סתם משהוא שחשבתי על רובים וכו .... - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סתם משהוא שחשבתי על רובים וכו ....

alexbmw

Recommended Posts

ל artyom זה לא סיפוריי 1000 לילה ולילה והינה שניי הוכחות

ו לא לי אלה לאבא של חבר שלי יש שטח פרטי בפרדס בגודל של 27 דונם וזה לדעתי מספיק בישביל קרב לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הסרטון ההשוואתי רק מראה שהקלצ'ניקוב יותר חזק (וזה ידוע שהוא יכול לחורר מסילת רכבת [לא זוכר איזה דגם סורי]) אבל בוא נעזוב את זה...

לגבי הפרדס, זה יכול להיות שטח פרטי, אבל כמו שאמרתי, החוקים עדין חלים גם אם אתם משחקים 40 מטר מתחת לים במים הטריטוריאליים של ...

מה שיכול לעזור לכם, זה שאם הפרדס מגודר, אז אני בספק אם כוחות הבטחון מבקרים שם וזה כבר משהו אחר.

אבל לפני שאתה כבר מתחיל לתכנן משחקים, קודם תקנה כלי, ותזכור שזה עסק לא זול, אני למשל רציתי לקנות כלי של G&G (חברה איכותית יחסית) שעלה 2200 (גוף מגנזיום) אבל בגלל חוסר רצינות מצד המוכר (שוקי מהממלכה הקסומה בתחנה מרכזית) לא קנינו (אני וחבר שלי היינו אמורים לקנות אותו כלי, והוא כל פעם דחה, כל פעם שהתקשרנו לבדוק אם הגיעו הכלים, הבן שלו היה חולה, לחתול שלו היה יום הולדת וכו', בסופו של דבר באנו ולקחנו את הפקדון שהשארנו אצלו [200 שקל]).

ולא יכולנו לקנות דרך מארק (אם תכנס לתחום תדע מי זה) כי לא היינו בגירית (עוד לא היינו בני 18 אז) ולהצטרף לפני זה סיפור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השטח מגודר ויש בתוך השטח שני בסיסים בריטיים מפעם .

וכן אני שמתי לב שזה יקר אבל אין לי בעייה ואיפה זה הממלכה הקסומה הזות (איזה קומה בתחנה המרכזית ) כי אני רוצה ליקנות ואני כרגע לא מיתקוון להיצטרף לאף מועדון (ניראה אם זה יהיה ממש כיף אז אוליי אבל לא כרגע )כי זה נישמעה דיי מעצבן בינתיים אני וחברים רוצי כך כל יום שישי לצאת ולתת איזה קרב לא משהוא רציני .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בקומה 6, מול רציף 21 אם אני לא טועה. ואם אתה רוצה לקנות משם כלי רציני ולא זבל סיני תצטרך להזמין (ותצפה לכאב ראש)

עריכה: כשתגיע תבקש לדבר עם שוקי ואז תבקש שיראה לך את הכלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי שם רפליקה של גלוק (דווקא בקרייזי שופ, חנות ליד) + 4000 כדורים קרמיים.

עלה לי 350 שקל.

מה שאני קניתי זה יותר צעצוע. הכלי ש artyom דיבר עליו חזק בערך פי 2 ובטח גם הרבה יותר מדוייק ועמיד.

אצלי יש טווח אפקטיבי של איזה 30-40 מטר גג. בטווחים כאלה זה כבר לא מדוייק אבל הכדור עדיין לא מקבל קשת למטה.

יותר מזה הכדור כבר מתחיל ליפול.

אתה יכול לשלוט בזה באמצעות גומיה שנמצאת הקנה והיא נותנת לכדור ספין אחורה כדי שהוא ישמור על יציבות. בכלים היקרים זה גם בטח עובד הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארוי יש רק פלסטיק, כי ביפן אסור ליצר ממתכת, אני הייתי הולך על CA, כלי מאלומיניום ב1500 רק שאני לא בטוח אם זה כולל (שזה תוספת של 200 שקל משו כזה) אבל התוספת שווה את זה, אם אני לא טועה המארוי עולים משהו כמו 1300+ ואפשר לקנות גוף מתכת אבל זה סיפור.

הייתי ממליץ לך לשאול בפורום של גירית, יש שם אנשים שמבינים בתחום הרבה יותר טוב ממני ומכל אחד בפורום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיפורי לילה ולילה, זה היה גליל מליון אחוז.

עוד שניה תבוא ותספר לי שג'ובניקים יוצאים הביתה עם נגב.

ארטיום, הנשק האישי שלי בחלק הראשון של שירותי הסדיר ובחלק מתעסוקות המילואים שלי היה גליל. לא יריתי ב-AK, אבל היו מוצבים בבסיס שלי בסדיר חיילים (צד"ל) חמושים ב-AK וגם מדי פעם עברו דרכו רובים כאלו שנפלו שלל. תאמין לי שאני יודע איך נראה גליל (גם עם מתפסי עץ) ואיך נראה AK.

לגבי מעצורים ב-AK, אתם מוזמנים לשאול מספר אנשים שניצלו בזכות מעצורים כאלו. אני זוכר מקרה של חדירת מחבל למוצב מסוים שניסה לירות בחייל מטווח קצר, אבל הנשק שלו נתקע (לאחר מכן הוא גם זרק רימון, אבל שכח לשלוף את הניצרה). רוב המעצורים הם, כמו בגליל, מעצורי מחסנית, אבל גם הרוס"ר עצמו, אם אינו מטופל כראוי, יתקע לבסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע עוד שאלה

האם זה חוקי ביכלל לעשות קרבות בשטח פרטי סתם אם חברים שלי וכו או שי חוקים מסוימים לגביי שטח המישחק כי שהייתי ילד קטן אני וחבר שלי שיחקנו בבית אם שניי אקדחים אחד נגד השני ןאף אחד לא אמר לנו על זה כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם עוד לא הבנת אז אני יגיד שוב

זה לא חוקי לשחק בשום מקום בלי אישור כוחות הבטחון והעיריה/מועצה אזורית

בנוסף לכך, אם אתה לא בעמותה כלשהי, אז תשכח מאירגון משחק "עם חברים"

הספורט הזה "מחתרתי" בארץ וככה זה ישאר, בגלל שכל העמותות האלה מנוהלות על ידי מפגרים חסרי שכל, שמצד אחד רוצים להפיץ את הספורט ומצד שני מקשים על אנשים מלהצטרף, וזה מתחיל מדברים כמו "אתה לא מספיק זמן בעמותה, אסור לך להחזיק כלי רציני", כאילו, WTF, הם אומרים לך עם איזה כלים לשחק? ואל תשאל איפה זה נגמר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אני רואה שאתה עברתה מיפגשים רעים עם כל הקטע של ה airsoft .

אז לפי מה שאתה אומר זה אסור לגמריי .

טוב אז אני ישחק בצורה לא חוקית גם כך אין לי בעייה עם המישטרה אז אם אני יתן הסבר טוב הם יסתובבו וילכו הבייתה ובלי קשר הם לא יראו אותי משחק גם כך כי אני ישחק בשטח פרטי אז לא אכפת לי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אני רואה שאתה עברתה מיפגשים רעים עם כל הקטע של ה airsoft .

מה אתה רואה? מילים על המסך בפורום מחשבים?

"alexbmw"

לי זה מסביר הכל...

טוב אז אני ישחק בצורה לא חוקית גם כך אין לי בעייה עם המישטרה אז אם אני יתן הסבר טוב הם יסתובבו וילכו הבייתה

:lol: :lol: :lol: :lol: חמוד אתה

Nice one :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...