מה עדיף Microsoft SideWinder GAMING Mouse או RAZER DeathAdder??? - עמוד 4 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף Microsoft SideWinder GAMING Mouse או RAZER DeathAdder???

saar3

Recommended Posts

כן.

פיקה, נראה לי שאתה הוזה...

רונלדו הגיב בתראד הזה, לאחר שלא הגיב פה כבר כמה חודשים.

ובגלל זה רשמתי את זה.

אגב- העכבר של זה הארוך הזה? :o

נראה לי זה יהייה אחד העכברים הנוחים אי פעם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן.

פיקה, נראה לי שאתה הוזה...

רונלדו הגיב בתראד הזה, לאחר שלא הגיב פה כבר כמה חודשים.

ובגלל זה רשמתי את זה.

אגב- העכבר של זה הארוך הזה? :o

נראה לי זה יהייה אחד העכברים הנוחים אי פעם...

........רונלדו מגיב בכל ת'רד שכתוב בו DA

:lol:

והעכבר של כן מוארך כזה, די נוח. כבר יצא לי להחזיק אותו.

סער- הוא עדיין לא יצא למכירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://hwzone.co.il/news/1212780250/60638/

והתגובה שם שלי...

פיקה-יצא לך להחזיק אותו?!? מתיייי

אתה יכול לשלוח לי את הזכרון הזה במייל, פשוט אני חייב ...

ואם תסתכל בפרופיל של רונלדו, תראה שהוא חזר להגיב פה לפני 3 ימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שבוע וקצת, אני לא יכול להגיד איפה P:

......ואתה יודע בדיוק עד כמה רונלדו מעניין אותי, אז אפשר להפיל את זה כבר מהדיון? |:

לגבי העכבר, עדיין לא ידוע מתי יצא בארץ.

לגבי גיבור- הם בכלל פשטו רגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואופצית המשקולת היא לא גימיק, אתה פשוט לא יודע להעריך אותה.

הכי קל זה הכי טוב ? ממש לא.

משקל מעניק יציבות ותחושה נכונה, וזה בתורו תורם לדיוק.

ומנגד גם מפריע למהירות שבה אתה יכול להזיז את העכבר ולניידות שלו, שזה הדבר הכי חשוב במשחקי FPS מהירים כמו Quake או UT.. בשאר לא שיחקתי אז אני ימנע מלהגיב, על סמך הנסיון שלי עד כה ככל שהעכבר קל יותר הוא נוח יותר, לא מבחינת צורת האחיזה אלא בעיקר מבחינת התחושה לאורך זמן. אפילו ה-DA למשל, שלא נחשב לעכבר כבד במיוחד, אחרי שעתיים-שלוש שעות משחק רצופות היד שלי נקרעת מכאבים, ועם ה-Intelli 3.0 זה לא קורה. כמובן שה-G5/MX518 וסביר להניח שגם ה-G9 - כבדים יותר מה-DA ולכן העומס שהם מפעילים על היד גדול עוד יותר, וכמובן שזה לא מורגש במידה ואתה גולש באינטרנט ועושה פעולות רגילות עם המחשב אבל ברגע שאתה שמשקיע הרבה שעות על משחק אינטנסיבי המשקל כן מהווה פקטור.

אתה יכול למצוא לא מעט אנשים שאומרים שיש ל DA ציפוי זול שנשחק מהר.

וזה אולי הסיבה שיש עליו רק שנה אחריות.

אני משתמש בעכבר שלי כבר שנה ואני יושב בממוצע 4-5 שעות ביום על המחשב כאשר לפחות במחצית מהם אני משחק, ולא הבחנתי אפילו בשריטה קלה על הציפוי של העכבר...

עם זאת, שמעתי את הטענה על הציפוי הזול מספיק פעמים, לדעתי זה לא ממש קריטי כל עוד זה לא משפיע על התפקוד של העכבר, סתם קטנוניות. כל ציפוי נשחק בסופו של דבר.

ושתבין אני בשום פנים ואופן לא פוסל את ה-G9, יכול מאוד להיות שמדובר בעכבר מצויין, אבל בתור מישהו שניסה יותר מדי עכברים בחיים שלו אני באמת לא חושב שיכול להיות עכבר יותר טוב לגיימינג מאשר ה-DA, במחיר של 300 שקל קשה לי שלא להמליץ עליו, אפילו אם ה-G9 היה עולה 250 ( והוא לא.. הוא עולה בידיוק אותו דבר במקרה הכי טוב ובמקרה הכי רע פי 2 יותר ), אם ה-G9 היה כל כך טוב אני מניח שהייתי שומע על שחקנים שמשתמשים בו ולא יצא לי, לעומת זאת ה-DA בשנתיים האחרונות הפך לאחד העכברים הכי פופולריים בעולם לגיימינג, איך אומרים המוניטין מדבר בעד עצמו..

Mastul - התגעגעתי לחפירות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפרתם.

הDeathAdder טוב פי כמה מונים מהSideWinder.

הMX518 החדש משתמש באותו *חיישן* כמו הDA, אם באחד יש אור אדום ובשני אין זה לא אומר כלום. זה בסה"כ הLED שמאיר, לא החיישן.

קנה את הDeathAdder.

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...