הקירורים שלכם - גלריית תמונות - עמוד 14 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקירורים שלכם - גלריית תמונות

tronado

Recommended Posts

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא לא קנה אותם בשביל ביצועים, אלא רק בשביל יופי.

טוב אם רק בשביל יופי אז זה עשה את העבודה , אבל בשביל בצועים זה לא הכי מחושב .

אבל בחול זות אחלה מחשב .

(והמסך חמוד לאללה ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין באמצע העבודה, לכן המארז נראה מבולגן מבפנים אבל זה ישתנה, בנתיים:

125yc1.jpg

126zw5.jpg

130te3.jpg

133xn6.jpg

טמפ' במנוחה:

קשיחים: 24-26

מעבד:36

כרטיס מסך: 47

מאמץ:

קשיחים: 35 (יצא לי לבדוק רק אחד)

מעבד: 45

כרטיס מסך: 58

*גם במאמץ המאווררים לא עוברים את ה60%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סידור הכבלים בתוך המארז יפה, אבל מחוץ למארז בלאגן...

עצה לגבי המאוורר הקדמי - תעשה מוד קטן - תשייף את החלק הפנימי שלו... ותדחוץ עוד קצת פנימה

תשים גרביון שחור מקדימה (תמתח חזק שהרשת תפתח קצת)

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סידור הכבלים בתוך המארז יפה, אבל מחוץ למארז בלאגן...

עצה לגבי המאוורר הקדמי - תעשה מוד קטן - תשייף את החלק הפנימי שלו... ותדחוץ עוד קצת פנימה

אין צורך המאוורר הנ"ל הוא לא רגיל, הוא כמעט בעובי כפול ממאוורר רגיל, פשוט אחליף אותו עם מאוורר אחר במארז פשוט לא היה לי כח

תשים גרביון שחור מקדימה (תמתח חזק שהרשת תפתח קצת)

מאיפה אתה מביא את ההברקות האלו כל הזמן יאללה :silly: כל היום אני חושב על דרך לעשות פילטר

:xyxthumbs:

והכי חשוב, תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד על הסידור כבלים,

בשביל מה אתה עושה חור בגג המארז אפשר לשאול?, כי המחשב שלך מאורר בצורה מצויינת ולהוסיף מאוורר בגג המארז סתם מוסיף הרבה רעש (מניסיון, ועוד יש לי מאוורר שמיועד להיות שקט), בקיצור לא מומלץ. ולגבי המאוורר מתחת לסידירום, יש לי גם והוא עוזר בצורה משמעותית לקירור הקשיחים(שממוקמים מתחת לסידירום)

ואצלך אני לא רואה שם קשיחים ;) מה שכן אתה יכול למקם את המאוורר מתחת לסידירום אבל לא בפאנל הקידמי אלא בתוך הכלוב, ובפאנל להתקין איזה פילטר,

אם זכור לי נכון זה מוריד בין 5-7 מעלות למעבד.

אם אתה באמת רוצה לעשות משהו מועיל ובלי לשבור הרבה תחתוך את הגרילין של המאווררים (הקדמי והאחורי) וכך תשפר משמעותית את זרימת האויר במארז בלי הרבה בלאגן.

חשוב לזכור.

בזמן עבודה יש לפרק את כל המחשב ולהשאיר את המארז "עירום".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד על הסידור כבלים,

בשביל מה אתה עושה חור בגג המארז אפשר לשאול?, כי המחשב שלך מאורר בצורה מצויינת ולהוסיף מאוורר בגג המארז סתם מוסיף הרבה רעש (מניסיון, ועוד יש לי מאוורר שמיועד להיות שקט), בקיצור לא מומלץ. ולגבי המאוורר מתחת לסידירום, יש לי גם והוא עוזר בצורה משמעותית לקירור הקשיחים(שממוקמים מתחת לסידירום)

ואצלך אני לא רואה שם קשיחים ;) מה שכן אתה יכול למקם את המאוורר מתחת לסידירום אבל לא בפאנל הקידמי אלא בתוך הכלוב, ובפאנל להתקין איזה פילטר,

אם זכור לי נכון זה מוריד בין 5-7 מעלות למעבד.

אם אתה באמת רוצה לעשות משהו מועיל ובלי לשבור הרבה תחתוך את הגרילין של המאווררים (הקדמי והאחורי) וכך תשפר משמעותית את זרימת האויר במארז בלי הרבה בלאגן.

חשוב לזכור.

בזמן עבודה יש לפרק את כל המחשב ולהשאיר את המארז "עירום".

תודה.

מה שיש לי ברגע זה מאוורר מאחורה שמוציא ואחד מקדימה שמכניס והוא מאוורר את ההרד דיסק, הבעיה שהוא די חסום בגלל הפאנל והזרימת אויר לדעתי לי משהו...

את החור למעלה אני רוצה לעשות כדי להוציא את האויר החם שמצטבר למעלה.

לדעתי אני אוותר על המאוורר מתחת לדי.וי.די ואשים אותו מתח לכרטיס מסך כי אין שם שום מאוורר כרגע ואין מה שמקרר אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...