תגובתה הרשמית של ATI בנוגע לחום של ה HD4850 - אפשר להרגע. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגובתה הרשמית של ATI בנוגע לחום של ה HD4850 - אפשר להרגע.

jacko_il

Recommended Posts

שלום לכולם,

אז ככה, בתור בעלים של HD4850ועקב הרבה חששות שעלו לי ולהרבה למשתמשים בפורום לגבי החום הגבוה של הכרטיסים החדשים של ATI החלטתי לשלוח שאלה רשמית לתמיכה הטכנית של ATI שקיוויתי שתשים כבר סוף לכל הפחדים והחששות האלה.

בשאלתי הגזמתי בכוונה וציינתי שהכרטיס שלי מגיע לטמפ' של מעל 90 מעלות כאשר אני משחק משחקים ובקשתי תגובה האם החום הזה סביר לכרטיס..

את המכתב ואת התגובה אני משאיר לכם לקרוא..

אז תתחילו להרגע כבר ותתחילו לשחק !! :pissed:

שחר

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שאני מבין מזה, זה שקיים פוטנציאל OC גדול מאוד לכרטיסים האלה.

אם ATI כיוונו לכרטיס שעובד ב-90 מעלות, ואם ע"י טוב אפשר יהיה להוריד אותו נניח ל-60 מעלות - הרי שיהיה אפשר לעשות לו OC משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שכל מה שנמסר בהודעה הרשמית נכון, אך בתור קונה פוטנציאלי

(שעדיין עוד לא רכש כרטיס חדש) זה איננו מעניין אותי.

כשאני קונה כרטיס, אני לא מצפה לקבל תנור חימום (יהיה היצרן אשר יהיה)

שיחמם את כל הרכיבים במארז המחשב ובפרט את אלו הקרובים לכרטיס המסך.

כשמייצרים כרטיס יש להביא זאת בחשבון ולתכנן פתרון מתאים.

התשובה נשמעת קצת מגוחכת כשהיום כל בר בי רב יודע שבהחלפת משחה טרמית בעלות אפסית

והעלאת מהירות המאורר המגיע כשהוא מכוונן למהירות נמוכה ביותר הטמפ' של הכרטיס

והחום שהוא פולט יורדים באופן משמעותי ביותר...

אז מה ? לא יכולתם לייצר את הכרטיס עם משחה סבירה ועם כוונון מהירות מאורר מראש ??

ממש מוזר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטרה של ATI הייתה למכור את הכרטיס במחיר נמוך צוך כדי שמירה על רווח, בגלל זה הם השתמשו במשחה גרועה, מבחינתם הכרטיס תקין ולא יגרם לו נזק מהחום כך שהם יכולים למכור אותו ככה ולשלם פחות על המשחה. אם הם היו משנים את המהירות של המאוורר ל 40%-50% היו אנשים באירופה וארה"ב שהיו שואלים למה המאוורר מסתובב כל כך מהר ולה הם לא כווננו מראש שיסתובב על 20%.

תחשבו טיפה בהיגיון... בקרוב יצאו לשוק כרטיסים עם קירור שונה (HIS,, ועוד כמה חברות הציגו את הכרטיסים שלהם) אם מפריע לכם הקירור חקו עד הגירסאות המיוחדות, יכול להיות שגם אז המחיר ירד טיפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטרה של ATI הייתה למכור את הכרטיס במחיר נמוך צוך כדי שמירה על רווח, בגלל זה הם השתמשו במשחה גרועה, מבחינתם הכרטיס תקין ולא יגרם לו נזק מהחום כך שהם יכולים למכור אותו ככה ולשלם פחות על המשחה. אם הם היו משנים את המהירות של המאוורר ל 40%-50% היו אנשים באירופה וארה"ב שהיו שואלים למה המאוורר מסתובב כל כך מהר ולה הם לא כווננו מראש שיסתובב על 20%.

תחשבו טיפה בהיגיון... בקרוב יצאו לשוק כרטיסים עם קירור שונה (HIS,, ועוד כמה חברות הציגו את הכרטיסים שלהם) אם מפריע לכם הקירור חקו עד הגירסאות המיוחדות, יכול להיות שגם אז המחיר ירד טיפה.

יודע מה, 20 או 25% בסדר, אבל..... 15?

כל הנודניקים שמתלוננים שהכרטיס "תמור חימום", הכרטיס פולט 110 וואט של חום, ותקעו לו שמסוגל להתמודד עם בערך 100 וואט (נשארו סטוקים עודפים של קירורים ל 3850 אולי?)

עם נורמלי או העלאת מהירות מאוורר, הטמפרטורות כבר לא גבוהות.

מה שקובע אם כרטיס הוא "תנור" או לא אלו לא הטמפרטורות שהוא מסוגל להגיע אליהן, גם אם אני אקח 3650 ואתקע עליו קטן יותר הוא יגיע ל 90 מעלות, רק שפליטת החום שלו בוואטים עדיין תישאר זהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תשובה חובבנית ללקוח, מה הם חושבים לעצמם שאנשים תוקעים את הכרטיסים שלהם מחוץ למארז?

מה גם שהם לא חשבו על ארצות עם אקלים חם כמו ארצנו הקטנטונת, וכן... יש אנשים שעדיין אין להם מזגן בבית. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי היו ל ATI כרטיסים קרירים? מאז ימי ה 9800 הם היו לוהטים.

ככה זה איתם, חבל , זאת הסיבה העיקרית שאני לא קניתי כרטיסים שלהם, מאז שקיבלתי כוויה באצבע תרתי משמע מה 9800 שהיה לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...