מתגייס מחר, :) יש משהו חשוב שאני צריך להביא? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתגייס מחר, :) יש משהו חשוב שאני צריך להביא?

Vidati

Recommended Posts

כמה שטויות....הרי כולנו הגזמנו והוצאנו בזמנו מאות שקלים על ציוד נלווה לא הכרחי והתחרטנו על כל רגע...אז למה לתת עצות אחיתופל לילד?

בגדול הצבא מספק את כל הבגדייה הנדרשת (יש מספיק והותר גרביים וחולצות זית) חולצות לבנות לא צריך יותר מאחת (כי אתה קרבי) ומנעולים לציוד תקבל בבקו"ם.

פצל בניגוד למה שאמרו לך הוא אחד הדברים הכן מומלצים. כשאתה בשטח זה הדבר הכי טוב שיש כשלא רואים ממטר ואתה צריך להיסגר על הציוד שלך וכו'.

בכל אופן הדברים שאתה באמת צריך באמת זה בגדי מד"ס (מכנסיים קצרות לריצה),נוהל בוקר (מכונת גילוח,מברשת ומשחת שיניים למרות שתקבל אחת בבקו"ם)

הדברים ההכרחיים זה פנימית לשק"ש בחורף אבל אתה בשיזפון וזה לא צריך להטריד אותך ואל תקנה את כל הקרמייה כי זה חרטא. בהצלחה.

סובייקטיבי מאד...

אני עדיין ממליץ מגלייט קטן ולצפות אותו בבידוד מתכווץ (אחיזה יותר נוחה, פחות מחליק אפשר לתפוס בשיניים כשצריך) או INOVA או SUREFIRE...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

בזמן שאנו מתדינים על פנסים ופנקסים ושטויות שאפשר לחיות בלעדייהן מישהו נתן לו עצה מצילת חיים (טוב לא באמת מצילת חיים אבל מצילה מפטרת)

תכלס, זה אחד המשמעותיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תזלזל בחשיבות של ערכת עזרה ראשונה. בימים הראשונים הרגליים ידממו, במיוחד בטירונות קרבית. אם אתה סובל מפלטפוס וברשותך מדרסים תביא אותם. אם אין פלטפוס בכל מקרה תקנה מדרסים בולמי זעזועים. הם יעשו הבדל אדיר. (בנעליים הקלות חדשות יש מדרסים, אבל הצבא כרגיל רוכש מדרסים בשקל תשעים שמתפוררים אחרי יומיים)

אל תשכח קרם הגנה. אתה הולך לעשות טירונות קרבית בנגב בחודש אוגוסט. אם לא תמרח קרם הגנה תסבול. מניסיון.

[br]פורסם בתאריך: 2.08.2008 בשעה 17:12:36

כמה שטויות....הרי כולנו הגזמנו והוצאנו בזמנו מאות שקלים על ציוד נלווה לא הכרחי והתחרטנו על כל רגע...אז למה לתת עצות אחיתופל לילד?

בגדול הצבא מספק את כל הבגדייה הנדרשת (יש מספיק והותר גרביים וחולצות זית) חולצות לבנות לא צריך יותר מאחת (כי אתה קרבי) ומנעולים לציוד תקבל בבקו"ם.

פצל בניגוד למה שאמרו לך הוא אחד הדברים הכן מומלצים. כשאתה בשטח זה הדבר הכי טוב שיש כשלא רואים ממטר ואתה צריך להיסגר על הציוד שלך וכו'.

בכל אופן הדברים שאתה באמת צריך באמת זה בגדי מד"ס (מכנסיים קצרות לריצה),נוהל בוקר (מכונת גילוח,מברשת ומשחת שיניים למרות שתקבל אחת בבקו"ם)

הדברים ההכרחיים זה פנימית לשק"ש בחורף אבל אתה בשיזפון וזה לא צריך להטריד אותך ואל תקנה את כל הקרמייה כי זה חרטא. בהצלחה.

אני לא רוצה לזלזל בהרגלי ההגיינה שלך, אבל הצבא מספק בסך הכל מספר גופיות וגרביים, המספיקים למספר ימים אם מחליפים בגדים כל יום. הבחור הולך לטירונות קרבית. הוא צריך סט הרבה יותר רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר שרק בעמוד השני אמרו את העצה הכי טוב.

כפכפים. חולצות תחתונים והכל אפשר להסתדר גם עם מה שמביאים, תביא קצת שלא סתם תסחב עם המון דברים. הכי חשוב זה כפכפים וסבון כביסה.

ואחר כך בא סכין גילוח טוב, שמפו, חולצות ותחתונים.

אם יש מצעים דקים וקלים קח אותם, זה יגן מן הסקביאס ויזכיר קצת את הבית. כל השאר זה בגדר מותרות, אפשר להסתדר עם הכל, בשבוע השני כבר תראה מה בדיוק חסר לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב לי טוב, טוב

תיקח איתך מישחה נגד שפשפת כי אם יהיה לך שפשפת בגלל כל דבר שהו אז אתה פשוט הולך ליסבול

אני ממליץ על "בייבי פסטה"

קח איתך את המשחה הזו שתהיה איתך לך תדע מה יהיה... מקסימום לא יהיה לך עז לחבריך יהיה אז תן להם את המשחה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:)

תודה חבר'ה, עזרתם לי מאוד, ומתי אני יחזור הביתה בפעם הראשונה אם מחר אני מתגייס? מי שבשיריון יכול בבקשה להגיד?

כי חבר שלי שהתגייס לצנחנים באותו יום חזרו הביתה ואז יום למחרת כבר התגייסו על אמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שחבר שלי יהיה המפקד שלך :P

אני די בטוח שתצא על השבת הראשונה, זה מה שקורה כמעט תמיד וגם אני די בטוח שהוא יוצא שבת הבאה.

שיהיה בהצלחה! ותזכור - 'יום שעובר, לא חוזר!'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי בשיריון ולמרות מה שחלק אמרו שבת ראשונה בדרך כלל יוצאים הביתה (ר"ת שריון= שבת ראשונה יוצאים והשאר נשארים :cool2:)

כפכפים זה חובה ואל תסמוך על הסקביאס - אתה תשתמש בה רק בשטח בתור תחתית לאוהל בשביל לשים עליה את השק"ש אז היא מלאה באבק למרות שמנערים אותה כל בוקר.. בימים הראשונים אתה יכול לישון בשקש אם תגיע לביסלש או לשיזפון ושם יתנו לך ביום הראשון את כל הציוד ב' שאתה צריך כולל שקש

אני ממליץ לך על בוקסר גם אם אתה לא רגיל במיוחד בשבועות שיורדים לשטח- עכשיו אוגוסט אז יהיה ממש חם וקרם נגד שפשפת אם במקרה תצטרך - עדיף לא לסמוך על החובש לא תמיד הוא נותן מה שמבקשים ולפעמים תהיה לחוץ בזמן בשעת ת"ש שלך

יש לך מושג לאיזה חטיבה אתה מגיע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...