הגיע הזכרון, עכשיו הבה וניגש לOC- דרך הביצוע, שאלות הסברים ... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיע הזכרון, עכשיו הבה וניגש לOC- דרך הביצוע, שאלות הסברים ...

RawSteel

Recommended Posts

שלום לכולם, ובכן הגיע הזכרון שהזמנתי MUSHKIN 512 3200 BLACK, הבנתי שהזכרון הזה טוב לOC.

אז ככה, עכשיו עם הזכרונות החדשים המחשב שלי מוכן לOC.

יש לי -

====

לוח אם : ep 8rda+

מעבד : AXP 1700 DLT3C(!) tberd

מאורר : SK7+SF2

מארז מקורר היטב.

עכשיו, מה בדיוק אני עושה ?

מה הסדר של הפעולות? יש בכלל? או שאני יכול ישר לשים באס 195,מכפלה 11 ואולי קצת עוד מתח?

תשובות והסברים יתקבלו בברכה ;)

ועוד משהו, קראתי את המדריך באתר וזה לא כ"כ עזר לי :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ישר יכול לשים אבל זה לא מומלץ....

תעלה בשלבים נגיד קפיצות של 15MHz...

עד למהירות שאתה חושב שמספיקה\לא יציבה ואז תוריד קצת עד שתהיה יציב מבחינת באס.

במהלך כל זה תוריד את המכפלה ככה שהמהירות מעבד לא תעלה על המהירות המקורית בהרבה (150MHz מקסימום!)

כשתגיע לבאס יציב , תתחיל להעלות את המכפלה....לאט לאט.

ולבדוק עם PRIME95 ולהוסיף מתח רק כשצריך !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחלק את העבודה לשני חלקים.

1. מציאת FSB מקסימלי.

2. מציאת מהירות מעבד מקסימלית.

1. תוריד מכפלה ל-6 ותעלה את ה-FSB ל-180. מ-180 תתחיל להתקדם בקפיצות של 5-10MHZ עד שתתקל בחוסר יציבות. תמצא את המקסימום היציב בשבילך ורד 2-3MHZ.

2. FSB על 133 ותתחיל להעלות מכפלה בלי לגעת במתח. כשתגיע למקסימום היציב תתחיל לשחק עם המתח.

אחרי שמצאת את המהירות הגבוהה ביותר ואת ה-FSB הגבוה ביותר חפש שילוב של FSB מקסימלי ומהירות כמה שיותר גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי, עכשיו איך אני יודע שזה מתחיל לא להיות יציב? ונגיד שהגעתי לככה וככה מהירות ובאס, אך אני יודע שהמערכת יציבה לגמרי?

ומה קורה אם נגיד העלתי את הבאס\מכפלה ופתאום המחשבלא עולה?

??? :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדוק יציבות בעזרת תוכנות כמו PRIME95 הנמצאות במאגר ההורדות. למציאת יציבות רגעית הרץ לאיזה 10-30 דקות אבל אם אתה באמת רוצה לדעת יציבות תמידית תבדוק לכ14 שעות

אם המערכת לא עולה בלוחות מסויימים היא מתאפסת לבד ובאחרים צריך לאפס CMOS בעזרת ג'אמפר שליד הבטריה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...