דיון מרוכז תוצאות 3DMARK 03/05/06/Vantage - עמוד 14 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז תוצאות 3DMARK 03/05/06/Vantage

Guarding angel

Recommended Posts

• תגובות 906
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

"יש לו צמד HD4870 חמודים... " :lol:

ומה קורה עם p45?תוצאה יותר גבוהה?

ומה הכוונה התוצאה שלי יחסית נזילה?איך יכול ליהיות שהוספתי זיכרונות ובמקום להשתפר בתוצאה קרה ההפך?(יש לציין שכרגע אני על 32-bit כנראה מחר או משו כזה אני יתקין את הvista 64-bit...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"יש לו צמד HD4870 חמודים... " :lol:

ומה קורה עם p45?תוצאה יותר גבוהה?

ומה הכוונה התוצאה שלי יחסית נזילה?איך יכול ליהיות שהוספתי זיכרונות ובמקום להשתפר בתוצאה קרה ההפך?(יש לציין שכרגע אני על 32-bit כנראה מחר או משו כזה אני יתקין את הvista 64-bit...

יתכן שהתיזמונים של הזכרונות "השתחררו" ועובדים בתזמונים של הזכרון האיטי יותר, תכנס לביוס ותשנה ידנית לתזמונים הרצויים, ותבדוק גם ב CPU-Z אם אתה עובד ב DUAL CHANEL

בקשר ל P45, התוצאה אמורה להיות לך קצת יותר גבוהה בגלל שהכרטיס שלך מפלצתי, ו ב P45 האפיק PCI-E מהיר יותר... אבל זה ממש לא משמעותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתכן שהתיזמונים של הזכרונות "השתחררו" ועובדים בתזמונים של הזכרון האיטי יותר, תכנס לביוס ותשנה ידנית לתזמונים הרצויים, ותבדוק גם ב CPU-Z אם אתה עובד ב DUAL CHANEL

בקשר ל P45, התוצאה אמורה להיות לך קצת יותר גבוהה בגלל שהכרטיס שלך מפלצתי, ו ב P45 האפיק PCI-E מהיר יותר... אבל זה ממש לא משמעותי...

אתה אומר שהתוצה שלי נמוכה ביחס למפרט שלי?

איפה בביוס אני משנה את זה? נכנסתי לM.I.T וזה מראה שהם על 800 ונראה לי שאני על דול צ'אננל...אני שם כמה בשביל שניהיה בטוחים:שמתי לך גם של סלוט 1 ו2 שבסלוט 1 זה אחד מהקיט הישן ובסלוט 2 זה אחד מהקיט החדש

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכרון שלך עובד ב 350 ( 700MHZ ) תשנה את הכופל של הזכרון בביוס ככה שהוא יתן 400 ( 800MHZ ) התוצאה של ה 200 נקודות שהפסדת אמורים לעלות חזרה..

ולא חושב שהתוצאה שלך נמוכה... אני חושב שהיא בסדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

איך אני משנה את הכופל?(איפה)ואני לא אמור לקבל יותר מ200 נקודות חזרה?הריי צריכה ליהיות לי תוצאה יותר גבוהה משהייתה עם ה2gb

שינוי ב FPS בדרך כלל יעלה מעליה בתדר של הזכרונות, חוסר יגרום לנפילות FPS פתאומיות ולאגים במשחק/יישום... לדעתי אתה לא אמור לקבל מעבר ל 200 שהפסדת, וגם אם כן, ממש לא בהרבה...

את השינוי בכופל אתה עושה כמובן בביוס... אבל תשאל את זה בפורום המתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגירסא החינמית הבדיקה רצה לי על רזולוציה של 1028-1024, וכשניסיתי לשנות אותה ל-1680-1050 לא הצלחתי, ולפי דעתי זאת יכולה להיות הסיבה שקיבלתי פחות מ-10000 נקודות, כי המעבד חלש יחסית וברזולוציה הזאת הוא משפיע,

אבל מצד שני אולי אני מדבר שטויות?

לעזרתך אודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...