ת'רד בדיחות - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד בדיחות

huber

Recommended Posts

חברה בואו נספר בדיחות אבל לא מעליבות אני ממש נעלבתי מהבחור שסיפר את ה"בדיחה" כביכול... מי שלא הבין אני נוצרי ואין לי שום דבר נגד יהודים אבל למה אני לא מבין לכם יש דיי הרבה נגדי... טוב זה לא מפה אז בבקשה בלי העלבות אוקיי?

זה ברור לכולם?

רובוט מטונף,אתה הסיבה ששונאים יהודים.

נוד מתנשא.

באן לחודש.

כל ההודעות שלא רלוונטיות נמחקו.

רבותי, הבא שיספים פה יבכה מהטרד הזה. זה ברור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 435
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שוכב בחור ערום על שפת הים. מתקרבת ילדה, הבחור מכסה את מפשעתו בכובע. מגיעה הילדה ושואלת , מה יש מתחת הכובע? עונה הבחור-ציפור. הילדה ממשיכה ללכת והבחור נרדם. לפתע מתעורר ומבושיוו בוערים. הילדה מתרחקת בבהלה.שואלים את הילדה, למה הדלקת את האש? מספרת הילדה: הרמתי את הכובע והתחלתי לשחק עם הציפור, לפתע היא ירקה עלי אז הרבצתי לה, שברתי לה את הביצים ,ושרפתי לה את הקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אב וביתו היו בחופשה בצרפת. בדרך חזרה כהם עלו למטוס אמרו להם שאסור להם לעלות עם חיות ולבת היה אוגר. האב היה אדם נבון ומצא לכך פיתרון: לקח את האוגר ודחף אותו לתחתונים. במהלך הטיסה הבת נירדמה. כשהיא קמה היא שאלה את אבא- אבא איפה האוגר?

-זרקתי אותו מהחלון....

-מה? למה ???

-טוב תיראי כשהוא חשב שהבצים שלי אגוזים והתחיל לשחק בהם אז אמרתי טוב לא נורא...

-נו ו? מה זאת סיבה? מה אתה זורק את אמא מהחלון על זה שהיא משחקת לך בביצים?

-רגע תני לי לסיים את דבריי! אחר כך הוא חשב שהתחת שלי מנהרה והתחיל לזחול בה... אבל כשהוא ניסה להכניס את האגוזים למנהרה.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יום אחד, בעת חפירות באתר בנייה, ארבעה עובדיי בניין בניו-יורק, אחד אמריקאי, אחד מקסיקני, אחד יהודי ואחד "אפרו-אמריקאי" מצאו מנורת שמן עתיקה, אחריי השלב הראשוני של התדהמה הם החליטו לשפשף ולנקות אותה.

אחריי שניים שלושה שפשופים "פוף" ג'יני הופיא ואמר להם שייתן לכל אחד מהם משאלה אחת כתודה על ששיחררו אותו,

אחרי שהשמחה הראשונית שככה קפץ המקסיקני ואמר שהוא רוצה להיות ראשון, הג'יני הסכים והמקסיקני ביקש להפוך את ארץ מולדתו, מקסיקו, לגן-עדן עליי אדמות ואז להחזיר לשם את כל חבריו המקסיקנים ושהוא עצמו יחזור לשם בתור המלך החדש של מדינתו המוצלחת, הג'יני הסכים ואחריי שניי שיקשוקי ראש המקסיקני נעלם כלא היה.

אחריי שראה את ההצלחה של חברם המקסיקני גם היהודי החליט להביע את משאלתו וביקש מהג'יני לשנות את שתהיה הארץ היפה והמוצלחת ביותר בעולם, לעשות שלום עם השכנים הערביים ,שכל היהודים יחיו שם בשלווה ורוגע ושהוא יהיה ראש הממשלה הבא של ארצו המשודרגת, הג'יני הסכים ואחריי שניי שיקשוקי ראש גם היהודי נעלם כלא היה.

אחריי שראה ששניים מחבריו הצליחו כל כך עם משאלותיים החליט גם ה"אפרו-אמריקאי" לנסות את מזלו וביקש שכל אפריקה תהפוך לגן עדן פורח ומזמין ושהוא וכל חבריו ה"אפרו-אמריקאיים" יחזרו לאפריקה ויחיו שם בשגשוג ובהצלחה, הג'יני הסכים ואחריי שניי שיקשוקי ראש גם ה"אפרו-אמריקאי" נעלם כלא היה.

ועכשיו נשאר רק האמריקאי, אז הוא מתקרב לג'יני ושואל אותו, אז כל היהודים חיים להם בשלום בישראל? כן, משיב הג'יני. וכל המקסיקנים, הם שם למטה במקסיקו? אכן, משיב הג'יני. וכל ה"אפרו-אמריקאיים" גם הם כולם עברו לאפריקה? כן כן, עונה הג'יני בדיוק כמו שהבטחתי. טוב, אומר האמריקאי, אז אתה יכול להביא לי דיאט קולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איש שחור הלך לבדו במדבר, עד אשר התייבש וכמעט מת.

האיש התעלף על החול, וכשקם מצא לידו מנורה.

הוא התחיל לשפשף את המנורה עד שיצא לו שד, שאמר כי לזכותו יש משאלה אחת בלבד.

האיש השחור לא חשב פעמיים,

"אני רוצה להיות לבן! שישבו עלי יםםם בנות ושאני אהיה מלא מלא במים!"

השד הפך אותו לאסלה.

(מתנצל אם ה"שחור" פוגע במישהו אבל זה רק בשביל הבדיחה :P )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני קבצנים יושבים זה לצד זה בשוק של מקסיקו סיטי, לאחד צלב ולאחר מגן דוד. הרבה מהעוברים מביטים בשני הקבצנים אך זורקים נדבות, רק לקבצן עם הצלב כשעובר שם כומר, ורואה שהקהל נותן נדבות רק לקבצן עם הצלב, הוא ניגש לקבצן עם המגן דוד ואומר לו: "בחורי המסכן, אינך מבין כי זו ארץ קתולית, אנשים לא יתנו לך נדבות אם תשב עם מגן דוד ובמיוחד כשאתה יושב ליד קבצן עם צלב. למעשה, חלק מהם יתנו נדבה לקבצן עם הצלב דווקא כדי להכעיסך ולהעליב אותך!" פונה הקבצן עם המגן דוד, לקבצן עם הצלב ואומר לו ביידיש: "מויישה, תראה מי מנסה ללמד אותנו איך לעשות כסף.......[br]פורסם בתאריך: 2.08.2008 בשעה 09:06:25

A man kills a deer and takes it home to cook for dinner. Both he and his wife decide that they won't tell the kids what kind of meat it is, but will give them a clue and let them guess. The kids were eager to know what the meat was on their plates, so they begged their dad for the clue. Well, he said, .......... 'It's what mommy calls me sometimes.'

The little girl screams to her brother 'Don't eat it, ......... it's an asshole!'

[br]פורסם בתאריך: 2.08.2008 בשעה 09:13:43

סיפור נחמד מהמאה האחרונה מתאר את אופן החשיבה של לומדי הגמרא :

אברך יהודי מאודסה, קיבל רשיון לבקר במוסקבה. הוא עלה על רכבת ומצא מושב ריק .

בתחנה הבאה עלה בחור צעיר והתיישב לצידו .

האברך הביט בבחור הצעיר וחשב: הבחור הזה לא נראה כמו איכר, ואם הוא לא איכר

סביר להניח שהוא מגיע מהמחוז בו אנו נמצאים. ואם הוא מגיע מהמחוז הזה, הוא

מוכרח להיות יהודי, משום שזהו, לאחר הכול, מחוז יהודי. מצד שני, אם הוא יהודי ,

לאן הוא יכול לנסוע? אני היחיד בכל המחוז שזכיתי באישור כניסה למוסקבה .

רגע - ממש ליד! מוסקבה ישנו כפר קטן שנקרא סמווט, ולשם אין צורך באשרה מיוחדת .

אבל למה שהוא ייסע לסמווט? כנראה הוא נוסע לבקר את אחת המשפחות היהודיות שם .

אבל כמה משפחות יהודיות יש בסמווט? רק שתיים - משפחת ברנשטיין ומשפחת שטיינברג .

הברנשטיינים הם משפחה איומה, אז בטח הוא נוסע לבקר את שטיינברג .

אבל למה הוא נוסע? לשטיינברגים יש רק בנות, אז אולי הוא החתן שלהם. אבל אם זה

מה שהוא, אז למי מהבנות הוא נשוי? שרה התחתנה עם עורך-דין נחמד מבודפשט, ואסתר

נשואה לאיש עסקים מז'יטומיר. אז זה מוכרח להיות בעלה של שרה. מה שאומר שקוראים

לו אלכסנדר כהן, אם אני לא טועה .

רגע, אם הוא מגיע מבודפשט, עם כל האנטישמים שיש שם, הוא בטח שינה את השם שלו .

מה המקבילה ההונגרית לכהן? קובאץ '.

אבל אם הוא שינה את שמו, בטח יש לו מעמד מיוחד. מה זה יכול להיות? דוקטוראט

מהאוניברסיטה .

בנקודה הזאת פונה האברך אל הבחור הצעיר ואומר " מה שלומך דוקטור קובאץ '?"

" טוב מאוד, תודה ." עונה הנוסע , "אבל מאיפה אתה יודע איך קוראים לי "

" נו," משיב האברך, " זה הרי ברור מאליו ."

[br]פורסם בתאריך: 2.08.2008 בשעה 09:16:15

רופא רצה לצאת לחופשה על כן פנה למשה עוזרו הסטאג'ר וביקש ממנו לטפל בכל הפציינטים שלו.

לאחר יום הוא מתקשר לעוזרו: 'היי ג'ורג', איך עבר עליך היום?'

משה מספר לו שהוא טיפל ב-3 פציינטים. 'לראשון היה כאב-ראש אז נתתי לו אקמול'

'בראוו ידידי, ומה עם השני?'

'לשני היו כאבי-בטן אז נתתי לו מאלוקס

'בראוו בראוו, אתה טוב בזה, ומה עם השלישי?'

'אדוני, ישבתי לי כאן ופתאום הדלת נפתחה ואישה נכנסה כרוח סערה, היא החלה להתפשט, כולל חזייה ותחתונים ונשכבה על השולחן מפסקת את רגליה וצועקת: עזור לי!, במשך 5 שנים לא ראיתי אף גבר!'

'אלוהים שבשמיים, אז מה עשית?' שואל אותו הדוקטור.

'שמתי לה טיפות בעיניים'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני קבצנים יושבים זה לצד זה בשוק של מקסיקו סיטי, לאחד צלב ולאחר מגן דוד. הרבה מהעוברים מביטים בשני הקבצנים אך זורקים נדבות, רק לקבצן עם הצלב כשעובר שם כומר, ורואה שהקהל נותן נדבות רק לקבצן עם הצלב, הוא ניגש לקבצן עם המגן דוד ואומר לו: "בחורי המסכן, אינך מבין כי זו ארץ קתולית, אנשים לא יתנו לך נדבות אם תשב עם מגן דוד ובמיוחד כשאתה יושב ליד קבצן עם צלב. למעשה, חלק מהם יתנו נדבה לקבצן עם הצלב דווקא כדי להכעיסך ולהעליב אותך!" פונה הקבצן עם המגן דוד, לקבצן עם הצלב ואומר לו ביידיש: "מויישה, תראה מי מנסה ללמד אותנו איך לעשות כסף.......

ענק! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דודו הבריון נכנס לבאר ושואל את הברמן "תגיד ביז'ו אתם זקוקים כאן למאבטח?"

"יכול להיות" עונה הברמן "יש לך בכלל נסיון?"

דודו לא עונה, תופס את אחד האנשים שעמד לידו בגרון, מרים אותו באוויר ומכניס את הראש שלו הישר על השוליים של הדלפק, לסיום, הוא מוריד לו על האף כוס בירה ענקית ומכבה על לחיו סיגר שעישן."

אחר, פונה לברמן " נו ביז'ו, התקבלתי?"

"לא יודע," עונה הברמן בדאגה " בוא נחכה שהבוס יחזור להכרה."

[br]פורסם בתאריך: 9.08.2008 בשעה 11:46:17

פוליטיקאי אחד נדרס ועולה לשמיים. שם הוא פוגש את המלאך גבריאל. הוא פונה לפוליטיקאי ואומר:

"אנחנו ניתן לך לבחור: תבלה יום אחד בגיהנום ויום אחד בגן-עדן, ואחר כך תוכל להחליט לאן תלך..."

גבריאל מוביל את הפוליטיקאי למעלית שיורדת למטה למטה עד לגיהנום. הם מגיעים למטה ושערי הגיהנום נפתחים. הפוליטיקאי נכנס והוא רואה שם מגרש גולף ירוק וחברים שלו משחקים גולף. הם מברכים אותו, לוחצים לו ידיים ומזמינים אותו לשחק גולף.

בלילה הם יוצאים לבלות, אוכלים במסעדה ואפילו השטן מבלה איתם, מצחיק אותם, רוקד להם, בקיצור בילוי לא נורמלי.

למחרת בא גבריאל ולוקח אותו למעלה למעלה לגן-עדן. הפוליטיקאי נכנס לגן עדן ושם- הוא מבלה יום שלם בנגינה על נבל, התרפקות על עננים קטנים ורגיעה.

לאחר יום שוב בא גבריאל ושואל אותו: "נו, החלטת?"

"כן", אומר הפוליטיקאי. "אפילו שכיף בגן-עדן, בגיהנום ממש ביליתי. אני רוצה גיהנום !".

הם יורדים למטה למטה וגבריאל משאיר אותו בשערי הגיהנום . נפתחות הדלתות ובשניה אחת תופסות אותו שתי ידיים ומושכות אותו פנימה. הוא רואה שממה, מדבר ענק חם מאוד ואת החברים שלו לבושים סמרטוטים אוספים זבל. אז בא השטן, דוחף לו ליד שקית זבל ומורה לו להתחיל לאסוף זבל. "מה קרה למגרש גולף ולמסעדות??" שואל הפוליטיקאי. אז השטן עונה לו: "אתמול זה היה לפני הבחירות, היום - זה כבר אחרי שבחרת בנו!"

[br]פורסם בתאריך: 9.08.2008 בשעה 11:52:46

A female CNN journalist heard about a very old Jewish man who had been going to the Western Wall to pray, twice a day, every day, for a long, long time.

So she went to check it out. She went to the Western Wall and there he was, walking slowly up to the holy site.

She watched him pray and after about 45 minutes, when he turned to leave, using a cane and moving very slowly, she approached him for an interview.

"Pardon me, sir, I'm Rebecca Smith from CNN. What's your name?

"Morris Fishbien," he replied.

"Sir, how long have you been coming to the Western Wall and praying?"

"For about 60 years."

"60 years! That's amazing! What do you pray for?"

"I pray for peace between the Christians, Jews and the Muslims."

"I pray for all the wars and all the hatred to stop. "

"I pray for all our children to grow up safely as responsible adults, and to love their fellow man."

"How do you feel after doing this for 60 years?"

"Like I'm talking to a f*ckin' wall."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

talking to a fucking wall - גאוני.

"

גבר אחד נוסע במכונית שלו ופתאום מבחין בצד הדרך בילדה קטנה בוכה, הוא עוצר ניגש אליה ושואל אותה למה היא בוכה

אז היא אומרת לו שהיא נסעה עם אמא ואבא שלה באוטו והאוטו התנגש במעקה וההורים שלה מתו.

הגבר מוריד את מכנסיו ואומר "ואוו, זה ממש לא היום שלך, הא?"

"

ואחת שממש ממש קרעה אותי, אבל היא שחורה ברמות:

"מה יותר קשה מלחתוך תינוק עם סכין פלסטיק?

הזין שלי שאני עושה את זה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילד חוזר מהגן ושואל את ההורים: "מה זה מין?

ההורים מסמיקים, מסתכלים אחד על השני ומתחילים להסביר... ומגיעים לכך שיש תנוחות, ויש אוראלי ויש אנאלי...

אחרי שגמרו להסביר, שואלים את הילד: ולמה אתה שואל?

עונה הילד: "הגננת בגן דיברה היום על סוכות ועל ארבעת המינים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...