המחשב איטי. לא יודע למה. חשוד אפשרי: אתר מפוקפק. - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב איטי. לא יודע למה. חשוד אפשרי: אתר מפוקפק.

Achiron

Recommended Posts

אח שלי נגע לי במחשב והוריד לי "קראקים" שבמקרה לא פעלו, אבל מאז המחשב איטי. אח שלי אדיוט. איך מתקנים את המחשב? הורדתי כבר תוכנות נגד ספיי-וור שעוזרות אולי לרגע אבל אחרי כמה שעות המחשב נהיה איטי בטירוף. כרגע, לחלץ קובץ של 700 מגה מארכיון RAR לקח 8 דקות ו19 שניות. בדקתי על השעון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי NOD32 שאני לא מסתדר איתו כל כך. כל פעם שהוא מוצא איזה משהו חשוד הוא שואל אותי מה לעשות ואני בכלל לא יודע אם אני עושה את הסריקה הנכונה. אם מישהו יכול לתת לי את ההגדרות שבעצם ימחקו סיכונים בלי לשאול אותי מה לעשות וגם שיזכירו לי על איזה F לוחצים כדי להגיע למצב בטוח, זה מאוד יעזור לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם הגרסא החינמית של קספרסקי תהיה יותר טובה מהנוד הנוכחית? היה לי קספרסקי והוא היה מעולה. אני חושב שהאשם זה הNOD שלא עושה את העבודה כמו שצריך.

ד"א, גם יכול להיות שפשוט יש לי איזה דליפת בגלל משחק? התקנתי משחק, JUST CAUSE ואני חושב שהוא יכול להיות המקור. אני לא מומחה אז זה בגדר השערה בלבד, איך בודקים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי סריקה שלקחה הרבה מאוד זמן של בערך 270 ג'יגה, 0 איומים נמצאו. בSAFE MODE. יש כל מיני קבצים שהנוד לא הצליח לקבל גישה אליהם. המחשב עדיין די איטי. מה תוכנת הספיי-וור\טרויאנים\בוטים ההכי טובה בשוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה הגורם לאיטיות שלך אבל יש לי כמה הצעות שאולי יעזרו\ישפרו.

תסיר תוכנות מיותרות שאולי מותקנות.

פתח את הTAST MANAGER.

כל קובץ/ישום ברשימה תבדוק באינטרנט מהו.

תריץ MSCONFIG ותוריד כל דבר מיותר שלא יעלה ב STARTUP.

תעשה DEFRAG פעם בשבוע לפני שאתה הולך לישון. (אני עושה פעם ביום עם כיוון אוטומטי)

תחזוקה טובה היא המפתח למהירות ויעילות של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד לפני שבועיים המחשב טס. אני בכל מקרה מריץ את כל הכלים שיש לי על המחשב למניעת בעיות ועכשיו מתחיל להסיר התקנות (אפילו כאלה שסתם נמצאות בהסרה\התקנה, דברים שהסרתי מזמן).

עריכה:

אוקיי, אני עכשיו מנסה לחלץ ארכיון של 3.5 ג'יגה. החלטתי להתקין 7ZIP כי אולי זה ילך יותר מהר. בינתיים באמת זה קצת יותר מהיר, אבל זה גם נותן לי אומדון בערך של הביצועים של המחשב. עד שאני אסיים לעשות קרופ לתמונת המסך, אני יכול גם לספר שהFF יותר איטי ומה שאיטי במיוחד זה הסייר של . אני לא יודע איפה נעוצה הבעייה, אבל בלי להיות טכנאי זה נראה לי בעיה שקשורה לזיכרון הRAM ולקאש של הכונן הקשיח. איך ניתן לבדוק את רמת הביצועים של אלה? אני פשוט משתגע מזה. האם קיימים בכלל סיכונים למחשב שמסוגלים לדרדר את ביצועי המחשב ל20% מהביצועים הרגילים?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד זה 36 דקות מה שאני רואה שם ?

זה רץ על ה IDE ?

תבדוק את זה.

http://users.bigpond.net.au/ninjaduck/itserviceduck/udma_fix/

יש גם בעברית בתוך סטיקי בפורום אמצעי איחסון, אבל הוא פחות מקיף.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=39042.msg392512

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, בתוספת של ה10 דקות שכבר לקח ל20 אחוז לצאת. המחשב שלי ב20% מהיכולת שלו. הפנטיום 4 שהיה לי היה מחלץ בשליש מהזמן. עכשיו אתם מבינים באיזה צרה אני נמצא? מחשב שכמעט עומד בחזית הטכנולוגיה (אמנם לא היי-אנד, אבל כן חזית הטכנולוגיה) שמחלץ קבצים כאילו הוא 486.

אוקיי. עכשיו בדקתי, לפי האתר הזה במנהל ההתקנים, ובתמונה הזאת:

http://users.bigpond.net.au/ninjaduck/itserviceduck/udma_fix/devicemanager.jpg

רק שאצלי בראשון מצב ההעברה הנוכחי הוא PIO, בשני הוא לא זמין. קיצר נדפקתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אח שלך פשוט הריץ CD שרוט על המחשב שהקפיץ את ה IDE לPIO MODE.

XP מטופש... :silly:

אם הביוס שלך מכוון ל ENHANCED בכיוון SATA עם אמולציה ל IDE אז אולי זה גם השפיע על הרדיסק הSATA.

לא, לא נדפקת, המדריך שהבאתי בלינק נותן לך את כל הפתרונות.

זה סך הכול כיוון מטומטם של הXP שמנסה להיות חכם, ובסופו של דבר הפך למכה בקנה מידה עולמי.

מיליוני מחשבים בעולם סובלים או סבלו מהטימטום הזה.

מספיק שריטה קטנה על דיסק (של CDROM) והXP מניח שיש לך כונן שלא יודע לעבוד בDMA ואז הוא מקפיץ לPIO (שקיים מתקופת ה486 באמת) וחוסם את האפשרות לDMA לכוננים שמחוברים על אותו כבל או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...