הקירורים שלכם - גלריית תמונות - עמוד 13 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקירורים שלכם - גלריית תמונות

tronado

Recommended Posts

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המארז וכל העסק שבפנים: (מפרט בצד)

pict0001ty4.jpg

סידור די מעאפן כרגע, אבל הכל צמוד לדופן המארז ולא חוסם בכלל את זרימת האוויר. החוט שעולה למעלה אל מחוץ לתמונה מוביל למאוורר שבדלת (שאותה שמתי על גג המארז בתמונה)

שהמארז סגור, החוט מלופף יפה סביב מסגרת המאוורר ולא מטייל באמצע. אני צריך לתפוס קצת מוטיבציה ולשבת לסדר מחדש לשעה או משהו, על הדרך אני צריך גם להרכיב את הסנטרי LX שיושב לי פה על השולחן ללא שימוש.

הקירור-

pict0002fw2.jpg

לא יודע למה הוא נראה מאובק שם, יש קצת אבק על הכרטיס מסך והספק, אבל הקירור נכון לעכשיו נוצץ. בסופ"ש נעביר את המחשב תחת מפוח או משהו, הגיע הזמן.

למי שתוהה, מדובר ב FZ120 של Zerotherm בגרסה עם המאוורר של ננוקסיה. החמוד הזה שומר על ה Q6600 שלי שכרגע באוברקלוק ל 3.2GHZ על 44-46 מעלות במאמץ (intel burn test)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב די חדש... קירור מעבד Thermalright Ulta-120 , הוספתי למארז עוד כמה מאווררים(אפשר לראות שיש כמה שחורים ולבנים, אז הלבנים זה האופציונליים, שמתי REAL SILENT CASE FAN PWM...

בקיצור את זה ואת השאר תראו בעצמכם :

bjnmkd5zqmm1.jpg

ztxmaywmommo.jpg

njgn4hvmhgit.jpg

jiidjumofm33.jpg

my3j2yanugz3.jpg

mmnnhb0zijz2.jpg

egrmzyl2y2nj.jpg

1gzum0mznmyd.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חוזר ואומר,

אנא הקפידו על הכללים. את התמונה תעלו לimageshack ברזולוציה שלא תעלה על 800X600, ופרסמו פה את התמונה בגודלה המלא, ולא Thumbnail שלה.

תודה.

סקורן, הקירור הזה נראה מדהים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dddnb2.jpg

w768.png

זה שלי נכון לעכשיו, הרכבתי אתמול בלוק מים לצ'יפסט, הוריד את הטמפרטורה ב 25 מעלות !! היכולות FSB השתפרו פלאים, הוספתי גם את הסלילים האלה על הצינור...

היה לי בלוק מים של DD למעבד והוא נסדק שסגרתי, שמתי את ה TT הישן ואין הבדל ניראה בטמפרטורה,

מה שכן שהבלוק נסדק כל המחשב היה מים, והוא סירב להידלק אתמול... ( חזק לעצמו פחות או יותר היום ( עדיין יש קצת בעיות )

אעדכן בעוד בהמשך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתם לי חשק לפרסם קצת גם

ובכן ,

הקירור הוא בנתיים סטוק..

והזכרונות גם זמניים

מעבר לזה , הכל גמור.

נשאר לי למעבד ומעבד

אני יעלה שאני יזמין הכל

בנתיים.....

p1010631xb8.jpg

w771.png

p1010623up4.jpg

w931.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אריק, זה נראה חולני לחלוטין.

מה בדיוק יש שם וכמה כל הקירור הזה עולה בערך?

בלוק למעבד: DD MC-TDX

בלוק לכרטיס מסך: DTEK GFX2

קירור לכרטיס מסך: DTEK UNI SINK

משאבה: Swiftec MCP655

DD FILL PORT

צנרת 1/2"

רדיאטור: BlackIce GTX240

וזהו נראה לי, מחיר אני לא זוכר כבר, הרכבתי אותה לאורך הרבה זמן והחלקים הוזמנו בנאגלות אז קשה לי להיזכר ולחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...