The Dark Knight הדיון הראשי(יום חמישי בקולנוע) - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Dark Knight הדיון הראשי(יום חמישי בקולנוע)

klayton

Recommended Posts

• תגובות 170
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קראתי קצת ביקורות, עושה רושם שזה באמת היה סרט טוב. לא יודע איך לא יצא לי לראות אותו בזמנו.

בלי להיכנס ליותר מדי פרטים- מי היריבים העיקריים שלו שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף יצא לי לראות אותו אתמול בקולנוע. חוץ מכמה קטעים קצת אחרי ההתחלה שהיו די משעממים וסתמיים (עריכה גרועה?) והקול המטופש של באטמן שמרגיז שם יותר מתמיד זה סרט טוב.

המשחק האדיר של הית' לדג'ר פשוט עשה את הסרט, כל הניואנסים הקטנים והמטורפים האלה של הג'וקר שהוא הכניס לדמות,

פשוט גאונות, בזבוז אדיר של כשרון :-\

8 מתוך 10 בסולם cleric (בלי הית' לדג'ר - 6.5)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתחלה גאונית!!!

מי שלא הבין

שיראה שוב

פשוט מדהים.

גם המוסיקה בפתיחה, ובכלל היא מפתיעה אותך בצורה טובה!

היא לא מפתיעה אותך סטייל ג'ימס בונד, של פתאום יוצא באטמן מאיזה חור ומכסח לאיזה רע את הצורה או משהו, וזה שונה ושונה ויפה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה בהתחלה?

ההתחלה עצמה פצצה, אבל מיד אחרי שהשוד והכל נגמר יש איזה 20 דקות מוזרות של קטעים שכאילו לא קשורים ונגמרים מהר מדי, כאילו שחתכו את הסצנות באמצע, גם אלו שהיו איתי הרגישו את זה והתבאסו, אחר כך זה כבר השתפר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השמועה נכונה: גוני דפ יגלם את "איש השאלות" בסרט באטמן הבא בסדרה.

http://e.walla.co.il/?w=/6/1332111

זה משהו שאני אישית פחדתי שיקרה כי קודם כל ציפיתי לסרט עם רעים חדשים ולא עוד פעם מחזור של דמויות ובקשר לזה שדפ יגלם אני חלוק בדעתי ...לדעתי יש בו את הטירוף המתאים אבל קראתי באיזשהו מקום שאם כבר איש השאלה אז צריך שחקן צעיר ,רעב שיש לו מה להוכיח ולא גוני דפ שהוא כבר מבוגר ובא בשביל לפדות את הצ'ק...ויש בזה משהו..

מה שיותר מבאס אותי זה שיש דיבורים שגם הפינגווין יהיה בסרט הבא לדעתי טעות ענקית כי אני רציתי עוד סרט מציאותי ולא אוויבים לא מציאותיים כמו פינגווין..לגבי איש השאלה זה תלוי איך יעשו אותו אם הוא סתם יהיה מטורף בלי כוחות על כמו הג'וקר אז זה יכול להצליח...אם זה ישאר כמו "איש השאלות" של גי'ם קאריי שהיה לו מכשירים וכול מיני שטויות שאיתם הוא קרא מחשבות לאנשים וכו' אז זה מגעיל ולא מתאים לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לג'וני אין את השיגעון של ג'ים

מישהו אמר ג'ק ספארו?

אמנם לא ממש "משוגע" אבל אקסנטרי ומעניין זה בטוח, אני בטוח שג'וני יצליח בתפקיד, אחלה ליהוק לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...