מעוניין לשדרג את הכרטיס מסך שלי - מבקש המלצה. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לשדרג את הכרטיס מסך שלי - מבקש המלצה.

avimak

Recommended Posts

המחשב שלי:

מעבד: אינטל פנטיום D 3.00 GHz

לוח אם: אינטל D102GGC2

זיכרון: 2056 MB במהירות 800

דיסק קשיח גדול וחזק.

שמעתי דברים טובים על HD 4850 - ואני יכול להרשות אותו לעצמי (אני רוכש בארה"ב, חצי מחיר מהארץ).

אתם ממליצים לי עליו? איזה עוד מתאימים לי בצורה הטובה ביותר? הכרטיס הוא לצרכי משחקי מחשב.

תודה מראש לתשובות,

אברהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן תקציב בכותרת, עוד משהו, המעבד ייגביל אותך עם 4850..

אם אין לך בעיה של כסף ויש לך הכנסה חודשית תעשה ככה :

תקנה היום 4850 ואז בעוד חודש חודשיים שיהיה כסף (עדיף כמה שיותר מוקדם שתנצל את הכרטיס) תקנה 7200+לוח נורמלי שזה בערך 1000 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה באמת שהמעבד יגביל, לא יודע בדיוק בכמה.

לדעתי יהיה לך הכי משתלם לקחת 9600GT.

הכרטיס יריץ לך את כל המשחקים שיש היום על הגדרות מכובדות.

זה יהיה יותר חכם מלקנות 4850 שיוגבל לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעקרון אין לי תקציב מוגבל - ב"ה יש פרנסה.

אני כמובן מעדיף להוציא סכום שפוי (ושוב, אני קונה בארה"ב - המחירים שם הם באמת כמעט חצי מהארץ).

כעקרון עכשיו יש לי x1550 של ATI, תצחקו אבל זה מפעיל משחקים בצורה שפויה פחות או יותר..

לאלה שאמרו שלא כדאי 4850 כי יהיה צוואר בקבוק בגלל המעבד - אני לא קונה כרטיס לחודש, מן הסתם אני אשדרג את המחשב עוד שנה ואני אשמור על הכרטיס, ואני מעוניין שהכרטיס שלי יהיה חזק גם בשביל המשחקים של השנה הבאה..

לכן אני מעדיף לקנות את ה4850 שהבנתי שגם עוד שנה הוא יהיה טוב מאד - ולא כרטיס שהיום נחשב לא רע ושנה הבאה לא כ"כ יעשה את העבודה.

בקיצור - האם כדאי 4850? האם יש משהו ברמה שלו שיותר משתלם לי?

הספק שלי הוא סטנדרטי (לא יודע עליו יותר מדי...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהכרטיס שלי עכשיו עונה על הצרכים שלי, אבל אני מתכוון לקנות את IV והוא בטח לא יעבוד טוב עם הx1550 שלי (למרות שיש לי 2GB זיכרון).

אני מתכוון לשדרג עוד שנה בערך את המחשב (מעבד+לוח אם) ואין לי חשק לקנות עכשיו כרטיס ועוד שנה לקנות כרטיס - השאלה שלי היא, 200 דולר זה בקושי 650 ש"ח היום וזה המחיר של ה4850 (ושוב, אני קונה בארה"ב) - האם באמת כדאי לי לחכות עוד שנה? אשמח להסבר מפורט מה הכי משתלם לי לעשות מבחינת איכות משחק + מחיר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לך להשקיע על ה4850 ואני יסביר גם למה:

בוא ניקח לדוגמא את כרטיס המסך 8600GT הוא כבר ישן ונחשב לדי חלש אבל אני הפעלתי איתו את CRYSIS ברזולוציה של 1024*768 הגדרות high/med 25 fps די טוב לכרטיס שעולה היום 350. ה4850 בטוח עושה הרבה יותר מזה והוא עולה 900+- לדעתי הוא יחזיק לך לפחות שנה וחצי שנתיים ואם לא תוכל לשדרג גם אחרי זה הוא יהיה כרטיס מכובד מספיק. אתה לא צריך לחכות שנה ואתה יכול לקנות את הכרטיס אפילו ביותר זול. תיקח אותו תשדרג עוד קצת את המערכת (לוח אם,מעבד,ספק אם צריך) ותהיה לך מערכת טובה מספיק לשנה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקומך הייתי משדרג את כל המחשב בבת אחת.

השדרוג עם מעבד שכזה לא יהיה משמעותי[כמו שהוא אמור להיות, בכל מקרה], וגם אני לא בטוח שהמעבד שלך יעמוד בדרישות המינ' של IV.

אם כבר אתה בארה''ב, תקנה כבר GB P35-DS3L וE7200 וגם כרטיס ואתה מסודר.

אבל אסור ספק ג'נרי, בטח לא עם הכרטיס הזה, לא היית לוקח את הסיכון מה שכן בטוח הוא ייפול מתי שהוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מצב שהמעבד שלו לא יעמוד בהגדרות מינימום של IV.

אם אתה לוקח 4850 ב 200 דולר אז זה משתלם.

אבל כמו שאמרו מעלי, אם יש לך ספק ג'נרי אז רוב הסיכויים שהוא לא יהיה מספיק חזק, אז תצפה להרבה קריסות. זה סתם יסכן לך רכיבים.

לך על ספק נורמאלי, שיעבור איתך גם למחשב הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...