מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 129 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי כדאי לחכות ל S12

שיפור משמעותי ה 12 אינצ

זה יחליף את המחשב הנייד היקרים

אם צריכים ביצועים אפשר להכנס ברימוט למחשב הנייח ולעשות מה שצריך

ברשת פנימית זה מאוד נוח ומהיר

זה מה שעשיתי שהיה לי את ה 400 CELLRON

המחשב לא רצה להכנס ל YNET אז נכנסתי ברימוט :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יום אחד דן, אני מבטיח, יגיע הנטבוק/umpc+טבאלאט עם מסך מט+מודם סלולארי+gps במשקל 200גר' ומסך 7" שיכול להתרחב בעת הצורך ל - 12", עם זמן של שבוע לפחות- וכל זאת רק בשבילך!

האם יכול להיות שגם אז, כשאסוס יוציאו את ה - eee700~1200d@g#calamari&x|y|z ששוקל רק 200 גר', אתה כבר תטיח בנו ש - "200 גר' זה המון!", ותעדכן אותנו שהדגם החדש שיוצא רק עוד חצי שנה למעשה סוחב אותך על גבו? :o מהפיכה?

השאלה הגדולה היא, האם הולנד תהיה אז מתחת למים? האם ייתכן שעד שיגיע היום המיוחל, האבולציה תפתח בנו טלאפאתיה כך שלא נצטרך לתקשר באמצעות האינטרנט...?

;D

שכחת לציין שמומלץ לבעלי נטבוקים עם מסך 7" לקרוא את ההודעה ממרחק של 5 ס"מ (ככה הם יחשבו שיש להם מסך 12"...) :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שלוש חודשים זה יותר מחצי שנה אפילו לכיוון השנה (לי יש את שלי מנובמבר ולה היה קודם נראה לי)

והפלסטיק הזה הוא נק' חולשה בכל הטאבלטים.

וזה לא הציר נשבר (אם הבנתי נכון) זה הכיסוי פלסטיק שלו.

אצלי הוא קצת מתנדנד לא משהוא שצריך להדאיג.

סתם בקשר להשתקפויות לי אין בעיה כזו ,אבל אני עובד איתו בעיקר בתוך מבנים ולא יצא לי לעבוד עליו ארוכות בחוץ.

בכול מקרה הנטבוק שלה עדיין באחריות ועלייה לעמוד על כך שהוא יתוקן.

אגב,התמזל מזלך שרכשת את הדגם המאוחר יותר בסידרה של M912 .

פינק רכשה את ה-M912X

ואילו אתה את ה-M912M ,שעבר שיפורים משמעותיים שכללו בין היתר חיזוק של הציר והבסיס שלו.

יש מצב שתבדוק איך הוא בשמש\בחוץ כאשר יש מקורות אור מכיוונים שונים?

יש לי בו ,עניין אישי והוא עדיין אחד הפייבורטים שלי לרכישה (למעשה כבר כמעט קניתי אותו בעבר.....)

[br]פורסם בתאריך: 9.06.2009 בשעה 21:27:37

יום אחד דן, אני מבטיח, יגיע הנטבוק/umpc+טבאלאט עם מסך מט+מודם סלולארי+gps במשקל 200גר' ומסך 7" שיכול להתרחב בעת הצורך ל - 12", עם זמן של שבוע לפחות- וכל זאת רק בשבילך!

האם יכול להיות שגם אז, כשאסוס יוציאו את ה - eee700~1200d@g#calamari&x|y|z ששוקל רק 200 גר', אתה כבר תטיח בנו ש - "200 גר' זה המון!", ותעדכן אותנו שהדגם החדש שיוצא רק עוד חצי שנה למעשה סוחב אותך על גבו? :o מהפיכה?

השאלה הגדולה היא, האם הולנד תהיה אז מתחת למים? האם ייתכן שעד שיגיע היום המיוחל, האבולציה תפתח בנו טלאפאתיה כך שלא נצטרך לתקשר באמצעות האינטרנט...?

:funnypost:

נישפכתי מצחוק.......

אני ארגע רק כשיהיה נטבוק עם הנעה סילונית שתאפשר לי לערוך טקסט ב-WORD ,תוך כדי מעוף בדרך לעבודה בתל-אביב......

אה...וגם נחמד אם יהיה לו ואקום "גוטה גוטה" עבור רגלי האמצעית........והמבין יבין...... :smile1: :smile1: :smile1:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=413183.msg3547288#msg3547288

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכול מקרה הנטבוק שלה עדיין באחריות ועלייה לעמוד על כך שהוא יתוקן.

אגב,התמזל מזלך שרכשת את הדגם המאוחר יותר בסידרה של M912 .

פינק רכשה את ה-M912X

ואילו אתה את ה-M912M ,שעבר שיפורים משמעותיים שכללו בין היתר חיזוק של הציר והבסיס שלו.

יhttp://hwzone.co.il/community/index.php?topic=413183.msg3547288#msg3547288

דן תפסיק לבלבל את השכל,אין הבדל באיכות בניה בין ה912X לM ההבדלים הם:

-שבM רזולוציה יותא נמוכה,

-בM מסך עם תאורת לד שהוא יותר חסכוני בחשמל,

- ובM מערכת "יעילה" יותר (לא שיש הבדל משמעותי).

ויותר מזה אין הבדלים אז מספיק להטעות אנשים אחרים הזה שאתה כותב שטויות ללא סימוכין

וממש התמזל מזלי....פפפחחחחחח.... , אני שלא כמוך (לפחות לדעתי) לא קונה משהו ואז בודק אם היה לי מזל לקבל מה שהזמנתי....

ואני אשתדל לבדוק אותו בחוץ, כאמור וכבר דיברתי איתך על זה המחשב נמצא אצל אחותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן תפסיק לבלבל את השכל,אין הבדל באיכות בניה בין ה912X לM ההבדלים הם:

-שבM רזולוציה יותא נמוכה,

-בM מסך עם תאורת לד שהוא יותר חסכוני בחשמל,

- ובM מערכת "יעילה" יותר (לא שיש הבדל משמעותי).

ויותר מזה אין הבדלים אז מספיק להטעות אנשים אחרים הזה שאתה כותב שטויות ללא סימוכין

וממש התמזל מזלי....פפפחחחחחח.... , אני שלא כמוך (לפחות לדעתי) לא קונה משהו ואז בודק אם היה לי מזל לקבל מה שהזמנתי....

ואני אשתדל לבדוק אותו בחוץ, כאמור וכבר דיברתי איתך על זה המחשב נמצא אצל אחותי.

אריק עזוב את הגישה השלילית והתוקפנית משהו.....

זה פשוט לא לעניין!!!

ההבדלים שציינת ,כל אחד מהם כשלעצמו משמעותי מאוד עבור המשתמש הממוצע..

אגב,היתרון העיקרי של המסך של ה-M912M זה שהוא יכול להגיע לבהירות גבוהה בהרבה לעומת הדגמים

הקודמים לו בסידרה ,ולכאורה הוא עדיף בשל כך בשימוש מחוץ למבנים ,במיוחד בתנאי חשיפה שמש .

(ואני אודה לך מאוד אם תבדוק את הטענה ותגיד אם היא באמת נכונה..........)

אני לא מנסה להטעות כאן אף אחד ואין לי שום אינטרס ניסתר WHAT'S SO EVER !!! .

כמו כן זכור לי בודאות שראיתי סקירה שבדקה את ההבדלים בינו לבין הדגמים הישנים יותר, ושם צויין במפורש

שהבסיס והציר המתכתי ב-M912M עברו שיפור וחיזוק והתוצאה מורגשת היטב.

אני אנסה למצוא את הסקירה ואם אצליח ,אז אני אפרסם כאן את הלינק אלייה.

ולגבי בדיקה של מוצר ,לאחר קנייתו :

עם המצפון והמוסר הירודים של חלק לא קטן מהחנויות בארץ,לבדוק מוצר ואת תכולתו לאחר קנייתו ,זה דבר מתבקש מעצמו.... ,

כך שאני לא מבין בכלל על מה אתה "מתנפח" :s05:

(אני אישית ,לפני כמה שנים טובות כמעט נידפקתי אחרי שהתברר לי שבמחשב שולחני שרכשתי הדיסק הקשיח וכרטיס המסך הם לא מה

שהזמנתי אלא מאיכות ירודה בהרבה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D

שכחת לציין שמומלץ לבעלי נטבוקים עם מסך 7" לקרוא את ההודעה ממרחק של 5 ס"מ (ככה הם יחשבו שיש להם מסך 12"...) :smile1:

:yelclap: ;D

מומלץ גם לאותם אימפוטנטים שאפשר לראות אותם יושבים בבתי קפה עם בגודל 17 אינץ ,מפני שיש להם ז** מיניאטורי

להסתכל על הבליטה הזעירה שבין רגליהם ממרחק 5 סנטימטר,

ככה זה יראה להם כאילו שיש להם את הדבר האמיתי ולא משהו שמזכיר דגדגן של ילדה בת 12 .... :smile1: :smile1: :smile1: :smile1: :smile1: :smile1:

( :funnypost:,ניכתב בצחוק ולא מכוון כלפי אף אחד.....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפעם לא הבנתי את הנקודה של לשבת בבית קפה עם מחשב אם אין לך משהו באמת לעשות עם המחשב...

זה קטע של פלצנות טהורה שמאפיינת בעיקר את הצפונבונים של תל אביב והחרא המרוכז המתקרא גוש דן.

(מאותה סיבה שהם קונים המרים בחצי מיליון שקל ובפועל הם בקושי מוציאים את האף מאזור שינקין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן, חזרתי מקומפיוטקס, ודי התאכזבתי מהנעשה בתחום הנטבוקים.

ראשית כל לדן - ראיתי את הVILIV 7", וגם אחרים דומים, והאמן לי כשאני אומר שאתה מחפש משהו שונה לגמרי ממרבית האנשים. אני בכלל לא מבין כיצד אפשר לעבוד עם מחשב כזה, והרוב יסכימו.

הלאה:

אסוס השיקה בשעה טובה את הT91. חבל שזו לא גרסת ה10" אבל נחמד ביותר. ה-SeaShell הדקים שהם הציגו יפייפיים, ולולא זמן הבטריה שהתקצר, הייתי אומר שהם הבחירה האישית שלי עכשיו.

שאר היצרניות לא הציגו הרבה חידושים, והדגש הוא בעיקר על נטטופים ובפרט AIO.

במסיבת העיתונאים של אינטל הצלחתי להריץ SUPER PI כדי לקבל אומדן בסיסי של ביצועי PINETRAIL. ניתן לומר שהתאכזבתי, וכנראה שהבשורה העיקרית של הארכיטקטורה הבאה תהיה בסה"כ אפשרות להריץ HD בקלות, וצריכת הספק קטנה יותר(קירור פסיבי). לא רע, אבל לא מזהיר.

את נושא ה-MIDים שדן ידידנו כל כך אוהב, שבפועל נכשלו והתרסקו, אינטל וגם נוידיה מנסות להרים מחדש. אינטל הציגה את MOORESTOWN, שבפרט יאפשר זמן בטריה ארוך בהרבה, יכולות גראפיות חזקות יותר, ומעבר לסטנדרט של מסכי 3.3-5", במקום 7". המכשירים הללו (לפחות בחלקם) גם יכללו טלפון מובנה, וחלקם יכללו סליידר ומקלדת מלאה.

נוידיה השיקה מחדש את הטגרה. יש מאמר באתר שכתבתי שמפרט את הנושא, אך מדובר בעיקר בבן כלאיים שנבדל מהאטום של אינטל וישמש לנושאים אחרים (פרופר גלישה, ולא תחליף מלא לניידים כפי שהנטבוקים עושים בפועל).

ולסיום - ה- S12 מגניב לאללה. עם ION, מסך 12" ובעלות של 450$? מאוד מומלץ לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

תודה מקרב לב.

על זה בדיוק אני מדבר,כול כך הרבה זמן.... :bash:

סוף סוף "צדיק אחד בסדום " שלא מנסה " להטיף לי מוסר" ולכפות עליי את הקוזנצוס השמרני והבינויני להחריד ששולט בפורום הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:yelclap: ;D

מומלץ גם לאותם אימפוטנטים שאפשר לראות אותם יושבים בבתי קפה עם בגודל 17 אינץ ,מפני שיש להם ז** מיניאטורי

להסתכל על הבליטה הזעירה שבין רגליהם ממרחק 5 סנטימטר,

ככה זה יראה להם כאילו שיש להם את הדבר האמיתי ולא משהו שמזכיר דגדגן של ילדה בת 12 .... :smile1: :smile1: :smile1: :smile1: :smile1: :smile1:

( :funnypost:,ניכתב בצחוק ולא מכוון כלפי אף אחד.....)

יש לך אזהרה ראשונה על שפה + מיוט לשבוע. אם לא תמתן את ההתבטאויות שלך לא תהיה פה :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...