עכברים אופטיים של מיקרוסופט - שערוריה! - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכברים אופטיים של מיקרוסופט - שערוריה!

MiniMizer

Recommended Posts

שלשום, בשעה טובה (או שלא, זה היה כמעט 01:00 בלילה...) נפטר ידידי Intellieye Explorer.

מותו הגיע לאחר תקופה ממושכת של גסיסה בה הוא נדלק ונכבה כרצונו (עד שניתקתי אותו וחיברתי מחדש) ובשלבים האחרונים החל להניע את הסמן בצורה איטית ומסורבלת מאוד, מזכירה עכבר גלגל מלוכלך מאוד (גם זה נפסק לאחר ניתוקו וחיבורו מחדש).

השלב האחרון היה הנורא והקשה מכל, העכבר פשוט נכבה באמצע הפעולה ורק ע"י fiddling ממושך עם הכבל שלו הוא חזר לחיים, אך לבסוף, כמה שלא סובבתי את הכבל וכופפתי אותו, הוא מיאן להדליק את העין האדומה שלו (או הכחולה, מרוב המכות!).

בינתיים (עד יום שני, 17:30) אני עם עכבר גלילה פשוט וישן של לוג'יטק :'(

יש לציין, כי זהו הIntellieye Explorer השני שנפטר בידי בשבעת החודשים האחרונים.

הExplorer הראשון שירת אותי נאמנה מחודש אוגוסט (בו רכשתי את המחשב עליו אני מקליד הודעה זו) עד לפני כארבעה חודשים, אז נפטר, אם כי בסימפטומים שונים מהאחרון. החלפתי אותו מיד, והExplorer שקיבלתי שירת אותי עד לפני יומיים. ביום שני אני מקבל Explorer חדש...

הייתי רוצה לנצל הזדמנות זו כדי להפנות אצבע מאשימה כלפי ( :boid: ) ולהזהיר את קהל הצרכנים התמים מפני המזימה השטנית החדשה של , להציף את העולם בעכברים לא תקינים וע"י כך להשתלט על מערכת השמש שלנו!

ראו הוזהרתם! :asthanos:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ, אני לא יודע מה אתה עושה עם העכברים האלה ..... אבל , אולי הגיע הזמן ללמוד מטעויות ולעבור לעכבר אחר ???

תקנה אופטי אחר של מיקרוסופט , או ... אם אתה לא מעריץ של מיקרוסופט או משהו כזה ... יש את .. ולה יש מבחר גדול יותר של עכברים ... ולדעתי גם יותר טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

יש לי את הIntelliMouse Explorer והוא עובד יופי כבר כמעט שנה עכשיו

ויש לי עוד מחשב בבית שעבד עם הIntelliMouse w/ IntelliEye יותר משנה (ואז מת)

העכבר השני נורא זול והחזיק הרבה זמן אז מובן שהוא מת

אבל אחד העכברים היותר טובים שלהם והיותר יקרים עד עכשיו עובד יפה מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את העכבר הנ"ל יותר משנה והוא עובד מצוין, בהתחלה הייתה לי גם את הבעיה

עם הכבל אבל זה היה משום ששני חלקי העכבר(העליון והתחתון) לא היו סגורים בדיוק

על הכבל(עקב נפילה עצבנית).

אחרי שסגרתי את העכבר טוב, הוא חזר לעשות את פעולתו נאמנה עד עצם היום הזה,

תבדוק אולי זו גם הבעיה אצלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי האקספלורר עובד מצויין כבר יותר משנה וחצי, עכבר משובח.

הבעיה ש Minimizer ציין ידועה, זו בעיית מגעים והיא מתרחשת לאלה שאיכשהו (גם בלי לשים לב לכך...), הצליחו למתוח את הכבל יתר על המידה.

כל עוד יש אחריות, נצל אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אני מכיר את התופעה הזאת זה גם קרה לי ולעוד כמה חברים שלי, קיבלתי את העכבר הזה (חינם) ואחרי שבוע הוא כבר הפסיק לעבוד הוא כל הזמן נכבה עד שנמעס לי ממנו וזרקתי אותו, תאמין לי אתה לא הראשון שזה קורה לו, אני פשוט יחכה ויקנה את ה-MouseMand Dual Optic

לפי מה ששמעתי עכבר תותח.

נ.ב

אין קשר לזה שקיבלתי בחינם זה בא באריזה כמו כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי לפני חצי שנה עכבר אופטי נטען של חברת CHIC המיובאת ע"י חברת היבוא של לוגיטק (מעתק) הוא עובד פנטסטי

וקניתי את זה בתערוכת קומפיוטקס ועקב תקלה משום מה הם לא חיבו לי את האשראי עדיין!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להשקיע כל כך הרבה כסף בעכבר מסכן.

למה לא לקנות עכבר של Genius או של A4Tech?

לי יש A4Tech אופטי והוא פשוט מצויין וזול יחסית.

גם יש לו שתי גלגלות שזה די נחמד.

הדבר היחיד שאני שונא בעכברים אופטים זה שצריך לשים אותם על דף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...