פיצוץ מדהים של צורב DVD לפני כמה שניות....!!! (תמונות) - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיצוץ מדהים של צורב DVD לפני כמה שניות....!!! (תמונות)

sharklz

Recommended Posts

לפני רבע שעה בערך הכנסתי דיסק לצורב 2014 חדש שקניתי לפני כחודש (ראיתי שהוא מהמומלצים בפורום).

פתאום אני שומע את הדיסק מסתובב במהירות לא רגילה ולאחר כ-5 שניות פיצוץ אדיר מתוך המחשב....

הצורב פולט את הדיסק החוצה ואני לא מאמין.... אלפי חתיכות קטנות של מה שהיה לפני כמה שניות דיסק הם כרגע אבקה סגולה :s05:

פשוט אין לי מילים. צילמתי והעלתי.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF?! איך זה קורה? גם אם הדיסק היה מסתובב במהירות האור (לכל החוכמולוגים, זאת הגזמה מכוונת) הוא לא היה מתנפץ ככה, מה ניפץ אותו?

למחשב שלום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי....

אז ככה:

1. הדיסק (אגב, גם אני חושב שזה הגורם, אבל מפה עד לפיצוץ של פיגוע....?) הוא של חברת BENQ.

2. הצורב המשיך לעבוד - הוא פלט את הדיסק ומכיוון שלא הצליח לצאת עד הסוף כי הרסיסים עצרו אותו הוא ניסה גם להיסגר. כמובן שמיד כיביתי את המחשב וניתקתי את הצורב מהחשמל.

3. המחשב לא "הרגיש" שומדבר. עבד חלק כאילו לא היה עכשיו פיצוץ של בלון גז בתוך המארז....

אני חושב שזה שווה שיגור פנייה לאסוס, אני חייב לשמוע מה דעתם.

אגב - עד כמה שזה היה מבהיל ולא נעים, אחרי שראיתי שהכל בסדר והמחשב לא עולה באש וכל האיברים שלי במקום לא הצלחתי להפסיק לצחוק. איך דיסק הופך לאבקת קסמים סגולה זה לא דבר שרואים כל יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במהירות שדיסקים מסתובבים בתוך כוננים אופטיים, כל סדק מיקרוסקופי על הדיסק יכול לגרום לדבר כזה.

פשוט בקרת איכות דפוקה מצד BENQ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז די בקלות מצאתי עוד הרבה מקרים כאלה ברשת.

אכן סבירות גבוהה שפשוט מהירות הסיבוב בתוספת דיסק לא מאוזן או סדוק סדק מיקרוני (חיצונית הוא נראה בסדר גמור) פיצצה אותו.

הנה כנראה מה שקרה:

http://www.break.com/index/cd_explodes_at_3500_rpm.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...