים קצת פחות עתיקים מהאתר של , גיביתי הכל, הקרבתי דיסק בתול של לאלוהי השידרוג והתקנתי אותם.

תוצאות: טוב, התוכנה לניהול האודיו נראית נחותה מזו של אביט. לאט נרא. אבל עכשיו הדיסק מזוהה כ- SATA במקום כ- IDE. גם HD Tune מודיעה שהוא עובד עכשיו ב- UDMA mode 7. אבל התוצאות שהיא נותנת זהות למה שהיו קודם... מצד שני, עכשיו אני יכול להשתמש בבדיקת המהירות שבדרייברים וזו מדווחת על קצב מקסימלי של 172MB/s (די דימה למה ש- HD Tune מדווחת) אבל קצב ממוצע של 88MB/s.

גם ה- SP2504C שעוד שוכב במחשב הזה (ברגע שאגמור להעביר את כל החומר הוא יעבור למחשב הישן שלי) מראה את אותן התוצאות לפני ההתקנה ואחריה ב- HD Tune ואלו זהות לתוצאות שיש באתר שלהם לדיסקים מהדגם הזה. על הדיסק הזה אין כרגע או pagefile, כך שזו עדיין אפשרות.

טוב, כנראה שצריך להמתין לתשובה של .

עריכה: הנפילות הן תוצאה של עבודה מול הדיסק בזמן הבדיקה. הרצתי אותה שוב אחרי איתחול ובלי אף תוכנית רצה ברקע ומספר הקפיצות היה הרבה יותר קטן מאשר בבדיקה הקודמת. אבל הן לא משנות בצורה משמעותית את התוצאות. אגב, כנראה שה- burst rate שהתוכנה מדווחת עליו מצוץ מהאצבע - ראיתי באתר שלה כונני SATA שמדווחים על קצב שגבוה בהרבה מ- 3GB/s (ולא מדובר על RAID).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלח מייל לאלמיקו, הוא ישלח לך תיקון ללוח אם שלך, זאת הסיבה ש-SF לא מזהה אותו.

עריכה : צירפתי תמונה של מה שקיבלתי עכשיו בHDDTUNE. עכשיו זה הכונן של מערכת ההפעלה עם הPAGEFILE.

לפני זה כהיו איתו כוננים אחרים והוא לא היה הכונן הראשי לא היו נפילות כאלה וההמוצע הגיעו לסביבות ה60MB/s.

אם אלו התוצאות שיש לך על הכונן של , אז עכשיו אני לא בטוח, עכשיו אני מאוד בטוח שהכונן שלך תקין לחלוטין וציינתי את זה מההתחלה.

בדיקת כונן בבדיקות כאלו היא פונקציה של כמה דברים ולא רק הכונן. גם לא צריך לסמוך על התוכנות האלו בעיניים עצומות מה גם שאין מצב שתרגיש בהבדל.

יש לך לינקים לבנצ'ים שביצעו על הכוננים האלו ועם איזה חומרה ומערכת הפעלה?

עריכה: ניסית לעבוד עם ES TOOL של סמסונג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה למה אתה כל כך בטוח שהכונן תקין לחלוטין ?

התמונה הזו מראה נפילה מדאיגה מאוד, 6.4 מגה מינימום? פעם ראשונה שאני רואה את זה...

כמו שציינתי, למרות שאצלי הכונן גם משמש כראשי, ומותקנת עליו ויסטה אולטימייט (עם page file על הכונן הזה...) התוצאה שאני מקבל היא 90 ממוצע, כמו שרואים ברשת...

ניסית לעדכן כמו שאיסתרא כתב? יש מצב שהבקר שלך קצת מתחרפן בגלל זה.

shirNoshe- אני בספק שמדובר פה בבעיה עם התוכנה :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Scorn כמו שכתבתי קודם, עכשיו זה הכונן של מערכת ההפעלה והPAGEFILE, קודם שזה לא היה לא היו נפילות כאלה.

בVANTAGE קיבלתי 3700~ לעומת משהו כמו 4500~.

בקשר לתוכנה של ניסיתי קודם אבל זה הביא מסך של דוס על ההתחלה, אני צריך לבדוק איך נכנסים לאפשרויות שיש בתמונות.

עריכה: ES TOOL נותן לי שגיאה מוזרה שנגמר הזיכרון.

עריכה 2: מצורפת תמונה מלשונית הבריאות של HDDTUNE.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי במחשב שני כוננים כאילו.

עשיתי בדיקה עם HDTUNE על VISTA

גם אצלי עובד ב UDMA 5

לוח GA-P45-DS3R

דיסק 1:

מינימום: 27

מקסימום: 77

ממוצע: 61

ברסט: 152

דיסק 2:

מינימום: 38

מקסימום: 80

ממוצע: 64

ברסט: 150

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...