מחפש מסך 22-19 אינץ 1000-800 שקל - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך 22-19 אינץ 1000-800 שקל

matessim

Recommended Posts

בתקציב הזה, לא רק שהדבר היחיד שמבדיל בין המסכים הוא המדבקה השונה,

לדעתי, הם אינם ראויים מספיק לשימוש יום-יומי.

לך תסתכל בחנות על כל מני מסכים, לפני שאתה רוכש אחד בתקציב הזה.

אולי יהיה לך מזל עם יד שניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה בלי לחרוג. זה מסך לעבודה גרפית, לא משחקים, והוא לעבודה וצריך לחיות הרבה זמן, פרנסת אנשים תלויה על זה :jump:

בדיוק להפך ממה שחשבת: כמעט כל מסך יכול להתאים למשחקים.

לעבודות גרפיות צריך מסך הרבה יותר איכותי ובתקציב הרבה יותר גדול ממה שנתת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נורא, תן לי את הדבר הכי טוב שאתה יכול, זה לא גרפיקה גרעינת שהיא עושה, זה לא צריך להיות מסך כל כך מצוין, עובדה שהיא היא הסתדרה עם מסך לא שטוח וגרוע שעלה איזה 800 שקל לפני 4 שנים

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז פעם שעברה עשיתם טעות וקניתם מסך גרוע שלא החזיק מעמד ועכשיו אתם רוצים לחזור על אותה הטעות...

אני מצטער שאני לא יודע להמליץ על מסכים גרועים, רק על מסכים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נורא, תן לי את הדבר הכי טוב שאתה יכול, זה לא גרפיקה גרעינת שהיא עושה, זה לא צריך להיות מסך כל כך מצוין, עובדה שהיא היא הסתדרה עם מסך לא שטוח וגרוע שעלה איזה 800 שקל לפני 4 שנים

תודה

קח בחשבון - מסך LCD יכול לזייף בצבעים בצורה הרבה יותר בעייתית ממסך CRT, גם אם הוא לא היה שטוח. אם זה בשביל פרנסת אנשים, לא שווה להשקיע??

אני לא מבין אנשים, פשוט לא מבין. גם אם היא הסתדרה, היא ראתה מה האופציות האחרות? ראית פעם איך נראית תמונה במסך איכותי ומה עושה לנוחות העבודה???

או שלא אכפת לך ממנה, שיהיה מסך כלשהוא שיעבוד וזהו???

למה להתייעץ בפורום? תלך לחנויות, בכל חנות יוכלו להמליץ לך מסך הכי טוב שאתה יכול. לא בטוח שהוא יהיה כל כך מצויין, או שווה את המחיר. אבל זה מה שאתה מבקש ושם תקבל את מבוקשך.

אין לי מה להוסיף. שא ברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פי 2.5 מהתקציב שלו.

אחרי שכולם הסבירו לו והוא כנראה בשלו, עדיף פשוט לקחת את מסך ה-22" הכי זול שאפשר.

במקרה הזה מצאתי משהו כזה :

http://www.officedepot.co.il/catalog/catalogSku.do?id=sp5-4100236

1000 ש"ח מסך של Acer 22"

ובוואלה שופס

http://www.wallashops.co.il/ws/%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91%D7%99%D7%9D/%D7%9E%D7%A1%D7%9B%D7%99%D7%9D

כולם באותו המחיר,ככה שבעצם תבחר מה שנראה לך יותר מבחינת עיצוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...