מה עדיף Microsoft SideWinder GAMING Mouse או RAZER DeathAdder??? - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף Microsoft SideWinder GAMING Mouse או RAZER DeathAdder???

saar3

Recommended Posts

החיישן ממש לא רלוונטי כי בוא נגיד שאין בנאדם אחד שירגיש הבדל בחיישן של ה-MX518 לבין זה של ה-DA. הגרסא החדשה של ה-MX518 אכן משתמשת באותו חיישן אבל לא יודע אם היא בכלל זמינה בארץ.

אם כל הסיפור של הDA זה עיצוב וסטייל אז זה טיעון פחות משכנע מזה שהוא כביכול יותר מדויק.

הנוחות הזאת שדיברת עליה היא פונקציה של עיצוב וזה המרכיב החשוב ביותר בעכבר, ובעכבר גיימינג בפרט, דיוק? ממש לא. רק צריך עכבר עם חיישן יציב ואמין.

לגבי ההשוואה עם ה-G9... בוא אני יגלה לך משהו -

אין "מקצועי" אחד היום בעולם שמשתמש בעכבר הזה, ומכיוון ששניהם מוגדרים כעכברי גיימינג אני חושב שזה אומר הכל לגבי איזה עכבר מביניהם טוב יותר, ה-DA הוא אחד מהעכברים הכי פופולריים היום בסצינת הגיימינג ולא בכדי.

ומצחיק שאתה מתייחס לאפשרות שינוי המשקל בתור יתרון, כי באופן כללי ככל שהעכבר קל יותר הוא נוח יותר וטוב יותר לגיימינג, ועצם המצאותה של מערכת כזאת בתוך ה-G9 כבר הופכת אותו לכבד יותר ללא סיבה, שלא אכפת להם מגימיקים כאלה רואים בזה חסרון ענק, סתם תוספת משקל מיותרת כי בכל מקרה השאיפה היא לעכבר כמה שיותר קל, במשקולות הם ללא ספק לא ישתמשו בחיים. זה סתם גימיק בשביל להרשים את אלה שלא מבינים, בידיוק כמו חיישן הלייזר עצמו שבו ה-G9 משתמש, ובעוד אין לי נתונים לגבי הביצועים של ה-G9 ספציפית, אני יכול להעיד שבאופן כללי עד כה הוכח שחיישנים אופטיים, אפילו של עכברים בני 5-6 שנים, טובים יותר מחיישני הלייזר של עכברים כמו ה-G5 או ה-Copperhead.

אני חושב שאין עכבר גיימינג טוב ומשתלם יותר מה-Deathadder היום, לפחות בארץ. גם ה-MX518 מעולה כפי שאמרתי, אבל אם אתה רוצה ללכת עד הסוף וכסף זה לא הבעיה שלך אז הייתי ממליץ רק על ה-DA.

לגבי המחיר.. ה-G9 עולה בפנדס בידיוק פי 2 מה-DA..

600 שקל, כאשר ה-DA עולה 315.

ב-noacomp ה-G9 עולה 665 שקל ( !!!!!! ) וה-DA 330..

רק ב-KSP העכבר עולה מחיר סביר של 300 שקל, בשאר המחיר מעל 400 לפחות ע"פ ZAP. לא יודע מאיפה הקרצת את השטות על זה שהוא עולה פחות מה-DA..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ה G9 בזפ לא מעודכן כבר המון זמן.

גם אצל איבורי וגם אצל KSP הם עולים פחות מ300 שקל וכוללים 3 שנים אחריות.

אני מאמין שבעוד הרבה מקומות אחרים אפשר להשיג בסביבות המחיר הזה.

ואופצית המשקולת היא לא גימיק, אתה פשוט לא יודע להעריך אותה.

הכי קל זה הכי טוב ? ממש לא.

משקל מעניק יציבות ותחושה נכונה, וזה בתורו תורם לדיוק.

אתה יכול למצוא לא מעט אנשים שאומרים שיש ל DA ציפוי זול שנשחק מהר.

וזה אולי הסיבה שיש עליו רק שנה אחריות.

לעומת זאת לG9 יש אחיזה טובה שלא נשענת על ציפוי אלה על עיצוב כדי שהאצבעות לא יחליקו.

אתה יכול לומר גם שהציפוי הזה זה גימיק כמו שאמרת על המשקולות.

אבל אם זה עוזר לתחושה ולאחיזה אז סבבה.

יש יתרונות לשני העכברים העכברים ושכל אחד ישקול מה חשוב לו יותר.

לדעתי הG9 הוא תמורה יותר טובה לכסף, במיוחד בארץ שהמחיר של הDA יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע הכי טוב זה לנסות את שני העכברים ולראות מה הכי נוח לך.

מבחינת חיישן ל DA אמור להיות יתרון כי הוא Infra red שנחשב כיום להכי טוב מבין כל העכברים.

ללוג'יטק יש חיישן , שאמנם יש לו הרבה מאוד DPI (שתאמת אני כמעט בטוח שלא תשמש בכזה DPI גבוה),

אבל הוא פחות יציב ביחס לחיישן אופטי.

מצד שני, יש סיכוי גבוה שבכלל לא תשים לב לזה.

בגלל זה כדאי שתקח את מה שהכי נוח לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק פה מדברים שטויות

לידיעתכם, ל MX518 בגרסה החדשה ול DA יש בדיוק את אותו החיישן.

ההבדל ביניהם זה העיצוב והכפתורים.

לי למשל יותר נוח ה DA.

אתה יודע שאתה הוזה, כן? החיישן ב MX518 הוא אופטי, בעוד שב DA הוא אינפרא אדום בכלל (לא, זה לא אותו דבר, בכלל)

לגבי DA מול G9- לא שמעתי על בעיות דילוג פיקסלים וכדומה עם ה G9, אבל ה DA מציג עדיפה בכל הנוגע לחיישן.

לייזר עדיין סובל מבעיות עקיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שאתה הוזה, כן? החיישן ב MX518 הוא אופטי, בעוד שב DA הוא אינפרא אדום בכלל (לא, זה לא אותו דבר, בכלל)

לגבי DA מול G9- לא שמעתי על בעיות דילוג פיקסלים וכדומה עם ה G9, אבל ה DA מציג עדיפה בכל הנוגע לחיישן.

לייזר עדיין סובל מבעיות עקיבה.

הגרסה החדשה של ה MX518 (זו עם 1800DPI ולא 1600) כוללת ב-ד-י-ו-ק את אותו חיישן כמו ב DA.

גם לדעתי מערכת שינוי המשקל מטופשת.

ידוע שככל שהעכבר קל הוא נע יותר מהר על המשטח...

לדוגמה- היה לי ERGO525 ששוקל איזה 2 קילו, אחרי שעה של משחק היד שלי התעייפה קצת.

היום עם IME4.0A אני יכול לשחק 5 שעות חופשי...

ולסיום:

רונלדו איזה כיף שחזרת אלינו :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משקל מוסיף ליציבות של תזוזות קטנות בDPI גבוה.

לא צריך להבין בפיזיקה בשביל לראות את ההגיון בזה.

יש יותר מדרך אחת לעבוד עם עכבר.

יש כאלה שגומעים עם העכבר 10 קילומטר ביום, ויש כאלה שיודעים לבצע את אותו דבר בתנועות מיקרוסרופיות.

בוא נעשה תחרות.

אתה תעבוד עם העכבר בשיטה שלך, ואני יעבוד בשיטה שלי, נראה מי יתעייף ראשון. :lol:

Its all in the wrist ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא

אגב, ארט טאטום- תעשה לעצמך טובה , אל תהייה מטומטם.

זה ידוע שהרבה פעמים אייבורי ו KSP זולים מחנויות אחרות-אפילו פי 2.

זה אמור להגיד לך משהו בראש...

אם לא אז כנראה יש לך בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרסה החדשה של ה MX518 (זו עם 1800DPI ולא 1600) כוללת ב-ד-י-ו-ק את אותו חיישן כמו ב DA.

גם לדעתי מערכת שינוי המשקל מטופשת.

ידוע שככל שהעכבר קל הוא נע יותר מהר על המשטח...

לדוגמה- היה לי ERGO525 ששוקל איזה 2 קילו, אחרי שעה של משחק היד שלי התעייפה קצת.

היום עם IME4.0A אני יכול לשחק 5 שעות חופשי...

ולסיום:

רונלדו איזה כיף שחזרת אלינו :yelclap:

אתה הוזה שנית?

רונלדו נרשם לפה בערך שנתיים אחרי. תמיד הייתי ותמיד אהיה פיקה X:

אבל שוב- ל MX518 וה DA לא יכול להיות אותו חיישן, אחד אופטי ואחד אינפרא אדום :kopfpatsch: (לא, אין גרסת אינפרא אדום של ה MX518.)

מה שכן, מוציאים עכבר עם חיישן אינפרא, צריך להיות מעניין :P

נ.ב- אם תשאל את דעתי, להוציא 300 שקל על עכבר "גיימינג" כביכול זה בזבוז. ה IME מצוינים ואני לא רואה סיבה לקנות יותר S: אני בכלל עם סט עם IME בגרסת בלוטות'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...