מה עדיף Microsoft SideWinder GAMING Mouse או RAZER DeathAdder??? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף Microsoft SideWinder GAMING Mouse או RAZER DeathAdder???

saar3

Recommended Posts

חיישן אינפרא אדום בלי בעיות עקיבה או דילוג על פיקסלים, איכות חומרים גבוהה יותר, דרייבר מוצלח יותר, עיצוב ה-ר-ב-ה יותר טוב (להחזיק את הסיידויינדר ביד זה כמו לנסות להחזיק רדיו טרנזיסטור משנות ה 80 בתור עכבר למחשב)

אני לא מבין משהו

אתה שואל מה עדיף ומה טוב יותר

כולם נותנים לך תשובה חד משמעית

אז אתה מתחיל להתעקש על המייקרוסופט?

אם אתה רוצה משהו, קח אותו. אל "תשאל" שאלה בפורום במטרה לקבל סימוכין להחלטה שקבעת מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

...מראה בדיוק מה האתר הזה שווה, ה G5 סובל מבעיות עקיבה במהירות גבוהה.

עכבר מעולה לגרפיקאים (לא מדלג על פיקסלים, על משטח בד נותן תנועה חלקה שאין הרבה מתחרים שמספקים כזו) אבל בינוני לגיימרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במה הוא עדיף עליו? יש לך לינק לאמירה החלטית כזאת?

נראה שפיקה ענה במקומי :P

בעיקרון אני יכול להגיד לך, יש לי גם MX518 וגם DA בבית, אני מעדיף את הDA בהרבה, דבר ראשון שהוא הרבה יותר מוצלח ממנו זה העיצוב והחומרים שממנו הוא עשוי, בקשר להשוואות של דיוק וכו' לא עשיתי יותר מידי ולא התעמקתי, אבל אפשר לקרוא את זה בהרבה מאוד מקומות שכן עשו השוואות (גוגל..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה לפני 7 חודשים. וכנראה שלהרבה אנשים היה G5

אם תתעלם מה G5 תראה שהרבה עכברים קיבלו בערך אותם קולות.

וה G9 שמאוד יקר קיבל קצת למרות שברור שהוא יותר טוב מה G5 למשל.

אם הסקר ההוא מוכיח משהו אחד, זה שמהצבעות של אנשים אי אפשר להחליט מה יותר טוב.

פשוט לבדוק בעצמכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא משווה/מדבר על המיקרוסופט כלל, אני מדבר על DA VS 518, ורק לידיעה ה-518 בעל 8 לחצנים שניתנים לתיכנות ברוב המשחקים, ואילו ה-DR בעל 5 לחצנים בלבד.

אין ויכוח שהוא איכותי (ה-DA), אבל לומר למישהו שאין בכלל מה לחשוב פעמיים לפני רכישת ה-DR לעומת ה-518 זה קצת יומרני.

דבר נוסף הוא שה-518 מתאים( במיגבלות..) ליד שמאל ואילו ה-DR "סובל" מעקמת שמאלית שלא מתאימה כלל לאוחזי העכבר ביד שמאל.

לצורך העיניין במידה והוא לא יד שמאל(השואל) ניתן לראות זאת כהארה לעכבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה אני אוותר על המיקרוסופט אבל יש לי עוד שאלה ראתי של da יש שלוש דגמים כולם אותו דבר או שיש בינהם הבדלים?

ועוד שאלה איזה מקלדת אתם ממלצים עד 300 ש"ח עם חריגות קלות(רק שהיא לא תתקע כאשר אני לוחץ על כמה מקשים!)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ADIA, נסכם ונאמר ששני העכברים מצויינים. בתור אחד שיש לו את שניהם והשתמש בשניהם לתקופת זמן ארוכה אני יכול להעיד שה-DA פשוט טוב בהרבה לגיימינג, ובכלל הוא עכבר הגיימינג הכי טוב שהשתמשתי בו עד כה ( והשתמשתי כמעט בכולם.. IntelliMouse 1.1a/3.0, DB, G5, MX310 וכמובן ה-MX518 וה-DA )

עם זאת אני מכיר כמה אנשים מוזרים שמעדיפים את הצורה של ה-MX518, אבל רב האנשים שיש להם את שני העכברים מעדיפים את ה-DA עד כמה שאני יודע, ואין סיבה לא להעדיף אותו. הוא פשוט יותר נוח ויותר מדוייק.

סהר, אין שום הבדל בין הגרסאות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ADIA, נסכם ונאמר ששני העכברים מצויינים. בתור אחד שיש לו את שניהם והשתמש בשניהם לתקופת זמן ארוכה אני יכול להעיד שה-DA פשוט טוב בהרבה לגיימינג, ובכלל הוא עכבר הגיימינג הכי טוב שהשתמשתי בו עד כה ( והשתמשתי כמעט בכולם.. IntelliMouse 1.1a/3.0, DB, G5, MX310 וכמובן ה-MX518 וה-DA )

עם זאת אני מכיר כמה אנשים מוזרים שמעדיפים את הצורה של ה-MX518, אבל רב האנשים שיש להם את שני העכברים מעדיפים את ה-DA עד כמה שאני יודע, ואין סיבה לא להעדיף אותו. הוא פשוט יותר נוח ויותר מדוייק.

סהר, אין שום הבדל בין הגרסאות..

נכון, אני חושב שאתם צודקים

שניהם מצויינים וכאן נכנסת העדפתו של הרוכש ב"התאהבות ממבט ראשון" או שיקול כספי. אין ספק שהוא יהנה משניהם.

עריכה: אני חושב שיש הבדלים כמו שציין מישהו בין מספר הלחצנים בעכברים, ל-518 יש יותר לחצנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק פה מדברים שטויות

לידיעתכם, ל MX518 בגרסה החדשה ול DA יש בדיוק את אותו החיישן.

ההבדל ביניהם זה העיצוב והכפתורים.

לי למשל יותר נוח ה DA.

העיצוב והכפתורים נטחנו כבר כהבדלים בניהם.

מה "השטויות" שדיברו כאן? וזאת לא צורה להתבטאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיצוב והכפתורים נטחנו כבר כהבדלים בניהם.

מה "השטויות" שדיברו כאן? וזאת לא צורה להתבטאות.

אם לגרסה החדשה של MX518 יש בדיוק את אותו חיישן כמו של הDA אז השטויות שדיברו כאן זה שלDA יש חיישן יותר טוב. ::)

אם כל הסיפור של הDA זה עיצוב וסטייל אז זה טיעון פחות משכנע מזה שהוא כביכול יותר מדויק.

אני חושב שהטיעון הכי חזק בין שני העכברים האלה זה הנוחות.

אני למשל רגיל לעבוד כבר הרבה שנים עם העיצוב המעוגל הקלאסי של לוגיטק.

כל מערכת השרירים שלי מורגלת ויודעת איך לעבוד שעות רבות ללא מאמץ עם העיצוב הזה.

לשנות לDA אומנם אפשר להתרגל עם הזמן, אבל למה צריך לשנות כשהנוחות והביצועים שלי הכי טובים עם העיצוב של לוגיטק ?

הMX518 גם מגיע עם יותר כפתורים ושלוש שנים אחריות. ועולה חצי מחיר.

האבסורד הוא שבמחיר של הDA (פחות אפילו) אפשר לקנות G9 שגם מגיע עם שלוש שנים אחריות וללא ספק הוא עכבר יותר טוב.

עם אפשרויות משקל, 200-3200 DPI, ועוד מספר יתרונות.

בארץ הDA מיובא ביבוא אישי ע"י שתיים שלוש חנויות קטנות (או פחות) והמחיר שלו יחסית למחיר בארה"ב הוא מנופח.

בארה"ב ובאירופה ה G9 הוא בקטגורית מחיר יותר גבוהה מהDA ופה בארץ זה הפוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...