מה יותר חשוב? {מעבד/זכרון/כרטיס מסך או ציוד היקפי} - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יותר חשוב? {מעבד/זכרון/כרטיס מסך או ציוד היקפי}

se7en

במה חשוב להשקיע הכי הרבה?  

242 הצבעות

1. 1. במה חשוב להשקיע הכי הרבה?

• מעבד זכרון כרטיס מסך
    • ציוד היקפי(צורב, מסך ג'ויסטיק וכו')
    • :bunny:

Recommended Posts

אני לא יודע למה החלטתם שאתם מכירים אותי.

אני משוחרר כבר 3 שנים ועובד קשה.

ולא אני לא מנגב את התחת עם שטרות, כל מה שאני מנסה להגיד שאם יש עודפים אחרי כל הרשימה שלך, אני לא שומר אני מעדיף להשתמש.

המחשב שאני נותן מריץ כל דבר שאתה מריץ רק קצת פחות טוב.

CELLERON 400@466

384MB

16GB SEAGATE

RIVA TNT2

צורב X8 סקזי של TEAC

SB LIVE VALUE

המחשב הזה שירת וישרת נאמנה את בעליו גם עוד שנה.

אני אוהב את שיטת ה"PAY IT FORWARD" אם כולם היו עושים את זה, להמון אנישים שאין להם, היה הרבה יותר. אז אל תטיף לי מוסר ואל תעשה לי את החשבונות.

רוב האנשים מעדיפים שתשב להם חומרה ישנה במחסן רק בגלל שהשקיעו בה כסף, עם PENTUM 200MMX אתה יכול לתת הזדמנות לילד לצאת ממעגל העוני רק בגלל שהייתה לו את ההיזדמנות להכיר את המחשב ולפתח תחום עיניין שיעזור לו בחיים.

אז תמשיך להיות קמצן. ותהיה מאושר. אותי דברים אחרים עושים מאושרים.

קמצן ?

לפי מה החלטת שאני קמצן ? לפי זה שנדהמתי ונחרדתי לכבי העובדה שהלכת והוצאת 15000 שקל על מחשב חדש ? כן. מותר לי . לא כל יום אני פוגש מישהו שחושב שהוא חי בעולם שכולו טוב, ואין על מה להוציא כסף, ומוציא הון תועפות על חתיכת פח שתשב בבית ותריץ את המשחקים שלו בקצב רענון טיפה גבוה יותר.

אם המחשב היה משמש למחקר, או , אז ניחא. אפשר היה להבין. אבל להוציא כל כך הרבה כסף , רק כדי לקבל שיפור בבנצ'מרק של תוכנה זו או אחרת ? אני מוכן להתערב איתך, שאם אני אתן לך לשחק על שתי מכונות - האחת ב7000 שקל , והשניה ב15000, אתה לא תבדיל ביניהן. זה רק השאיפה הזו להריץ את המחשב החזק ביותר שרק אפשר, שלא מובנת לי כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אתה שוכח שאני צריך גם ציוד היקפי (מסך, בקר משחק טוב, צורב טוב וכו,)

חוצמיזה אם זה יעלה פחות אני לא לחוץ להוציא דווקא 15,000ש"ח.(ואפילו אשמח אם זה יעלה פחות, אבל לא במחיר התפשרות).

נ.ב

סליחה שקראתי לך קמצן, אני לא מכיר אותך. :saint:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ע"ש YUVYUV שדוגל בדורון 1000 ורדאון 8500.

הבנתם את הגישה שלי?

ת'אמת...

לאחי הקטן הזדמבר ה- Radeon 64Mb VIVO שהוא קנה מפלוטר לפני חצי שנה, הם נתנו לו זיכוי של 880 ש"ח (!) והוא קונה איתו את ה- 8500 LE...

כך שבמקרה שלו זה Duron 850Mhz + Aopen AK73 PRO (KT133) + 8500 LE...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD TBird 1.4MHz on A7A266 w/ 512 266 2 MX400

Ricoh 40x20x10 CDRW/Creative x50 CD-Rom

DTT3500 5.1 Speaker system / SBLive! 5.1

Enermax FS-710B Case + PSU

סתם שאלה.

אפשר לשאול אותך כמה עלה לך בדיוק המחשב הזה?

אפשר בהחלט.

הרמקולים נקנו לפני למעלה משנה, במחיר של כ3000 שקל.

המארז נקנה לפני כארבעה חודשיים, במחיר של כ 700 שקל.

הלוח אם ,המעבד והזכרון נקנו לפני כחצי שנה, במחיר של כ 3000 שקל.

הצורב נקנה לפני חודשיים במחיר של כ600 שקל.

מה הפואנטה ? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה אילכם.....

אני לא ותיק פה או משהו אבל בני כמה אתם זה מאוד עקרוני כיוון שאני בן 16 אני יודע... ילדון עכשיו אבא שלי אחרי תחנונים של יותר משנה

החליף לי את המחשב על שלי p2 350 128 sdram 75gb ibm hb 7500rpm AND!!! voodoo banshee כלומר המחשב הכי מסריח בעולם!!! ההרד דיסק קנו לי אחרי זה כי יש לי את הנסוי בכבלים אז הוא מפוצץ כל הזמן

קיצר קנו לי מחשב גם ככה ב 12-13 אלף שקל אחרי 4 שנים שהייתי עם גרוטאה הזאת....

במקרים כאלה חשוב לי ולאבא שלי להשקיע במחשב חדש שיחזיק עוד 2-3 שנים ככה שלא כל דקה אני יחליף מחשב כי ממש אין לי כוח לזה...

יש לי p4 1800 אותו הרד דיסק Gforce3 Ti500 128Rdram אבל מביאים לי עוד זיכרון..... כי קנוני אותו כבר

מסך LG flatron 19 995FT plus צורב חמוד שהיה לי כבר כפול 16 של ימאהה dvd של LG motherboard p4t-E ועוד אין לי כוח לכתוב הכל לא מחשב על.... אבל מריץ הכל אני מרוצה הוא יחזיק כמה שנים ואז אני יעיף אותו ויקנה חדש ככה זה הכי טוב....

ות'אמת נמאס!!! מזה שכל שניה מוצאים צ'יפ חדש או יותר מהיר הרד דיסק יותר גדול כרטיס מסך יותר טוב וחדש אבל אנשים שוכחים הכל על הנייר!!!! לא רואים שום הבדל בין Gforce 3 ל4 זה הכל תרגיל שיווקי להמשיך למכור זה שיש לך עוד 10 fps לא תראה כלום ואל תזיינו לי את השכל עם כל החווית המשחק כי זה בולשיט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה.

אפשר בהחלט.

לפני רגע דיברת על מיתון, מצב בטחוני ושלא תחנך את הילדים שלך לבזבז כסף על מחשב ואתה מוציא 3000 ש"ח על רמקולים?

3000 ש"ח???

3000?!?!?!?

אתה לא חושב שזה קצת מוזגם לקנות ב3000 ש"ח רמקולים? לא מספיק לך 300W שעולים 85 ש"ח?

מאיפה היה לך את הכסף? מאיפה קיבלת? ההורים הרשו לך? איפה קנית? פשוט שנבין את הדבר המוזר הזה.

(מצטער אבל הייתי חייב להחזיר לך, על השאלות הקודמות שלך).

אתה רואה? גם אתה הוצאת על המחשב סכום גדול על מחשב!

כל אחד והשגעון שלו... אתה אוהב להשקיע ברמקולים, אנחנו אוהבים להשקיע במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה.

אפשר בהחלט.

סתם רציתי לדעת אם אתה צועק עליו .... אבל סתם ככה גם אתה קונה מחשב ב 10000 :D

אבל מסתבר שלא ;)

2. זה עניין אותי כמה עולה כזה מחשב בכלליות

3. להשקיע 3K רק ברמקולים זה שווה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים.

רק לידיעתכם - אני כבר כמעט 20 שנה לא מבקש מאבא שלי כסף לדברים שאני קונה :)

חוצמזה - כמו ששמתם לב - זה אמנם סכום לא מבוטל, אבל הוא התפרש בצורה יפה על פני שנה - שנה וחצי.

הרמקולים ?

Creative DTT3500 ?

רמקולים פצצה. יש לי גם מכשיר , ואני רואה עם הרמקולים האלה. הם לא למחשב. הם אמנם מחוברים, אבל אני כמעט לא משחק במחשב הזה, אז אין להם שימוש במחשב.

הפואנטה העיקרית שלי היתה - שאכן בתקופה כל כך קשה, במיתון כל כך עמוק - כשהדולר מזנק לשחקים - אנשים הולכים ומוציאים 15000 שקל ! הדולר עוד ימשיך לעלות, ובנוסף לכל הצרות האחרות - לא חבל על הכסף ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים.

רק לידיעתכם - אני כבר כמעט 20 שנה לא מבקש מאבא שלי כסף לדברים שאני קונה :)

חוצמזה - כמו ששמתם לב - זה אמנם סכום לא מבוטל, אבל הוא התפרש בצורה יפה על פני שנה - שנה וחצי.

הרמקולים ?

Creative DTT3500 ?

רמקולים פצצה. יש לי גם מכשיר , ואני רואה עם הרמקולים האלה. הם לא למחשב. הם אמנם מחוברים, אבל אני כמעט לא משחק במחשב הזה, אז אין להם שימוש במחשב.

הפואנטה העיקרית שלי היתה - שאכן בתקופה כל כך קשה, במיתון כל כך עמוק - כשהדולר מזנק לשחקים - אנשים הולכים ומוציאים 15000 שקל ! הדולר עוד ימשיך לעלות, ובנוסף לכל הצרות האחרות - לא חבל על הכסף ?

נו באמת.... הוא מוציא 15000 שקל על מחשב ואתה 3K רק על שהם לא משנה למה המטרה... (גם לדי וי די מסכן) זה פשוט לא מוצדק!

למה מה קרה אתה לא יכול לחבר את הרמקולים המסכנים של המחשב שלך שעלו 20 שקל לדי וי די ?!?!? תלמד קצת לחסוך! בייחוד שאתה עובד קשה בשביל הכסף הזה נכון?!?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה.

אפשר בהחלט.

לפני רגע דיברת על מיתון, מצב בטחוני ושלא תחנך את הילדים שלך לבזבז כסף על מחשב ואתה מוציא 3000 ש"ח על רמקולים?

3000 ש"ח???

3000?!?!?!?

אתה לא חושב שזה קצת מוזגם לקנות ב3000 ש"ח רמקולים? לא מספיק לך 300W שעולים 85 ש"ח?

מאיפה היה לך את הכסף? מאיפה קיבלת? ההורים הרשו לך? איפה קנית? פשוט שנבין את הדבר המוזר הזה.

(מצטער אבל הייתי חייב להחזיר לך, על השאלות הקודמות שלך).

אתה רואה? גם אתה הוצאת על המחשב סכום גדול על מחשב!

כל אחד והשגעון שלו... אתה אוהב להשקיע ברמקולים, אנחנו אוהבים להשקיע במחשב.

רמקולים 300W, אתה מצחיק אותי..

הרמקולים האלה מקסימום!!! 4W, גם כן לא..

אני לא מסוגל לשמוע במרמקולים כאלה!, זה כאילו שמו ת'רמקול בתוך דלי של חר!

הרמקולים שלי, 2 קדמיים 300W, אבל באמת 300W, והאחורריים, 200W מאמת 200W...

עושים את העבודה טוב, את הקדממיים אבא שלי הביא לי, ואת האחורייים בניצתי לבד, 600 ש"ח..

ואני גם אוהב להשקיע במחשב שלי, וגם באיך שאני שומע מהמחשב שלי... ואת שני הדברים האלה שאני אוהב אני ממן מהכיס שלי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע, יש הבדל בין 3,000 ל-15,000...

חוץ מזה, הרמקולים האלה לא יהיו שווים עוד חצי שנה בדיוק חצי מהמחיר שלהם כיום.. אבל המחשב - כן...

אתה לא הבנת את מה שניסיתי להגיד

אני התכוונתי שSE7EN קונה מחשב ב 15000 שקל , אבל זה כל המחשב ! (למרות שבחיים לא הייתי קונה בסכום כזה אבל אני רק רוצה להראות לו שהוא סותר את עצמו)

שזה מה זה אומר .. שבעצם הסכום הזה נותן לו להשקיע איזה 3K במסך ועוד 3K ברמקולים ועוד ועוד ועוד....

עכשיו מה ההבדל ההוא שקנה ב3K כשהוא אומר למישהוא אחר שזה אידיוטי לקנות מחשב ב15000 שקל שזה בעצם ב3K , 3K כרטיס מסך וכל המרכיבים למחשב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש דבר שאני לא מבין, זה אנשים שקונים יקרים מאוד למחשב, שעולים כמו סט משובח ורסיבר טוב.

רמקולים למחשב הם דבר די יקר, שהתמורה שהוא נותן ביחס לכסף היא לא הכי גבוהה, והם גם מוגבלים מאוד מבחינת הגמישות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טאבל כמו שאמרתי - יעודם המקורי של הרמקולים מבחינתי הוא Home Theater. אמנם לא מקבלים בהם איכות קול מדהימה של מערכות יוקרה, אבל אני מסתפק בזה :) הרמקולים מחוברים ל , ולטלויזיה, וגם למחשב.

בכל מקרה - בלפני כשנה, כשבדקתי את האפשרויות והתקציב, המערכת הזו קרצה לי, וכמו שאנקודר אמר - גם בעוד שנתיים שלוש, ערכה של המערכת לא ירד בהרבה מערכה המקורי, בניגוד לערך המחשב - שכבר היום כבר לא נחשב לשיא הטכנולוגיה. (מי קונה היום TBird 1.4 ? )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...