בעיה קשה עם הצורב - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה קשה עם הצורב

^oz

Recommended Posts

טוב, קניתי מערכת חדשה שלא מפסיקה לעשות לי בעיות, כרגע הבעיה הכי מעצבנת זה הצורב, מחובר ל primery ide והוא היחיד, הביוס מזהה אותו כcd-rw , הווינדוס מזהה אותו כcd-rw תוכנת הצריבה (nero) מזהה אותו כצורב, והבעיה היחדה שנותרה היא שהוא לא צורב, קיבינימט >:( הצורב פעל מצוין לפני יומיים ופתאום כנראה חסר לו משהו שם (אני כל כך כועס על כל המחשב הזה)

נורת הקריאה נדלקת (הנורה הירוקה) כאשר נורת הכתיבה\צריבה לא (הנורה הכתומה), והוא תוקע לי את כל המחשב עד שאני חייב לעשות hard boot (כל זה כשאני מנסה לצרוב)

מה אתם חושבים הבעיה

נ.ב: החלפתי מדיות, שם לא טמון הפתרון ???

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי סי די רום וצורב הסידי מחובר יחד עם ההרד דיסק בprimery הצורב מחובר כmaster בsecondery ןלבד תלוי לו שם, את הנרו אינסטלתי והתקנתי מחדש ולא כלום....

אני מתחיל לחשוד שאולי הבעיה היא בספק כוח יחסית נמוך שיש לי (250) יכול להיות שהוא הוא הגורם לכך?

(צריך לציין שיש לי מערכת שהיא די כבדה לספק כזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי סי די רום וצורב הסידי מחובר יחד עם ההרד דיסק בprimery הצורב מחובר כmaster בsecondery ןלבד תלוי לו שם, את הנרו אינסטלתי והתקנתי מחדש ולא כלום....

אני מתחיל לחשוד שאולי הבעיה היא בספק כוח יחסית נמוך שיש לי (250) יכול להיות שהוא הוא הגורם לכך?

(צריך לציין שיש לי מערכת שהיא די כבדה לספק כזה)

אמרת אבל שהוא "פעל מצוין לפני יומים",

עדין הוא ספק חלש וכדי לך מהר מאוד להחליף אותו אבל הקטע שאמרת שהוא "פעל" (אז תחילט הוא פעל או לא פעל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא פעל יפה מאוד לפני יומיים (שלושה ליתר דיוק) עם המערכת הישנה שלי, ולא עם החדשה (המפורטת מטה).

כלומר הוא תקין (לפני שעה חזרתי מהטכנאי שבדק אותו לידי וראיתי שהוא תקין, כלומר הבעיה חייבת להיות בהגדרות או משהו כזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...