מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 38 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בmsi wind ‎‏ יש אפשרות להפעיל אותו בלי , בגלל הסוללה הקצרה אני בדרך כלל עובד איתו כשהוא בחשמל ועדיף לא להשאיר את הסוללה במכשיר כדי שאורך חייה לא יתקצר סתם כשהמחשב בחשמל והסוללה סתם מתחממת כי גם ככה אני לא משתמש בה . השאלה אם יש איזה אפשרות לרכוש מכסה למקום של הסוללה כדי שהמגעים של הסוללה לא יהיו חשופים ויהרסו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה לכם קשה להריץ משחקים חדשים על UMPC בכלל הכרטיסי מסך שלהם חלשים.היוצא דופן הוא ה הN10 שיש לו 9300GS על שני דגמים והוא יוכל להריץ משחקים חדשים יחסית בלי בעיות .

על רוב ה UMPC יש GMA950 שהוא כרטיס ממש נכה שלא מסוגל לעשות hardware lighting and transform .תוכל להריץ עליו רק משחקים שלקחו בחשבון גרועים ומשחקים ישנים מאוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אני ארגיש עליה או ירידה בביצועים לעומת הM912?

זה המפרט שלי היום והוא מספק אותי:

טושיבה A3

מעבד סנטרינו 1.6

1.2GB ראם

80 GB HDD

צ'יפסט 915

מסך ברזולוציה 1024 על 768

המפרט של הM912

מעבד אטום 1.6

2GB ראם

160 GB HDD

צ'יפסט 945

מסך ברזולוציה 1200 על 768

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים... נפלתי (או שלא...) רכשתי את ה- wind... אחלה קטן, קניתי אותו מ-Ivory, שנתיים אחריות.

רכשתי עם 1 ג'יגבייט, לא הרגשתי צורך ביותר. חמוד לחלוטין הנייד, שום חרטות...

הקטע של הסוללה עוד נראה, מחר מילואים, נעשה לו מבחן שטח(ים)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בmsi wind ‎‏ יש אפשרות להפעיל אותו בלי , בגלל הסוללה הקצרה אני בדרך כלל עובד איתו כשהוא בחשמל ועדיף לא להשאיר את הסוללה במכשיר כדי שאורך חייה לא יתקצר סתם כשהמחשב בחשמל והסוללה סתם מתחממת כי גם ככה אני לא משתמש בה . השאלה אם יש איזה אפשרות לרכוש מכסה למקום של הסוללה כדי שהמגעים של הסוללה לא יהיו חשופים ויהרסו ?

אפשר בבקשה עזרה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אני ארגיש עליה או ירידה בביצועים לעומת הM912?

זה המפרט שלי היום והוא מספק אותי:

טושיבה A3

מעבד סנטרינו 1.6

1.2GB ראם

80 GB HDD

צ'יפסט 915

מסך ברזולוציה 1024 על 768

המפרט של הM912

מעבד אטום 1.6

2GB ראם

160 GB HDD

צ'יפסט 945

מסך ברזולוציה 1200 על 768

אני עדיין לא מצליחה למצא מקום שיש אותו במלאי..

לגבי הMSI לא הבנתי למה להפעיל אותו ללא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שאם אני משתמש במחשב עם הסוללה בלי שאני משתמש בה והיא סתם מחוברת היא סתם תיבלה לי ואורח חייה יתקצר מחום המחשב

והטעינות והפריקות המיותרות שיש מדי פעם (אם אני משתמש בסוללה קצת ואז מחבר לחשמל הוא יתחיל להטעין אותה בלי שאני ירצה )

אז חשבתי לעצמי שאולי כדי לעבוד בלי הסוללה ולשמור אותה רק למקרה שאני יצטרך אותה באמת ולא יהיה לי מקור חשמל קרוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שאם אני משתמש במחשב עם הסוללה בלי שאני משתמש בה והיא סתם מחוברת היא סתם תיבלה לי ואורח חייה יתקצר מחום המחשב

והטעינות והפריקות המיותרות שיש מדי פעם (אם אני משתמש בסוללה קצת ואז מחבר לחשמל הוא יתחיל להטעין אותה בלי שאני ירצה )

אז חשבתי לעצמי שאולי כדי לעבוד בלי הסוללה ולשמור אותה רק למקרה שאני יצטרך אותה באמת ולא יהיה לי מקור חשמל קרוב .

נכון מאוד אתה עושה בשכל .

אגב ,אם כבר ניתקת את הסוללה אז מומלץ לך להכניסה לשקית אטומה ורצוי גם לתוך קופסא אטומה ולהכניס למקפיא .

זה יאריך לך בצורה ניכרת את אורך החיים של הסוללה מפני שבהיותה במקפיא "הכימייה " שלה מפסיקה לההרס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסדר גם אם אני משאיר את הסוללה למשך זמן רב במקרר ?

הבעיה שלי היא שהמגעים של המחשב איפה שהוא מתחבר כביכול לסוללה חשופים כשאין

ואין איזה מכסה על הסוללה

שאני יוכל רק להוציא את הסוללה והמתכת לא תהיה חשופה

השאלה היא אם זה לא מזיק כשזה חשוף ככה

ואם יש איזה מכסה שאני יוכל לשים במקום הסוללה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לשים במקפיא!

רק במקרר!

רצוי לעטוף בניילון אטום על מנת למנוע חדירת לחות

דווקא זכור לי בצורה מפורשת שקראתי באתר חומרה מוביל ,שרצוי להכניס למקפיא אחרי ביצוע כל הצעדים הנידרשים על מנת להגן מחדירת לחות (הכנסה לשקית אטומה

+לתוך קופסא אטומה ).

כשאני אזכר בשם האתר ואמצא את ההמלצה ,אני אפרסם אותה כאן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, מישהו באמת חושב שכל זה שווה את הטירחה?

במקום כל הצרמוניה הזאת, פעולה פשוטה כמו ריקון הסוללה עד הסוף פעם בחודש יכולה לתרום מאוד להארכת חיי הסוללה (זה כתוב גם במניואל של ה-Wind).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...