תגובתה הרשמית של ATI בנוגע לחום של ה HD4850 - אפשר להרגע. - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגובתה הרשמית של ATI בנוגע לחום של ה HD4850 - אפשר להרגע.

jacko_il

Recommended Posts

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שאתה מנסה להגיד שאם מגבירים את מהירות המאוורר של ה 260GTX הוא קריר יותר ?

מזכיר לי כרטיס אחר...

כן רק שמדובר בפעולה שכל ילד בכיתה א' יכול לבצע, לעומת כתיבת סקריפט ב-XML.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן רק שמדובר בפעולה שכל ילד בכיתה א' יכול לבצע, לעומת כתיבת סקריפט ב-XML.

תן לי להבין, דרושה מיומנות שכלית רבה + ידע נרחב בתכנות XML על מנת לפתוח קובץ בNOTEPAD ולשנות מילה + מספר? אל תצחיק אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי להבין, דרושה מיומנות שכלית רבה + ידע נרחב בתכנות XML על מנת לפתוח קובץ בNOTEPAD ולשנות מילה + מספר? אל תצחיק אותי.

לך אולי זה פשוט, אבל חשבת על אנשים שאין להם שמץ של מושג בזה.

חבר שלי קנה לבן שלו מחשב לשחק, הוא דרש מראש שהבן שלו רק ילחץ על אייקון וישחק, אז... לך עכשיו תלמד אותו לכתוב סקריפט למאוורר.

עזוב לשנות, כבר הכינו כ"כ הרבה קבצי bat באינטרנט שעושים את זה בשבילך בצורה אוטומטית שזה מצחיק.

קשה להבין שיש אנשים שלא רוצים להתעסק בזה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אנשים "לא רוצים להתעסק בזה בכלל", גם ה GTX260 האהוב שלך דורש "התעסקות", ולכן "אנשים שלא רוצים להתעסק בזה בכלל" גם "יסבלו" מטמפרטורות גבוהות.

קובץ bat דורש רק דאבל קליק, זו פעולה פשוטה יותר מלהזיז את ה BAR של מהירות המאוורר. כל ילד בכתה א' ידע לעשות גם את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך אולי זה פשוט, אבל חשבת על אנשים שאין להם שמץ של מושג בזה.

חבר שלי קנה לבן שלו מחשב לשחק, הוא דרש מראש שהבן שלו רק ילחץ על אייקון וישחק, אז... לך עכשיו תלמד אותו לכתוב סקריפט למאוורר.קשה להבין שיש אנשים שלא רוצים להתעסק בזה בכלל.

אתה מדבר כאילו זה חובה לשנות את מהירות המאוורר.

הבן שלו יימס אם הכרטיס יפעל על 80 מעלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא רוצה להתעסק בזה גם לא אכפת מה הטמפ' של הכרטיס... זה כל הקטע.

רוב האנשים לא בודקים טמפ' ו FPS. התחום נועד למשוגעים לדבר ולמי שמעוניין בכרטיס קריר לא אכפת אם צריך להזיז סלייד או לשנות

כמה אותיות וספרות בקובץ XML.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא רוצה להתעסק בזה גם לא אכפת מה הטמפ' של הכרטיס... זה כל הקטע.

רוב האנשים לא בודקים טמפ' ו FPS. התחום נועד למשוגעים לדבר ולמי שמעוניין בכרטיס קריר לא אכפת אם צריך להזיז סלייד או לשנות

כמה אותיות וספרות בקובץ XML.

תכל'ס.

מי שיודע לבדוק FPS+מעלות במנוחה ומאמץ לא יודע לערוך קובץ בNOTEPAD או לעשות דאבל קליק על קובץ BAT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהתגובה שלהם חובבנית.

בתור אחד ששייך לתחום התכנון הטרמי, אני מדבר מנסיון שאת הצרכן לא מעניין הטמפרטורה של הכרטיס.

אני קונה כרטיס מסך (או כל מוצר)שצריך לספק ביצועים מסויימים.

ATI לא מוכרת את הכרטיסים שלה בשביל שיעשו עליהם OC .

ולא בשביל שיחליפו את המשחה הטרמית או את גוף הקרור (דבר שיגרום לאיבוד האחריות).

אם הכרטיס עובד, מספק את הביצועים לא נתקע או RESET אז הוא תקין לחלוטין.

אם הטמפרטורה שלו נמוכה יותר הוא לא עובד יותר מהר (אלה אם אני משחק עם ההגדרות) אם מהירות המעבד היא 500MHZ אז היא תהיה 500 MHZ ב 90 מעלות וב60 מעלות וב 80 מעלות (אלה אם הוא מגיע לתחום שיש לו הגנות ואז הוא מוריד ביצועים).

לכן עבור הצרכן לא מעניין בכלל מה טמפ' המעבד כל עוד הוא מקבל כרטיס שעובד.

נ.ב אני כיוונת את המאוורר קבוע על 60% ואני לא ממש שם לב לרעש בין הפיצוצים והיריות של המשחקים שברקע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהתגובה שלהם חובבנית... את הצרכן לא מעניין הטמפרטורה של הכרטיס...

בתור צרכן הטמפרטורה של הכרטיס בהחלט מדאיגה אותי אם אני שם לב שכל סביבת המחשב חמה,

הכרטיס רותח וכל מה שקרוב לו גם כן.

זה מאוד יפה שהיצרן מבטיח שהכרטיס מסוגל לעמוד ב 90 מעלות ללא בעיות (ואפילו למעלה מזה),

אך אני לגמרי לא בטוח ששאר הרכיבים בסביבת הכרטיס אכן מתוכננים לעמוד בחום כזה.

במקרה שאחד הרכיבים יידפק בגלל עומס החום, אני לעולם לא אוכל לדעת או להוכיח שהכרטיס הרותח אחראי לכך.

לכן אותי כצרכן, כן מעניינת הטמפרטורה של הכרטיס ואני לא מוכן לטמון את ראשי בחול ולהמר אם משהו במחשב יידפק...

המינימום המתבקש מיצרן כרטיס המסך הוא לשים משחת סבירה שעלותה אפסית

ולהוריד את טמפרטורת הכרטיס באופן משמעותי... (מה שעושים כאן הרבה האנשים בפורום שבידם כרטיס 480XX)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...